דרוש מידע איזה מצלמה לקנות??

בוחר בעילום שם

משתמש פעיל
אני רואה שיש אשכולות רבים בנושא מידע על מצלמות, אך משום שאיני מבינה בזה כלל הכל נראה לי כצרפתית...
אשמח לקבל מידע אודות מצלמה טובה עם תוצאת תמונה חדה וברורה, עדיפות גדולה לתפריט בעברית, אבל חשוב לי מאוד שתהיה מצלמה טובה ללא תקלות.
איך שאני קוראת את פני הדברים, אם ישנם פונקציות רבות במצלמה זו הוכחה שהיא יותר מקצועית, לי פחות חשוב פונקציות, איני צלמת... אך חשוב לי שיהיו תוצאות טובות מאוד!!!

תודה מראש.

יהודי נוסף

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
G9 - מצלמה מומלצת מאד, תמונות חדות וצבעים מטורפים!! המחיר באיזור ה- 1500 ש"ח

קבצים מצורפים

• 43489372c.jpg
    43489372c.jpg
    KB 22.3 · צפיות: 32

tadmit

המרכז לשידורים חיים, חתונות, כנסים, לוויות
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
G9 ii. לשים לב שיצא כבר מזמן דור שני למצלמה

צליל הכינור

משתמש רשום
המצלמה הממולצת ביותר שכל מי שאני מכיר והשקיע במצלמה זו, נהנה עד הגג ללא כל תקלות,
היא מצלמה של CANON דגם 720 או דגם אחד מעל 730,
היא מצלמה מעולה באיכות גבוהה,
אני אישית צלמתי בה נופים שיצאו מושלמים ואפילו יצרתי ממנה אפילו סרטונים

למה מה קרה

משתמש פעיל
צילום מקצועי
המצלמה הממולצת ביותר שכל מי שאני מכיר והשקיע במצלמה זו, נהנה עד הגג ללא כל תקלות,
היא מצלמה של CANON דגם 720 או דגם אחד מעל 730,
היא מצלמה מעולה באיכות גבוהה,
אני אישית צלמתי בה נופים שיצאו מושלמים ואפילו יצרתי ממנה אפילו סרטונים
כן אבל החיישן שלה יותר קטן מהG9 שזה פוגע באיכות,

בוחר בעילום שם

משתמש פעיל
ראיתי הרבה על הדגמים 720 ו730, מצד שני יש את ה9g שגם עליו שמעתי, אשמח לדעת מה ההבדלים ביניהם, והאם באחד מהם יש אפשרויות תפריט בעברית?

צליל הכינור

משתמש רשום
תמיד יש אופציות נוספות ושדירוגים נוספים בכל דגם, בסך הכללי הדגם הזה הוא בעברית מלאה, ידידותית וקלה להפעלה, ביצועים ברמה גבוהה, לכן אני אומר שלמצלמה הביתית 720 היא אידאלית לבית למי שלא משתמש מקצוען, כיון שהיא גם חזקה, ופחות רגישה ואפילו יותר טוב מהדגם החדש יותר 730 שהוא יותר רגיש (בגלל אופציית צילום העצמי),

5656

משתמש רשום
ההבדל בין G9 של קנון לבין כל סדרת ה720 730 היא מאוד מאוד משמעותית, הG9 היא פשוט מצלמה מדהימה ולא יאומן שהיא כ"כ קומפקטית, בסדרות ה700 וה600 יש זום ענק שרק מכביד על המצלמה ולא משמעותי לכלום.

בוחר בעילום שם

משתמש פעיל
ההבדל בין G9 של קנון לבין כל סדרת ה720 730 היא מאוד מאוד משמעותית, הG9 היא פשוט מצלמה מדהימה ולא יאומן שהיא כ"כ קומפקטית, בסדרות ה700 וה600 יש זום ענק שרק מכביד על המצלמה ולא משמעותי לכלום.
סליחה על הבורות, אבל סדרת 700 ו600 קשורים לדגם שהבאתי בהודעה הקודמת?
בנוסף, בתוך הG9 ראיתי כמה דגמים איזה מהן מומלצת יותר? [חשוב לי תפריט עברית במצלמה]

5656

משתמש רשום
לא אין שום קשר, המצלמה EOS M10, היא מצלמה ללא מראה שמצריכה גם קניית עדשה, והיא לא בקטגוריה של הקומפקטיות הביתיות, ככלל ידוע לי שמצלמות מסוג זה לא שווה לקנות במחיר כ"כ נמוך ביחס למחיר של הקטגוריה שלהם, ובנגוע לדגמים של הG9 לי יש את הדגם היותר חדש של Mark II ואני מרוצה מאוד, לא חושב שיש ענין לקנות את הדגם הישן כשאין הבדל משמעותי במחיר, קניתי דרך הרשת בחנות 'רואים עולים' שמוכרים את זה כיום ב1487 ש"ח, לשים לב שיש שני צבעים הצבע השחור והצבע החום כסף הדי מוזר, יש להדגיש את הצבע בשעת הקנייה, וכן חשוב מאוד להגן על המסך עם מגן מסך,
אדגיש שאני לא מומחה למצלמות ויכול להיות שאני טועה, אבל בשעתו שקניתי את המצלמה חיפשתי הרבה ועשיתי השוואות רבות בין המצלמות השונות, וגם יש לי נסיון של כמה שנים עם המצלמה הזו, שזה הרבה פעמים חשוב יותר מידע.

עברי אנכי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה תורנית

בוחר בעילום שם

משתמש פעיל
הבדלים מינוריים.

לטובת מי? באתר זאפ ישנה הטעייה, בכך שבחלק מהחנויות האחד יקר מחברו ובחלק זה הפוך בדיוק.
מה המומלץ יותר

מצלמה ללא מראה - 2 רמות מעל הG9 . אבל בקנון המירורלסיות לא נחשבות מספיק איכותיות בקטגוריה, ומומלץ לעבור לסוני או פוג'י.

דגם EOS M10 היה אצלי קצת בשימוש ומאוד נהניתי מהתוצאות, השאלה היא, האם בתור 'מצלמה איכותית לבית' עדיף לקנות את המצלמה הזאת עם העדשה שמקבלים איתה [שמחירה זול יותר מהG9] או לקנות את הG9 שלפי איך שזה נראה כאן הוא דגם מומלץ ידידותי ופשוט. [אגב, לא קיבלתי מענה, האם באחד מהמצלמות הנ"ל יש כיתוב בעברית או לכל הפחות חוברת הדרכה בעברית].
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה