עזרה איזה פרסום משכנע אותך יותר?

אהרן גרינפלד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
מעניין אותי לשמוע חוות דעתך
על הפרסומות הבאות
איזו מביניהן
משכנעת אותך יותר?
או מדברת אליך יותר?

1.
נהג עם רכב 4 מקומות נוחים במיוחד
מבצע נסיעות בין עירוניות
24 שעות ביממה
052-0000000

2.
לנסוע בתח"צ זה לא בשבילך?
רוצה להגיע ליעדך בנוחות?
לנסיעה נוחה ומפנקת 24 שעות
חייג עכשיו
052-0000000 יוסי

אשמח לשמוע כאן באשכול
מה משכנע אותך יותר?
ובעיקר, למה השתכנעת יותר
ממודעה אחת על פני רעותה?
(כל הסיבות)

נ.ב.
עד סוף השבוע ניתן לקבל מדריך מקיף ומתומצת
על - הרוטב הסודי שיגרום לפרסום שלך למגנט פי 2 לקוחות באותו תקציב!
הורדת המדריך כאן

נערך לאחרונה ב:

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
באם הייתי רואה את 2 הפרסומות בעיתון הייתי מתקשר לראשון, כאחד שנושע בתחבורה ציבורית וצורך מונית רק בשעת הצורך אני מעדיף משהו זול והמודעה השניה צועקת "זה יעלה יקר"
כנל
כל מילה

chanaf

משתמש מקצוען
הראשונה.
לא אוהבת שמנסים יותר מידי לתפוס ת'עין. קצר ולענין.
וכנ"ל גם לגבי המחיר, השני נשמע יקר יותר, לפי הכלל "רוצה יותר טוב - תשלם יותר"...

.Ayala

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
D I G I T A L
אני גם הייתי מתקשרת למודעה הראשונה, לשניה יש משהו נודניק.
אולי זה הטקסט שבולט נסיון השכנוע שלו ומפרט מדי הרבה סיבות למה כדאי לי להזמין דווקא אותו,
לעומת הראשונה שכמו שכתבו מעלי היא עניינית.

מצוייר לי עכשיו בראש שתי נהגים- הראשון עדין כזה, השני חופר לי כל הדרך על הרכב החדש שלו.

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
תלוי מה המטרה שלי.
אם המטרה היא חד פעמית, לנסוע למירון בנוחות ובכיף, להזמין בחופש טיול לדרום יחד עם כל המשפחה, הנוסח השני יעשה לי את זה.

אם המטרה שלי לנסוע יום יומי מרמות לנוה יעקב, אין לי חשק לתחבורה ציבורית, המודעה השניה טובה לי.

כעת, אם הייתי מפרסמת בשביל הנהג הזה בדיגיטל, הייתי פשוט משתמשת בשניהם כדי לכסות את שני קהלי היעד.
ואז בודקת מה קיבל יותר כניסות, ומבינה ממה הנהג עושה את הרווח שלו.
יש מצב שהנהג יגיד לי:
תקשיבי, נכון שמזמינים ממני הרבה יותר נסיעות בתוך העיר, אבל משתלמת לי נסיעה אחת למירון פעם בשבוע שתכסה לי את היומית שלי, מאשר הנסיעות הקטנות.
אעדיף את הנוסח השני.
יכול להיות שהוא גם יגיד לי:
לנסיעות ארוכות מזמינים אותי ממילא, עכשיו אני צריך שיקראו לי לקוים קבועים, משהו קבוע, אני רגוע שכל חודש נכנס לי סכום, ולמרות שאינני מתנגד לקפיצות לצפון, אני מוכן לעשות את זה חד פעמי,
ואז אעדיף כמובן את הנוסח הראשון.

הוי אומר:
כשמפרסמים נוסח צריך לדעת קודם כל מה רווחי יותר לבעל העסק,
ולאחר מכן, לחשוב איך לדבר לאותו קהל יעד בשפה שלו.

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
לראשונה- ביום יום.
לנסיעה לאירוע- השנייה.
[כנראה שזה נשמע יותר נקי ונעים]...

יאן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
הראשונה. ישר ולענין.

המודעה השניה הזכירה לי מודעה על קיטנה בסגנון" הילדים מעצבנים?" רוצה שקט?

חוץ מזה אני לא מכיר מישהו שתח"צ זה לא בשבילו אא"כ יש לו רכב

yudit10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הראשונה
לא כל נהג הסעות צריך מודעה קריאייטיבת או מנוסחת ע"י קופירייטר

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
הראשונה
לא כל נהג הסעות צריך מודעה קריאייטיבת או מנוסחת ע"י קופירייטר
להפך.
כל נהג הסעות צריך מודעה מנוסחת עי ידי קופירייטר כדי לא לכתוב ניסוח מעצבן מדי.
התפקיד של הקופירייטר הוא לכוון אותו לכתוב את המודעה בצורה שקהל היעד יתחבר.
ולאו דווקא בורה קריאייטיבית או שאלות מטרימות..
ואם הקופי מוציא מודעה של:
בנצי. טנדר 10 מקומות לכל חלקי הארץ.
פרטים בטל-

סימן שזו המודעה שתביא לנהג את הלקוחות.

אברך חסידי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
עריכה והפקת סרטים
כשאני כבר משלם כסף לנהג פרטי אני מעוניין לנסוע בנוחות
ואם המודעה השניה מבטיחה לי את הנוחות הייתי בוחר בו ללא היסוס!

חוץ מזה נראה לי שאת המודעה הראשונה בכלל לא הייתי רואה בעיתון מרוב מודעות דומות...
את השניה הייתי רואה כי זה לא סטנדרטי....

Roi.eba

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
הראשונה.
לא מתחבר לשיווק אגרסיבי...

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים

חוץ מזה נראה לי שאת המודעה הראשונה בכלל לא הייתי רואה בעיתון מרוב מודעות דומות...
לגמרי.

טוב להודות לה'

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה

יש בזה משהו...
רק קצת יותר עדין, וזה היה מושלם.
(לכתוב משהו על מחיר סביר שלא יחשבו שזה מדי יקר)
בכל אופן, כך או כך, שיהיה לך המון הצלחה!

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
השניה!
מי שבאמת מחפש משהו זול בד"כ נוסע בתחבורה ציבורית
האנשים שלוקחים רכב פרטי זה אנשים שמחפשים כן את הנוחות ואת השרות, וישלמו...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה