דרוש מידע איזה עכבר יש לכם למחשב והאם אתם מרוצים?

מרדכי קאר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
לא יודע עם איזה תוכנות אתה עובד, אבל אני עובד עם עכבר שקיבלתי ביחד עם המחשב שיש בו עוד כמה לחצנים ובעזרת התכנה הזאת אני שולט בכל לחצן שיעשה מה שאני רוצה - אופציה מאוד נוחה שהיום אני לא יודע איך אפשר להסתדר בלעדיה.

שלמה ויסברג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
לי יש עכבר ביחד עם המקלדת של מייקרוסופט 5000
פצצה של דבר, אני לא מסוגל לעבוד עם משהו אחר,
נוח ומדויק!

shiffy1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני צריכה עכבר אלחוטי טוב לאוטוקאד,מה מומלץ מנסיון?
מייקרוסופט
העכבר הכי טוב ונוח שראיתי. עם נסיון של שנים.
הוא מעולה לאוטוקאד! (הגלגלת שלו מאדד נוחה- כידוע זה אחת ההבעיות בואוטוקאד. שלא כל העכברים הגלגלות שלהם עובדות טוב.

מרדכי קאר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
אני צריכה עכבר אלחוטי טוב לאוטוקאד,מה מומלץ מנסיון?
כדאי שיהיה כמה לחצנים. וכמו שכתבתי
בעזרת התכנה הזאת אני שולט בכל לחצן שיעשה מה שאני רוצה - אופציה מאוד נוחה שהיום אני לא יודע איך אפשר להסתדר בלעדיה.

אב"ם

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
עכבר של מיקרוסופט
מאוד נהנית ממנו- עובדת גם עם אוטוקד והגלגלת מעולה [יש שליטה על המהירות תזוזה (או איך שקוראים לזה) ועל המסך ועל פעילות המקשים]
המינוס היחיד שלו זה שהוא על בלוטוס' וקרה לי כמה פעמיים שבטעות ממש כיביתי את הבלוטוס' במחשב ואז לכי תמצאי פתרון...

יאט

משתמש פעיל
%D7%A2%D7%9B%D7%91%D7%A8-%D7%90%D7%9C%D7%97%D7%95%D7%98%D7%99-%D7%9C%D7%9E%D7%97%D7%A9%D7%91.jpg

אחד הדברים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה