תקשורת איזה מכשיר כשר הכי מומלץ?

cofix

משתמש פעיל
אנחנו צריכים שתי מכשירים כשרים חדשים. האם יש לכם המלצה על מכשיר מסוים מניסיון ? שיהיה שמיעה וקליטה טובה, ונוח מבחינת תפריטים.
תודה על כל עזרה.

חמחם

משתמש מקצוען
נוקיה טובים
לא C2 כי הוא דגם ישן כבר
ויש רק מחודשים

cofix

משתמש פעיל
לי יש פלאפון 4X4 כרגע ממש נהנית ממנו יש לו שמיעה מצוינת וגם קליטה טובה
החיסרון שלו שהבטריה לא מחזיקה יותר מיום וחציבערך + -
סוללה לא מפריע לי נטעין אותו בשעת הצורך. איך התפריטים שלו והשמע ? וכמה עולה המכשיר ?

חברים

משתמש פעיל
כמה עולה 4x4?
בחנות אחת אמרו לי 420 ובאחרת 350, הגיוני?
יותר המליצו לי על mtk

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
4*4 ולהחליף לבטריה גרמנית
המכשיר אמור לעלות בסביבות ה400+

רק רוצה לראות

משתמש חדש
אפשר למצוא גם יותר זול
ה4*4 והMTK10 הם המומלצים ביותר במכלול הדברים היום לצערינו...
הנוקיות של היום לא ממליץ בכלל

סתםם

משתמש צעיר
לי יש נוקיה 225 כבר מעל חצי שנה ומאד מרוצה השמע מעולה הרמקול לא מאד עוצמתי אבל משמיע טוב ויש לי קליטה מצוינת בטלפון
רק דבר אחד חשוב לשים לב לפני שקונים היום מכשיר - כבר לא מחברים דור 3 אז להתקדם לדור 4

בהצלחה ותתחדשו

cofix

משתמש פעיל
כרגע יש לי mtk-1 הוא לא החזיק מעמד יותר מידי זמן, יתכן וזה קשור לסביבת העבודה שלי שהיא קצת מאתגרת. אחד החסרונות לדעתי שאני רואה רק שעת שיחה אחרונה ולא את כל ההיסטוריה. בעיה נוספת שהוא מתנתק ברכב מהבלוטוס כל כמה דקות.

נאן---

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מה הרמה של D9?

david1986

משתמש פעיל
אנחנו צריכים שתי מכשירים כשרים חדשים. האם יש לכם המלצה על מכשיר מסוים מניסיון ? שיהיה שמיעה וקליטה טובה, ונוח מבחינת תפריטים.
תודה על כל עזרה.
אשמח לשמוע מה קניתם והאם מרוצים? תודה

david1986

משתמש פעיל
האמת עוד לא קניתי. לעת עתה החייתי נוקיה c2 ששכב בבית, לא זכור לי מאיזה סיבה. והוא עובד כרגע מצוין.
אוקיי תודה רבה, אז אם יש למישהו המלצה על מכשיר טוב או 4*4 שכתבו כאן, מה הכי טוב? תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה