איזה מיקסר מומלץ? להקצפות, לא לבצקים.

הרי זהב

משתמש סופר מקצוען
לאחר קריאת אשכולות בנושא, המסקנה לא חד משמעית. מי חקר בנושא ויכול להגיד לי את מסקנותיו?
בוש?
קנווד?
אחר?
תכולת קערה שתקציף לפחות 10 ביצים, ועוד יהיה מקום לשאר רכיבי העוגה...
לא צריכה לבצקים כיוון שהמיקסר לפסח.
מאוד אודה למשיבים, כי ההתלבטות גדולה...

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
לאחר קריאת אשכולות בנושא, המסקנה לא חד משמעית. מי חקר בנושא ויכול להגיד לי את מסקנותיו?
בוש?
קנווד?
אחר?
תכולת קערה שתקציף לפחות 10 ביצים, ועוד יהיה מקום לשאר רכיבי העוגה...
לא צריכה לבצקים כיוון שהמיקסר לפסח.
מאוד אודה למשיבים, כי ההתלבטות גדולה...
מהיכרות עם קנווד ובוש הכי טוב להקצפות בלבד זה קיצ'נאייד שיש לו ערבול בצורת כוכב (וכך הוא מגיע לדפנות) או קנווד מיג'ור.

חחח

משתמש סופר מקצוען
להקצפות קנווד. מנסיון אישי. רק שאני ניסיתי בו עוגה עם 12 ביצים והוא עלה על גדותיו.

שיינדי 10

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
מבחינת קצף אין ספק שהקצף של קנווד הרבה יותר טוב, יותר אוורירי.
יש בעיה אחרת- לי יש מיג'ור של קנווד, הוא לא מגיע לי עד סוף הקערה- ונשארות שאריות לפעמים, וזה יכול להיות חלמונים שלא התערבבו וכו'. אז הייתי מרימה את הקערה כלפי מעלה, ואז נפלו לי מוטות מהחלק המקציף, עכשיו זה בטוח לא מגיע עד למטה, אז אני חייבת להרים את הקערה.....
לא קרה לאף אחד?

חחח

משתמש סופר מקצוען
יש בעיה אחרת- לי יש מיג'ור של קנווד, הוא לא מגיע לי עד סוף הקערה- ונשארות שאריות לפעמים, וזה יכול להיות חלמונים שלא התערבבו וכו'. אז הייתי מרימה את הקערה כלפי מעלה, ואז נפלו לי מוטות מהחלק המקציף, עכשיו זה בטוח לא מגיע עד למטה, אז אני חייבת להרים את הקערה.....
לא קרה לאף אחד?
אההה. נשאר למטה שאריות שלא מתערבלות.

<סקריפטית>

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
להקצפות קנווד. מנסיון אישי. רק שאני ניסיתי בו עוגה עם 12 ביצים והוא עלה על גדותיו.
יש לקנווד דגם יותר גדול שהקערה מכילה יותר וגם החלקים מותאמים לגודל.
אני חושבת שלפסח כדאי להשקיע.

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
לא קרה לאף אחד?
אההה. נשאר למטה שאריות שלא מתערבלות.

בקנווד מייג'ור מקבלים יחד עם המיקסר כמין ''מפתח'' כזה שאיתו ניתן לשחק מעט עם הגובה של החלק שמחזיק את הווים של ההקצפה\ עירבול.
מטרתו בדיוק לפתור את הבעיה של המקציף שלא מגיע עד לתחתית הקערה

שיינדי 10

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
בקנווד מייג'ור מקבלים יחד עם המיקסר כמין ''מפתח'' כזה שאיתו ניתן לשחק מעט עם הגובה של החלק שמחזיק את הווים של ההקצפה\ עירבול.
מטרתו בדיוק לפתור את הבעיה של המקציף שלא מגיע עד לתחתית הקערה

כנראה משהו חדש, לא היה כשקניתי אותו.

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים

dinaday

משתמש פעיל
תוכלי בבקשה לפרט ממה את נהנית בו? במה הוא טוב?
תודה רבה.
קיצ'ינאייד-הוא אריה, אי אפשר להשוות בינו לבין השאר. אבל- הוא פחות מומלץ לבצקים, הם הורסים אותו.
אין כמותו והיום אפשר להשיג אותו ב1500 ש"ח. שווה כל שקל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה