רכישת מחשב איזה מחשב עדיף לקנות

איזה מחשב עדיף

• סה"כ מצביעים
    3

ישראלי מצוי

משתמש פעיל
צריך לקנות מחשב @מחשבים זה אני ! נתן לי שני מפרטים של מחשבים מחודשים
ידוע לי שהם שונים לגמרי השאלה היא איפה אני מקבל יותר יחסית בתמורה לכסף שאני משלם
יותר נכון מה מחיר יותר מציאה

מחשב 1: Dell Latitude 5300
i5-8665U
16 גיגה רם ו 250 SSD
תוכנות

1300 ש"ח

מחשב 2: Latitude 7410
i7-10610U
32 גיגה רם ו 512 SSD
מסך מגע
תוכנות

1900 ש"ח

ARD

משתמש פעיל
צריך לקנות מחשב @מחשבים זה אני ! נתן לי שני מפרטים של מחשבים מחודשים
ידוע לי שהם שונים לגמרי השאלה היא איפה אני מקבל יותר יחסית בתמורה לכסף שאני משלם
יותר נכון מה מחיר יותר מציאה

מחשב 1: Dell Latitude 5300
i5-8665U
16 גיגה רם ו 250 SSD
תוכנות

1300 ש"ח

מחשב 2: Latitude 7410
i7-10610U
32 גיגה רם ו 512 SSD
מסך מגע
תוכנות

1900 ש"ח
שניהם לא הכי... הדור של המעבדים שלהם מאוד ישן.
מבין שניהם מבחינת מפרט ברור שעדיף מחשב 2.
מעבד יותר מתקדם, דור יותר מתקדם, זכרון וראם גדולים יותר.
אבל, אתה יכול למצוא מחשב עם מעבד I5 דור 12/13 ובאותו מחיר, או מעט יותר.

ישראלי מצוי

משתמש פעיל
שניהם לא הכי... הדור של המעבדים שלהם מאוד ישן.
מבין שניהם מבחינת מפרט ברור שעדיף מחשב 2.
מעבד יותר מתקדם, דור יותר מתקדם, זכרון וראם גדולים יותר.
אבל, אתה יכול למצוא מחשב עם מעבד I5 דור 12/13 ובאותו מחיר, או מעט יותר.
אשמח לקבל הצעה או קישור למשהו כזה

ARD

משתמש פעיל
אשמח לקבל הצעה או קישור למשהו כזה

מחשבים זה אני !

משתמש פעיל
כל המחשבים שהבאת שמה הם מחשבים סוג ד
V14 או ווסטרו 3520 לדוגמא זה מחשבים שעדיף לשים בפח אחרי הקניה ולחסוך את העוגמת נפש שיהיה בהמשך
המחשבים שאני הצעתי הם מחשבים מסידרה עיסקית של דל
אולי פעם אני יעשה מדריך על אייך לבחור מחשב (משגע אותי לפעמים לראות פה אנשים שממליצים על מחשבים על פי מעבד דור זיכרון ואיחסון, הכי הכי חשוב זה הסידרה אחרי כן המעבד כל תשאלו כל טכנאי מה המחשבים שמגיעים הכי הרבה לתיקון זה הסדרות הפשוטות ואפילו תבדקו בבית מה המחשב הכי ישן שיש לכם ותבדקו איזה סידרה הוא
לענ"ד עדיף לקנות מחשב מדור שישי של טינקפד מאשר לקנות חדש V14 כנל לגבי הווסטרו של דל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה