דרוש מידע איזה לחץ, רשום לי שנכנסו למייל שלי מצפת...

עוד קצת מחשבה..

משתמש צעיר
ואני גרה באיזור אחר לגמרי...
מה עושים?
מישהו יודע?
בשביל למחוק את המכשיר גוגל דורש להזין קוד שמתקבל בsms ואני כמובן עם פל' כשר..
יש דרך לאתר מי נכנס לי למייל?
כמה זמן ביקר שם?
כל מידע יתקבל בברכה

הבריסקער הנודד

משתמש פעיל
זה לא חיזבללה בטוח...
ועכשיו ברצינות - לפעמים המיקום של המחשב חסום ואז גם אדם במרכז יכול להראות בצפת
מה שאני אומר יתכן שאת נכנסת ממחשב אחר וזה כל המעשה השמן והרזה...
לא להיות בלחץ הכי הכי חשוב

עוד קצת מחשבה..

משתמש צעיר
האמת שלא עלה בדעתי משהו שקשור לחיזבאלה:LOL:
אבל יש עוד קצת להיבהל עוד לפניהם...
גם אם סתם מישהו מצפת נכנס לי למייל זה ממש מרגיז,
איך יכול לקרות כזה דבר?
אני אכן נכנסת למייל בעבודה לפעמים, אבל זה כבר רשום לי ככניסה ממכשיר נוסף..
האם מישהו שמבין בסייבר יכול לדעת איך זה קורה?
יש פה מישהו שמבין בסייבר אולי?

אליהו פ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
תבדקו אם אתם נכנסתם למייל באותו זמן בדיוק (ואם זה פעם ראשונה במכשיר הזה - עוד יותר) כי אם כן, זה אומר שהמיקום לא היה פתוח במכשיר החדש ולכן הוא החליט שאתם במיקום אקראי והחליט על צפת.
לי קרה כזה דבר כשהייתי באופקים ונכנסתי למייל ממכשיר חדש, וקפץ לי התרעה שמשהו נכנס לי למייל בבני ברק, וכשבדקתי באיזה מכשיר, ראיתי שזה במכשיר החדש שלי, רק שהמיקום בו היה סגור, ובפעם האחרונה שהוא היה פתוח (שבוע לפני) המכשיר היה באיזור בני ברק.

הבריסקער הנודד

משתמש פעיל
האמת שלא עלה בדעתי משהו שקשור לחיזבאלה:LOL:
אבל יש עוד קצת להיבהל עוד לפניהם...
גם אם סתם מישהו מצפת נכנס לי למייל זה ממש מרגיז,
איך יכול לקרות כזה דבר?
אני אכן נכנסת למייל בעבודה לפעמים, אבל זה כבר רשום לי ככניסה ממכשיר נוסף..
האם מישהו שמבין בסייבר יכול לדעת איך זה קורה?
יש פה מישהו שמבין בסייבר אולי?
לא צריך להיות מבין גדול בסייבר או ב8200
לדעתי הכל היה טוב ויהיה טוב

gitsh

משתמש מקצוען
D I G I T A L
זה קרה לי בגלל שיבושי GPS
נכנסתי לחשבון בדיוק באותה שעה וזה זיהה אותי ליד נתב’’ג למרות שהייתי באזור אחר
ניתן לבדוק מיקום בגוגל מפס > המיקום שלי

sk1203

משתמש מקצוען
בכל מקרה את יכולה לראות מאיזה מכשירים התחברת לחשבון
דרך ניהול חשבון גוגל > אבטחה > המכשירים שלך
שם את יכולה להיכנס לניהול המכשירים, לבחור את המכשיר הרצוי וללחוץ על יציאה
1719270923588.png

באופן כללי מומלץ לשנות סיסמה מדי פעם, לבחור בסיסמה חזקה
ואם את יכולה אז להשתמש באופציה של אימות דו שלבי - יש אפשרות גם בטלפון כשר עם קודים חד פעמיים וכן מאמת חשבונות לטלפונים כשרים, אם תרצי אוכל למצוא את האתר בהמשך (הכניסה אליו היא דרך שיחת טלפון)

עוד קצת מחשבה..

משתמש צעיר
אשמח, תודה רבה.
כשאני נכנסת ל"ניהול מכשירים" אין את האופציה של יציאה, אלא רשום לי שהמכשיר ההוא לא מחובר.
אני אנסה להיכנס שוב מהעבודה, ולעקוב אחר כך מה השתנה שם, מעניין מה יהיו התוצאות..

הבריסקער הנודד

משתמש פעיל
אשמח, תודה רבה.
כשאני נכנסת ל"ניהול מכשירים" אין את האופציה של יציאה, אלא רשום לי שהמכשיר ההוא לא מחובר.
אני אנסה להיכנס שוב מהעבודה, ולעקוב אחר כך מה השתנה שם, מעניין מה יהיו התוצאות..
לא לשכח לעדכן
כל השב"כ והמוסד על הרגליים...

sk1203

משתמש מקצוען
אשמח, תודה רבה.
ועדיף את זה
באופן כללי מומלץ לשנות סיסמה מדי פעם, לבחור בסיסמה חזקה
ואם את יכולה אז להשתמש באופציה של אימות דו שלבי - יש אפשרות גם בטלפון כשר עם קודים חד פעמיים וכן מאמת חשבונות לטלפונים כשרים, אם תרצי אוכל למצוא את האתר בהמשך (הכניסה אליו היא דרך שיחת טלפון)
אם את לא רוצה להסתכן באיבוד גישה ממליצה לך להחליף סיסמה כמה שיותר מהר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה