דרוש מידע איזה מותג חולצה אתה לובש?

יהודי חם

משתמש מקצוען
יש מותג שנקרא "דניאל פרל"
נדמה לי שנמכר רק בת"ת של מיר ושל חברון
עולה 100 ש"ח
ללא גיהוץ (באמת!)
יש מידות מדוייקיות / חצאי מידות / אורך שרוול
אני מאוד מרוצה מהם
בעקרון כל החולצות ללא גיהוץ מתפוררות בסוף בגלל שיש בהם דבק
אצלי הן מחזיקות כ-3 שנים בקירוב

ד100

משתמש חדש
מי שלא חשוב לו 100% כותנה, אני קונה חולצות של marks and spencer ומחזיקות שנים.
מבחינת הנוחות אין הבדל בינם לבין חוצות 100% כותנה, אבל הם קצת יותר שקופות.
הגיהוץ שלהם קל מאוד.
הרבה פעמים יש מבצעים של 3 במחיר 2 וכדומה ואז יוצא חולצה פחות מ60 ש"ח. למשל כאן יש 30% הנחה בקניית 2 אריזות [6 חולצות] יוצא 58 ש"ח לחולצה.
האם יש מיסים על ההזמנה?
או שזה מגיע מהארץ?
תודה

אחד שיודע הכל

משתמש רשום
המשתמש נחסם
פורור שחור - לא נקרע, הסגול נקרע.
בכביסה עדינה ובלי חומרים חזקים (עדיף סנו קל ולא אוקסיגן)
ללא ייבוש, סחיטה עדינה, ותלייה כשזה רטוב.
זה מחזיק הרבה!!

יש סוג של ואצ'י שאמור להיות מקביל לפורור שחור, אומרים שזה יותר לבן.
ואצי החולצה הכי פצצה אבל לא הסגול השחור פעם היה כתום פצצצצצצה של חולצה אבל היום
אין אותה
היה לי כמעט את כל החולצות שהוזכרו אבל ואצי הכי טוב

משה אהרן גולד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לא עברתי על הכל אבל מסתבר שהיו המון שכתבו פורור ולידיעתכם חולצות פורור לא מומלצות כלל הן מתפוררות לאחר תקופה קצרה מאוד מנסיון!
ובגלל זה עברתי לוואצ'י שהן חולצות טובות נוחות ועומדות יפה על הגוף ומחזיקות לאורך זמן במצב מעולה.

אילן 777

משתמש פעיל
סטפנו מעולה מכל הבחינות נראה מעולה ואפילו נראה מגוהץ בלי גיהוץ בכלל

בחור חושב -חשוב

משתמש פעיל
לדעתי וואצי החולצה הכי עמידה ונראית טוב, אגב יש אותה בת''ת של חברון ב90 ש''ח מחיר פצצה,
יש מותג שנקרא "דניאל פרל"
נדמה לי שנמכר רק בת"ת של מיר ושל חברון
ולגבי זה אין את זה כבר בת''ת של חברון אלא רק במיר אבל אינני ממליץ כיון שלאחר תקופה נוטה להיפרם ולעמוד לא טוב .

עוף דורס

משתמש פעיל
אני הייתי לובש אקסוס החולצה הייתה נקרעת מהר עברתי לפרור ממש נהנתי עכשיו יש לי פרור ואצי וטילורד ואני ממש נהנה מהם

אייזי

משתמש מקצוען
כמה שזה נשמע מוזר
אבל אחרי הרבה ניסיונות עם חולצות בעיקר אקסוס כל הצבעים
שהתפוררו אחרי זמן קצר מאן דהו המליץ לי על סטולרו של מלבושי כבוד
וניסיתי וראיתי כי טוב, לא מתפורר, עומד יפה, צריך גיהוץ
והעיקר המחיר נראה לי שבסביבות 50 ש"ח.

(ועכשיו יקפצו כמה ויגידו שזה אקסוס אני יודע אבל בפועל זה מחזיק הרבה יותר ועומד מאוד יפה)

נ.ב כמובן שדיברתי על יומחול, בשבת אני עם ואצ'י

עוף דורס

משתמש פעיל
אתה צודק אקסוס החולצות שלהם וואצי טילורד ומלבושי כבוד יותר טובים מאקסוס עצמו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה