דרוש מידע איזה מותג חולצה אתה לובש?

1006michal

משתמש רשום
אז יוצא מכל האמור בנושא שפורור שחור ממוצע מעל כולם..א"כ איפה קונים במחיר טוב(זול) ?
בגיר נמחד
אם אתה מדבר על דוגמאות אז בגיר פחות מביא משהו מפוצץ הכל אצלו אותו דבר ומשעמם ודוקא ג'יבאני חזק בזה מאוד
אבל חליפות זה כבר נושא אחר כי ההפרשים במחירים הם לא כמו חולצות הדברים הקלסיים בין 300-1300
אני חושבת שבגיר יותר איכותי ..ונראה שיש להם הרבה דוגמאות ..הייתי עם בעלי אתמול וראינו בשפע דוגמאות..

חסד 053

משתמש פעיל
אז יוצא מכל האמור בנושא שפורור שחור ממוצע מעל כולם..א"כ איפה קונים במחיר טוב(זול) ?

אני חושבת שבגיר יותר איכותי ..ונראה שיש להם הרבה דוגמאות ..הייתי עם בעלי אתמול וראינו בשפע דוגמאות..
תתי''ם למינהם
ובירושלים יש גם הרבה מכירות שכונתיות

ממ?

משתמש חדש
אני אישית לובש פורור שחור הרבה שנים חולצות תותח
אקסוס אדום גם מוצלח ואמיד מאוד,
וואצי לא הצלחתי להבין איך הם הקפיצו את האף כ"כ מהר מ90-100 ש"ח ל130-40 יותר יקר היום מפורור שהם התיימרו בהתחלה לחקות לא רואה שום הצדקה לשלם להם יותר מ100 ש"ח.

MIRIBZ00

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בלת"ק
אוהה איכות מצוינת! כל התוויות! לא נפרם ביחס לחברות אחרות

פרנסה משמיים

משתמש רשום
מניסיון שלי עם הרבה חברות כולל פורור זהב, אקסוס ועוד,
החולצה שמחזיקה הכי הרבה זמן מעמד מבחינת לובן ועמידות היא אוהה.
החולצה הראשונה שקניתי שלהם היא חולצת חפתים כבר בת 8 שנים כמו חדשה!
כל שאר החברות מחזיקות מעמד אולי שנתיים...

הישיבישער

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
אתמול גם הייתי בק''ס ליד מרכז קסם,היה שם מכירה של פורור ב99 שקל,ממש ממש שווה,מגיע לו סחורה כל הזמן
יש שם עוד חולצות ועוד בגדי גברים במחירים ממש זולים...
פורור שחור/ירוק ב99??
מסובסד???
חולצות או שוברים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה