דרוש מידע איזה כרטיס אשראי מומלץ

A052

משתמש סופר מקצוען
אם אתה רוצה כרטיס אתה חייב לאשר את זה.
אם הנתונים סבירים יאשרו לך כרטיס, אם לא אז לא.

נתוש1212

משתמש סופר מקצוען
יוצרי ai
בישראכרט יש רמי לוי
כאן הרשימה שלהם

לגבי נקודות, אם אתה משתמש עד 7500 בחודש - אין הבדל ביניהם
חשמל וכד' יש החזר חלקי מופיע פירוט לעיל

זה כרטיס מיוחד, אתה יכול להצטרף דרך הקישור שהובא לעיל או להתקשר, ממש פשוט.
הרמאים שם בישראכרט שינו את הרשתות ואין יותר רשתות מזון העיקר משכו אותנו אליהם, מי שעשה תפציצו אותם בהודעות על האונאה הזו

שמו שם רשתות כושלות שיש להם הנחות ענק בכל מקום כמו פוקס

פשוט בדיחה עצובה!!

1 היה אברהם

משתמש מקצוען
הרמאים שם בישראכרט שינו את הרשתות ואין יותר רשתות מזון העיקר משכו אותנו אליהם, מי שעשה תפציצו אותם בהודעות על האונאה הזו

שמו שם רשתות כושלות שיש להם הנחות ענק בכל מקום כמו פוקס

פשוט בדיחה עצובה!!
יכול להיות שזה יהיה בהמשך
אני רואה שעדיין בכלל לא ניתן לממש נקודות

זבון וזבין

משתמש מקצוען
ראיתי
זה עדיין לא אומר
זה אומר.... והרבה....

אני הצטרפתי לכרטיס הזה - והעברתי את כל הרכישות שלי בחודש וחצי האחרונים (ומדובר בסכום מכובד) מהכרטיס של כאל פיקס בק (קאש-כאל לאחר שינוי השם) וכמעט שביטלתי את הכרטיס של כאל,
והכל רק בגלל החנויות שהופיעו באותו קישור ש @נתוש1212 פרסם,
כעת באותו קישור הרשימה שונתה,
מה זה אומר חוץ מנוכלות לסחוב אליהם לקוחות ????????

נתוש1212

משתמש סופר מקצוען
יוצרי ai
אני כבר קיבלתי תגובה אם פיצוי על התקופה האחרונה עג עכשיו אך הם לא מוכנים לשנות את הרשתות שמעודכנות כעת

זה קודם כל מראה שאני צודק, יש בזה הודאה באשמה

דבר שני הם לא שינו רשתות אלא החליפו סוג גיפט קארד שזה לדעתי גם לא עומד בתנאי החוק, בקיצור יש פה הרבה מה לעשות מולם

נראה אם מישהו ירים את הכפפה...
ראיתי
זה עדיין לא אומר

יצחק77

משתמש מקצוען
אף פעם לא האמנתי לכטיסי קאש בק
זה אחת המלכודות הכי טפשיות משום שברוב הרשתות מזון שזו ההוצאה העיקרית שלנו!
יש לקנות כרטיסים עם הנחה של 5-7% זה הרבה יותר משמעותי מ1% קש בק שלרוב ניתן לממש רק במותגים יקרים
לגבי כרטיס אשראי יש את פליי כארד של אלעל שניתן לממש נקודות באלעל וכן באתר מכירות יעודי ומעולה

1 היה אברהם

משתמש מקצוען
אף פעם לא האמנתי לכטיסי קאש בק
זה אחת המלכודות הכי טפשיות משום שברוב הרשתות מזון שזו ההוצאה העיקרית שלנו!
יש לקנות כרטיסים עם הנחה של 5-7% זה הרבה יותר משמעותי מ1% קש בק שלרוב ניתן לממש רק במותגים יקרים
לגבי כרטיס אשראי יש את פליי כארד של אלעל שניתן לממש נקודות באלעל וכן באתר מכירות יעודי ומעולה
מה זה קשור לכרטיסי הנחה?

אני לא מאמין אני פשוט מקבל
עם הכרטיס של כאל ניצלתי כבר קרוב ל2000! ש"ח
ואין לי צורך בנקודות באלעל

נתוש1212

משתמש סופר מקצוען
יוצרי ai
פניתי אליהם ענתה אחת בשם מירב שהם פועלים להרחיב את הרשימה
למה לי לא הציעו להעביר למזומן?:(:(
קודם כל מה זה יתן לך פעימה אחת להעביר מזומן? מה יהיה מכאן והלאה?

יתכן שבגלל עוד הרבה פונים הם מנסים לעשות משהו שירצה את כולם ולא כל אחד עם פתרון אישי

אני סירבתי להצעתם ה ''נדיבה'' והם עכשיו ענו לי שפנייתי בבדיקה

חי 523

משתמש פעיל
רבייתי, למעיישה אני הצלחתי בקלות יחסית דרך האתר במחשב הנטפרי שלי לקנות עם הנקודות של מקס באק להמירם לגיפט קארד ואז לקנות בטרמינל X,
איך זה בויזה כאל בבימי, דרך האתר, פשוט לסרוק את הבר קוד שיש באתר/במייל?
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה