דרוש מידע איזה פלאפון הכי מומלץ?

בננות:)

משתמש צעיר
תכל'ס מה עדיף?
ההתלבטות שלי כרגע היא בין 4X4 (390 ש"ח) לבין MTK+ (270 ש"ח)

TYPE:{programmer}

משתמש סופר מקצוען
MTK1 היה לי מכשיר מצוין
אבל נהרס אחרי 3 שנים פתאום בלי שנפל או משהו
המוכר התפלא שהחזיק ואמר שאמור להחזיק כשנתיים...
4*4 נראה בסדר
אבל יש לי הרגשה שלא יחזיק מעמד יותר שנה וחצי.
אם מישהו קונה אשמח שיכתוב לי... אני מעוניין

בננות:)

משתמש צעיר
MTK1 היה לי מכשיר מצוין
4*4 נראה בסדר

תודה, אבל ההתלבטות היא בין MTK+ לא MTK1...

MTK1 היה לי מכשיר מצוין
4*4 נראה בסדר

חברה שלי קנתה, הגיע תוך שבוע, מכשיר מעולה!
מה שכן, צריך להפוך אותו לכשר
לשים לב להזמין מכשיר עם מקשים בעברית

JGJGHFG

משתמש צעיר
לי יש 4X4 זמן לא ארוך [חודשיים שלושה] הוא לפעמים לא מגיב ויש צורך להדליק מחדש

גיפט

משתמש מקצוען
גם לי היתה את הבעיה הזאת עד ששמתי לב שאם עושים גיבוי אוטומטי (2:00 בלילה של מוצ"ש) כל פעם אחרי הגיבוי אין שעון מעורר עד שמכבים את הפלאפון ומדליקים ואז הוא מצלצל את הכל בבת אחת
תנסו לבטל את הגיבוי אוטומטי ותבדקו אם עדיין יש את הבעיה הזאת
עבד!!:)
תודה רבה!

גרשיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
דעה לא פופולרית:
רובם ככולם של המכשירים הכשרים מצויינים בשנה- שנה וחצי הראשונות
(לא מדבר על הנוחות של הממשק)
מעבר לזה?
מה כבר אפשר לצפות ממכשיר ששילמו עליו 350-400 ש"ח ומשתמשים איתו כמה שעות טובות כל יום?

בעל ניסיון

משתמש פעיל
דעה לא פופולרית:
רובם ככולם של המכשירים הכשרים מצויינים בשנה- שנה וחצי הראשונות
(לא מדבר על הנוחות של הממשק)
מעבר לזה?
מה כבר אפשר לצפות ממכשיר ששילמו עליו 350-400 ש"ח ומשתמשים איתו כמה שעות טובות כל יום?
לא בטוח שהצדק איתך.
ע"ע נוקיה C2, סמסונג E1200 E3300, C3300, סמסונג יאנג ועוד שהם מכשירים חזקים ואיכותיים באמת ושמחזיקים עשרות בשנים (סתם כדי לשבר את האוזן, מכשיר כשר ופופולארי מאוד בציבור שיוצר כשהייתי ילד ועברו כ 16 שנה מאז עדיין נמצא בשימוש ונמכר בשוק ב - 1000 - 800 ש"ח!!!).
היצרנים / יבואנים (שאגב, ה'תחרות' כיום בשוק הסלולר הכשר היא בין 2 יבואנים בלבד!!!) פשוט למדו היום לייצר מכשירים ששורדים לא יותר משנה וחצי - שנתיים כדי שהציבור (ששבוי, לצערינו) יקנה מכשירים חדשים כל הזמן, וחבל.
ואני לא מדבר על מגוון הפלאפונים הענק שיש לחב' סמסונג שהם יכולים להיות כשרים (לא אנדרואיד ולא פרוץ יתר על המידה. ולא דמויי סמארטפון, אלא בסגנון של 3300 ודומיו) שבגלל אינטרסים עלומים (של...?) המכשירים האלה אינם מקבלים לצערינו את ההכשר של ועדת הרבנים לענייני תקשורת ובגלל זה התחרות (אם אפשר לקרוא לזה כך) בשוק, והאיכות של הפלאפונים כיום נראית באמת איך שהיא נראית, ולאף יבואן שמייבא פלאפונים לשוק הכשר אין אינטרס אמיתי להביא פלאפונים איכותיים וטובים 'כמו פעם'.
חבל!

גרשיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
לא בטוח שהצדק איתך.
ע"ע נוקיה C2, סמסונג E3300, C3300, סמסונג יאנג ועוד שהם מכשירים חזקים ואיכותיים באמת ושמחזיקים עשרות שנים (סתם כדי לשבר את האוזן, מכשיר שיוצר כשהייתי ילד ועברו כ 16 שנה מאז עדיין נמצא בשימוש ונמכר בשוק ב - 1000 - 800 ש"ח!!!).
היצרנים פשוט למדו היום לייצר מכשירים ששורדים לא יותר משנה וחצי - שנתיים כדי שהציבור (ששבוי, לצערינו) יקנה מכשירים חדשים כל הזמן, וחבל.
ואני לא מדבר על מגוון הפלאפונים הענק שיש לחב' סמסונג שהם יכולים להיות כשרים (לא אנדרואיד ולא פרוץ יתר על המידה. ולא דמויי סמארטפון) שבגלל אינטרסים עלומים (של...?) המכשירים האלה אינם מקבלים לצערינו את ההכשר של ועדת הרבנים לענייני תקשורת ובגלל זה התחרות (אם אפשר לקרוא לזה כך) בשוק, והאיכות של הפלאפונים כיום נראית באמת איך שהיא נראית, ולאף יבואן שמייבא פלאפונים לשוק הכשר אין אינטרס אמיתי להביא פלאפונים איכותיים וטובים 'כמו פעם'.
חבל!
א. כוונתי אכן על המכשירים החדשים ולא אלו שיוצרו לפני שנות דור
ב. לגבי "הציבור ששבוי לצערינו" - הוא שבוי לשלם מאות שקלים בודדים למכשיר
לא חושב שאם ישווקו מכשירים נוספים במחיר הזה הם יהיו יותר איכותיים (שוב, לא מדבר על נוחות)
כל מכשיר אחר בשווי הזה ובשימוש האינטנסיבי כמו מכשיר פלפון היה מחזיק פחות

רמיזא

משתמש מקצוען
לא בטוח שהצדק איתך.
ע"ע נוקיה C2, סמסונג E1200 E3300, C3300, סמסונג יאנג ועוד שהם מכשירים חזקים ואיכותיים באמת ושמחזיקים עשרות בשנים (סתם כדי לשבר את האוזן, מכשיר כשר ופופולארי מאוד בציבור שיוצר כשהייתי ילד ועברו כ 16 שנה מאז עדיין נמצא בשימוש ונמכר בשוק ב - 1000 - 800 ש"ח!!!).
היצרנים / יבואנים (שאגב, ה'תחרות' כיום בשוק הסלולר הכשר היא בין 2 יבואנים בלבד!!!) פשוט למדו היום לייצר מכשירים ששורדים לא יותר משנה וחצי - שנתיים כדי שהציבור (ששבוי, לצערינו) יקנה מכשירים חדשים כל הזמן, וחבל.
ואני לא מדבר על מגוון הפלאפונים הענק שיש לחב' סמסונג שהם יכולים להיות כשרים (לא אנדרואיד ולא פרוץ יתר על המידה. ולא דמויי סמארטפון, אלא בסגנון של 3300 ודומיו) שבגלל אינטרסים עלומים (של...?) המכשירים האלה אינם מקבלים לצערינו את ההכשר של ועדת הרבנים לענייני תקשורת ובגלל זה התחרות (אם אפשר לקרוא לזה כך) בשוק, והאיכות של הפלאפונים כיום נראית באמת איך שהיא נראית, ולאף יבואן שמייבא פלאפונים לשוק הכשר אין אינטרס אמיתי להביא פלאפונים איכותיים וטובים 'כמו פעם'.
חבל!
לא נכון, יש בעיה אחרת, אם יש מכשיר דומה אך לא כשר, כבר אין הבדל ניכר מה כשר ומה לא, ולכן אין ברירה אחרת ולא מאשרים מכשירים כאלו כלל, עיינו ערך שיאומי.

בעל ניסיון

משתמש פעיל
ב. לגבי "הציבור ששבוי לצערינו" - הוא שבוי לשלם מאות שקלים בודדים למכשיר
לא ממש, הוא יותר שבוי בלקנות כל שנה וחצי - שנתיים פלאפון מיבואנים שכמו שכבר כתבתי שאין להם אף אינטרס לייבא ולשווק פלאפונים איכותיים. אם חב' סמסונג למשל היתה נכנסת היום לשוק הסלולר הכשר (והיא תיאורטית בהחלט יכולה, רק שזה לא שווה לכמה אנשים...) היא עם הפלאפונים האיכותיים שלה היתה מעיפה את כל היבואנים שיש היום, כמו שניתן לראות שכשנוקיה וסמסונג ומוטורלה שלטו בשוק הפלאפונים הכשרים לא היה אף יבואן אחר, אבל ברגע שהם עזבו - צצו עשרות דגמים של פלאפונים כפטריות אחרי הגשם שבהחלט, כמו ש @גרשיים כתב, בקושי מחזיקים מעמד, מחוסר תחרות ואינטרס.
לא חושב שאם ישווקו מכשירים נוספים במחיר הזה הם יהיו יותר איכותיים (שוב, לא מדבר על נוחות)
כל מכשיר אחר בשווי הזה ובשימוש האינטנסיבי כמו מכשיר פלפון היה מחזיק פחות
תברר בבקשה כמה עלה נוקיה סי 2, וכל הסמסונגים למיניהם שמחזיקים עד היום לפני 15 שנה, אוקיי?
לא נכון, יש בעיה אחרת, אם יש מכשיר דומה אך לא כשר, כבר אין הבדל ניכר מה כשר ומה לא, ולכן אין ברירה אחרת ולא מאשרים מכשירים כאלו כלל, עיינו ערך שיאומי.
אתה מוזמן להיכנס לאתר של חב' סמסונג ולראות את הפלאפונים שלהם ולהיווכח אם הם נראים כשרים או לא.
לפי איך שאני ראיתי הם נראים פלאפונים כשרים ורגילים לכל דבר ועניין (אא"כ סמסונג אבריכים נראה פלאפון פרוץ...).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה