איזה מיקסר מומלץ? להקצפות, לא לבצקים.

מביתשמש

משתמש מקצוען
קיצנאייד מצויין להקצפות תוך כמה שניות יוצא קצף חזק אבל ללישה של יותר מקילו בצק כבד עליו ויכול לחמם את המנוע

הנני

משתמש צעיר
תוכלי בבקשה לפרט ממה את נהנית בו? במה הוא טוב?
תודה רבה.
לאמא שלי תמיד היה קיצ'ינאייד גם כשעלה בארץ 4000 ש"ח (אמריקאית...), אני קיבלתי בוש ופשוט לא סבלתי מהרגע הראשון והעברתי אותו למישהי שהיתה צריכה מיקסר.
מבחינת ההקצפה- אני מקציפה גם 15 ביצים וממש מהר יש לי קצף יציב ומהמם. זה נקרא שהוא מקציף בחצי מהזמן של קנווד.
ניסיתי את בוש, קנווד (לא KMIX) ואת קיצ'ינאייד והוא לוקח בגדול

הנני

משתמש צעיר
קיצנאייד מצויין להקצפות תוך כמה שניות יוצא קצף חזק אבל ללישה של יותר מקילו בצק כבד עליו ויכול לחמם את המנוע

נכון,
ולכן עושים קילו אחד כל פעם.
אגב, גם הבוש לא משהו ביותר מקילו- לוקח לו שעה להתגבש

גיטרה

משתמש מקצוען
אם כבר מדברים על מיקסרים לפסח, מתעניינת. קיבלתי לאחרונה מתנה מהעבודה - מיקסר של סאוטר. יש למישהי הכרות אית האם הוא שווה משהו ויש מה לשמור אותו לפסח, או שדווקא לעוגות פיסחיות עדיף להשקיע במיקסר חדש ואיכותי יותר?

המימד הנוסף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני חושבת שאם את צריכה רק להקצפה, מספיק מכשיר בכ200 שח.
קניתי לפני כמה שנים לפסח ואני מאד מרוצה רק לצערי לא זוכרת את החברה, הוא תותח, קערה גדולה, ושתי מקצפים אולי משהי מכירה?
אני אופה בפסח עוגות גדולות של 10 ביצים, ומוסים כנ''ל, והוא יעיל ביותר...
נראה לי מיותר להשקיע על משהו יקר...

שיינדי 10

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
אני חושבת שאם את צריכה רק להקצפה, מספיק מכשיר בכ200 שח.
קניתי לפני כמה שנים לפסח ואני מאד מרוצה רק לצערי לא זוכרת את החברה, הוא תותח, קערה גדולה, ושתי מקצפים אולי משהי מכירה?
אני אופה בפסח עוגות גדולות של 10 ביצים, ומוסים כנ''ל, והוא יעיל ביותר...
נראה לי מיותר להשקיע על משהו יקר...

אכן לפסח גם לדעתי לא שווה להשקיע
לי יש מקצף של גולדליין בפסח, הוא מגיע עם קערה גדולה שמסתובבת גם היא, אני גם עושה בו 10 ביצים ויותר
יוצא מקסים!! עוגות גבוהות מאד.
עלה לי 170 ש"ח.

ששונית

משתמש מקצוען
אין כמו קיצ'נאיד.
היה לי קודם קיצנאיד ועכשיו יש לי קנווד
אני מעדיפה את הקנווד בגלל הבצקים אבל אם רק להקצפה אז אין חברה שמשתווה לקיצ'נאיד.
יוצא קצף נפלא בכמה שניות.
לקח לי זמן להתרגל להקצפה של הקנווד שממש לא דומה להקצפה של הקיצ'נאיד

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
ממליצה מאד על מיקסר יד של DAVO -
יקר יחסית למיקסר יד
אבל מקציף יותר מהר מהקיצ'נאייד!

אסתטיקה

משתמש מקצוען
מתוודה.. יש לי 2 מיקסרים.
קנווד מייג'ור לקצף ולבצקים פריכים (בן 30 שנה!)
בוש (בן שש עשרה!) עם קערה גדולה לחלות. בצק מ 3 ק"ג קמח.
שימוש אינטנסיבי לאורך שנים ב"ה.
ממליצה בכל פה.

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
את רוצה למכור אותו?
כן.
יש לי את כל החלקים כולל המטחנת בשר ומגרדת
אך המנוע לא עובד(או שמא הגיר)כבר עבר תיקון פעם אחת אך השתוללתי והכנסתי 3 ק' במקום ק' אחד.

faigy beauty

משתמש חדש
אני יש לי את הקיצ'נאייד הגדול הוא ממש מעולה שווה כל שקל
מקציף טוב ולא נשאר בקרקעית כלום.
בבצקים פריכים מוכן תוך דקות ספורות ופשוט כיף להכין בו עוגיות!!
לבצק שמרים הוא ממש לא הורס את המיקסר צריך לעבוד לפי הכללים ולא להתפתות לעשות על מהירות גבוהה.

אם את מעוניינת ספציפי לבצקים אז דאבו הוא חיה אבל ממש לא מוצלח להקצפה ולא קל ללמוד אותו חבל על הכסף..
לגבי הקנווד לא מקציף טוב וממש דוחה ששוקעים למטה רכיבים ולא מתערבב טוב:(
מנסיון!!!:)

faigy beauty

משתמש חדש
ממליצה מאד על מיקסר יד של DAVO -
יקר יחסית למיקסר יד
אבל מקציף יותר מהר מהקיצ'נאייד!

אולי הוא מקציף מהר בהחלט אבל כמויות קטנות...
לא תוכלי להכין בו עוגה מ 10-12 בייצים
וגם החלקים של המקציף ממש חלשים...

Ayalam

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
גם לי יש קי'צנאייד ומאוד מרוצה, משתמשת להקצפה בעיקר,
בצקים אני לשה באופה לחם, על תכנית לישה

רחלי טל

משתמש מקצוען
קופצת על האשכול- כי אני צריכה דחוף מיקסר חדש ויצאתי מבולבלת
אני אופה המון- גם בצקים וגם הקצפות
עד היום היה לי בוש, של פעם- סוס עבודהלבצקים וגם הקציף מעולה
הוא הלך לעולמו, ואני רואה שלא התאבלתי מספיק....
בעצם אני צריכה לקנות 2 מיקסרים? אין מכשיר יעיל גם וגם?

faigy beauty

משתמש חדש
אין מושלם בעולם...
אבל אני לא יודעת על מה מדברים פה ...
לי יש קיצ'נאייד והוא ממש מעולה גם לבצקים עושה הפרשת חלה במכה אחת...
(יש לי את הגדול) רק צריך להזהר ולעבוד על מהירות נמוכה בבצקים כבדים זה כתוב מפורש בהוראות יצרן...
בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה