כללי איזה עדיף?????

PG-עיצוב בטעם יוקרתי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
רציתי לדעת איזה תווית נראית יותר טובה ומה היא משדרת לכם???

אני רואה שזה לא בדיוק הצבעים!!!!!!!!!:mad:

לא יודעת למה?!

קבצים מצורפים

• 2 בקבוקים.jpg
    1.6 MB · צפיות: 28

PG-עיצוב בטעם יוקרתי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
12 צפיות ואף לא תגובה אחת?????
זה כזה גרוע????;)

ת'כלס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
זה מאלףףףףףףףף
הסגל ברקע מקשה להתרשם.
הימני יפה יותר לדעתי אבל השמאלי משדר יותר קלאסי

הפקות ברמה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
עיצוב ואדריכלות פנים
השמאלי נראה מעולה.
למה הציור צבעוני? - זה נותן תוצאה ילדותית. הייתי משנה לש"ל או לחום.

Studio Grafix

עיצוב גרפי ומיתוג עסקי למוסדות ועסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
לדעתי השמאלי נראה יותר מרשים. אבל שניהם ממש יפים!

ngp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
שמאלי!

סגנון-7

מיתוג ותדמית | אסטרטגיה מדוייקת | קמפיינים מנצחים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
פרסום וקופי
השמאלי משדר יוקרה. הימני לעומתו יותר מעניין ומקורי.

עוצמה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יש משהו מאוד מקורי בימני. אם כי לדעתי העיצוב פחות מושלם.

אני חושב שהצבעוניות הופכת את הבקבוק למושך ולא סטנדרטי. זה לא עוד בקבוק יין על מדף...

Splash Design

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
יפה מאוד
השמאלי הרבה יותר טוב-
הימני עמוס וחסר לו קומפוזיציה בעיצוב
הציור הצבעוני (הלוגו) מוריד משניהם לטעמי

BRAVERMAN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
ואוואוא לגמרי אהבתי
השני יותר יוקרתי
החיוך המעוגל למעלהבראשון הייתי גונבת לשני....... אבל בלי התמנה שם כי היא מדי גדולה וצבעונית

yair7733

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מקסים!
יש לי כמה הערות, אם לא אכפת לך:

האם בדקת מול בית הדפוס אם תוית שכזו ניתנת להדפסה? עד כמה שידוע לי, א"א להחיל תוית פחות משניים או שלושה סנטימטרים מתחתית הבקבוק.

מומלץ לפצל תוויות כמה שפחות, זה מנפח את הוצאות ההדפסה ומקשה על ההדבקה.

בגדול, אני חושב שכדאי לעבוד עם תווית עד גובה 10 ס"מ, מקסימום 12 (עם הרוחב אפשר לשחק)

כמו"כ, קחי בחשבון שזהב (בין אם זה בפויל או אבקה) ייקר במעט את עלות ההדפסה.

אם עלות המחיר הסופי לבקבוק עולה על-40 שקלים את יכולה להתעלם מכל מה שכתבתי :)

לגבי העיצוב, מצטרף לשהמליצו להפטר מצבעוניות היתר, לי ספציפית ציור הטירה מעט קלישאתי, אחד הציורים הראשונים שקופצים בכל אתר לחיפוש תמונות תחת השם vineyard. בנוסף, ציור הטירה מתכתב עם סטייל מאד מסוים של תוויות ליינות (בעיקר צרפתיים) שנקרא 'שאטו' או chateau (טירה בצרפתית) ומתייחס לאותה 'טירה' שהיתה ניצבת בקרבת כל כרם ע"מ לחלוש את אותו הכרם (שם גרו הפועלים ושם גם ייצרו ויישנו את היין), בספרד השכנה היו פינקות או גארדווינות אך הסטייל נשאר זהה.

הסטייל העיצובי של שאטו הוא מאד 'אולד סקול', וינטאג'י, שימוש בפונטים ישנים ובתצורה די מקובעת (הכל ממורכז, לוגו טיפוגרפי סריפי ובד"כ רחב, תמונת הטירה של אותו היקב [ברבות השנים התפתח האלמנט הטירתי והחלו להשתמש גם בציורים של גפנים, תהליכים מייצירת היין, חיות בר שאפיינו את האיזור ואפילו מלחמות היסטוריות של אותו האיזור] ושאר הטקסט באותיות סריפיות גדולות, סנסריפיות קטנות [טרייד גות'יק לדוגמא] וסקריפט [בד"כ למיקום היקב]), אני לא בטוח שאת מחפשת ליצור תווית בסטייל שכזה, אין יותר מדי יקבים שמשתמשים בסטייל הזה בארץ אלא אם כן הם ממש בטוחים בעצמם (כמו יקבי קסטל, לדוגמא).

אם את כן מעוניינת ליצור תווית בסטייל השאטו, תוכלי להשתמש בתמונות בסטייל שכזה:
http://www.123rf.com/photo_15080273....html?fromid=c0lRbFJFWWx2VEZaV09vL0cxcFdKdz09

תמשיכי לעדכן!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה