דרוש מידע איזה כרטיס אשראי מומלץ?

יהודיפשוט

משתמש פעיל
דרך הבנק הרבה פעמים זה בלי עמלה.
ובכל כרטיס אשראי
אפשר לבקש שלא יגבו דמי כרטיס במשך שנה או חצי שנה.
וכך לבקש כל פעם.
אם שכחת לבקש הנחה
תוכל לבקש החזר כמה חודשים אחורה!!
אני ניסיתי להתמקח עם הבנק שלי על גובה הריבית שיתנו לי על פיקדון הם לא היו מוכנים לזוז מ3.5 אחוז גם אחרי שאמרתי להם שהציעו לי 4.5 בבנק אחר (ושכב לי סכום של למעלה ממאה אלף בעוש)לא עזר כלום ואכן משכתי פשוט כמעט הכל והעברתי לבנק אחר
עכשיו אני מנסה לבקש מהם לבטל לי את הדמי כרטיס סך 18 שח ואם לא אבטל אותו (והם כבר ראו שאני רציני) אבל הם פשוט לא מוכנים והסכימו לתת לי כרטיס אחר שבו לא יהיו עמלות, אבל פה אני די מסובך כי יש לי כמה הוראות קבע על הכרטיס והוא שמור בגוגל וכו וכו ואין לי כח לתסבוכת הזאת
מה עוד אפשר לעשות נגד המסחטות כסף הענקיות האלה??
אשמח לשמוע איזה שוג של "איום" כן עוזר עליהם

מוישי כוישי

משתמש פעיל
אני ניסיתי להתמקח עם הבנק שלי על גובה הריבית שיתנו לי על פיקדון הם לא היו מוכנים לזוז מ3.5 אחוז גם אחרי שאמרתי להם שהציעו לי 4.5 בבנק אחר (ושכב לי סכום של למעלה ממאה אלף בעוש)לא עזר כלום ואכן משכתי פשוט כמעט הכל והעברתי לבנק אחר
עכשיו אני מנסה לבקש מהם לבטל לי את הדמי כרטיס סך 18 שח ואם לא אבטל אותו (והם כבר ראו שאני רציני) אבל הם פשוט לא מוכנים והסכימו לתת לי כרטיס אחר שבו לא יהיו עמלות, אבל פה אני די מסובך כי יש לי כמה הוראות קבע על הכרטיס והוא שמור בגוגל וכו וכו ואין לי כח לתסבוכת הזאת
מה עוד אפשר לעשות נגד המסחטות כסף הענקיות האלה??
אשמח לשמוע איזה שוג של "איום" כן עוזר עליהם
בקשר להוראות קבע זה לא בעיה אפשר באתר של חברת האשראי להזין פרטים והם מעבירים את כל ההוראות קבע

הקוטב הצפוני

משתמש מקצוען
פלייקארד רגיל - 1:250 19.90/17.90 לחודש (אפשר לבטל את הדמי כרטיס)
פלייקארד פרימיום 1:190 39.90/37.90 (אפשר להוריד אותם ל20 בחודש)
כל נקודה זה בערך 30 סנט הנחה
אוטוטו משנים את שיטת הניקוד וכל 5 שקל יהיה שווה נקודה, כמובן שגם הערך שלה יהיה בהתאם...
לא נשמע משתלם במיוחד...
אלא אם כן האשראי חינמי.
איך מבטלים דמי כרטיס?

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
אני חושב שזה עולה 60 ש"ח פעם בחיים
הצטרפתי בחנות כשעשיתי את הכרטיס אשראי, יתכן ואפשר להצטרף למועדון גם במחשב.
מועדון דרים כארד עולה 70 שח ומקבלים בחודש אחכ 100 שח חזרה (למימוש במשך חודש
אשראי לא עולה כסף בהצטרפות ואם יש מועדון אז מקבלים באשראי 200 שח בחודש אחכ (למימוש תוך חודשיים)

גרינגי

משתמש רשום
דווקא עכשיו , הכי טוב זה מאקסבק טוטאל החדש , הוא נותן כסף מזומן לחשבון הבנק עבור כל צבירה של 500 שח או ביטקוין , מה שבוחרים ( לצורך השוואה כרטיס של משפחה עם 6 נפשות מגהץ המון בחודש , וכול לצבור בשנה 1000 שקלים ) וגם !! לא צריך אפליקציה ולא סמארטפון

ברכה וישועה

משתמש פעיל
דווקא עכשיו , הכי טוב זה מאקסבק טוטאל החדש , הוא נותן כסף מזומן לחשבון הבנק עבור כל צבירה של 500 שח או ביטקוין , מה שבוחרים ( לצורך השוואה כרטיס של משפחה עם 6 נפשות מגהץ המון בחודש , וכול לצבור בשנה 1000 שקלים ) וגם !! לא צריך אפליקציה ולא סמארטפון
יש לך קישור תודה

חי 523

משתמש פעיל
ש לי גם מקס וגם ויזה ושניהם באק,
מקס גרוע כי צריך רק סמרטפון בשביל לממש נקודות, 300 נקודות שהיו לי נמחקו ולא מצאתי אותם אמרו לי שיחזירו ולא החזירו,
ויזה כאל הוא פצצה כי אפשר להדפיס את הקודים ואיתם לשלם.

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
ש לי גם מקס וגם ויזה ושניהם באק,
מקס גרוע כי צריך רק סמרטפון בשביל לממש נקודות, 300 נקודות שהיו לי נמחקו ולא מצאתי אותם אמרו לי שיחזירו ולא החזירו,
ויזה כאל הוא פצצה כי אפשר להדפיס את הקודים ואיתם לשלם.
כיום במקס אם יש צבירה מעל 500 נקודות ניתן לקבל את זה ככסף מזומן בחשבון שזה די נחמד לקבל פעם בתקופה 500₪ לחשבון
אפשרי לעשות את זה גם דרך המחשב..

A052

משתמש סופר מקצוען
כתוב בתקנון שלהם, שמ2025 כל נקודה שתהפוך לחסכון תהיה שווה 0.9 ש"ח במקום 1 ש"ח כיום.

גרינגי

משתמש רשום
אגב, החל מ2025 הם מורידים את ההחזר של המזומן ל450
מי אמר לך את זה ? איפה זה מופיע
יש לך קישור תודה

גרינגי

משתמש רשום
כתוב בתקנון שלהם, שמ2025 כל נקודה שתהפוך לחסכון תהיה שווה 0.9 ש"ח במקום 1 ש"ח כיום.
אני מצטט : מתוך האתר
כל נקודת TOTAL שווה 1 ₪ למימוש בגיפט קארד שופינג, חיסכון והשקעות. בגיפט קארד FOOD נקודת TOTAL שווה 0.9 ₪ וב-SKYMAX נקודת TOTAL שווה 0.42 נקודת תעופה למימוש באתר SKYMAX. כדי להתחיל לממש את הנקודות, יש להגיע למינימום של 100 נקודות TOTAL.

לאחר שהגעתם למינימום ההתחלתי, תוכלו להמיר את נקודות ה- TOTAL באתר או באפליקציית MAX - בהתאם למספר הנקודות הדרוש עבור כל אפשרות.

A052

משתמש סופר מקצוען
כל נקודת TOTAL שווה 1 ₪ למימוש בגיפט קארד שופינג, חיסכון והשקעות. בגיפט קארד FOOD נקודת TOTAL שווה 0.9 ₪ וב-SKYMAX נקודת TOTAL שווה 0.42 נקודת תעופה למימוש באתר SKYMAX. כדי להתחיל לממש את הנקודות, יש להגיע למינימום של 100 נקודות TOTAL.

לאחר שהגעתם למינימום ההתחלתי, תוכלו להמיר את נקודות ה- TOTAL באתר או באפליקציית MAX - בהתאם למספר הנקודות הדרוש עבור כל אפשרות.
זה נקרא, טענו בחיטים והודה לו בזכר קודשו.

קראתם את התקנון??

לתשומת לב לקוחותינו: החל מיום ,1.1.2025 יעודכן יחס המרת הנקודות ומימושן )כמוגדר בפרק ד' להלן(, ביחס למוצר "כסף בצד" מבית max( מסלול כסף בצד( ויועמד על יחס של ,1:0.9 קרי 1- נקודה= 0.9 ₪ שייטענו לשירות "כסף בצד" בכרטיס.

1 היה אברהם

משתמש מקצוען
סקירה מסכמת:
כל החברות יש את אותו רעיון, מקבלים בשנה ראשונה החזר 1%, לדוגמא על כל אלף שקל צוברים 10 שקל. משנה שניה והלאה מקבלים 3/4 אחוז
יש שתי סוגים שמומלצים:
כאל - מקבלים ביימי, צריך לצבור מינימום 50 שקל בשביל להמיר לביימי. בביימי יש הרבה חנויות. (לבחור ברגיל ולא בפרו שהוא דיינרס אם לא רוצים להיתקע עם עסקים שלא מקבלים אותו)
מקס - יש שתי אפשרויות לניצול 1. כרטיס גיפטקארד לכמה רשתות ורק באמצעות סמארטפון. 2. אם צוברים 500 שקל, שזה אומר לקנות ב50.000 שקל, מקבלים את הכסף במזומן 450 לחשבון (קצת פחות מאחוז - הם הורידו את ההחזר למזומן החל מ2025). הנקודות של כל שנה נשמרו ל3 שנים.

בקיצור אם קונים ב3 שנים ב50.000 בכרטיס אשראי אחד (לא מצטרף עם בן הזוג) כדאי את הכרטיס הזה, אם לא אז את של כאל. (יש עוד כרטיס של ישראכרט שיש לו מעלה שבקניה מעל 7500 בחודש מקבלים יותר מאחוז החזר וכן צבירה משותפת לזוג, הבעיה בו שניתן לממש רק עם סמארטפון).

בכל החברות יש פטור לשנה מדמי כרטיס, אח"כ צריך להתקשר להאריך מידי שנה.
במקס אני חושב שאחרי שנה יש פטור אוטומטי חלקי/מלא תלוי לפי גובה השימוש

גרינגי

משתמש רשום

גרינגי

משתמש רשום
סקירה מסכמת:
כל החברות יש את אותו רעיון, מקבלים בשנה ראשונה החזר 1%, לדוגמא על כל אלף שקל צוברים 10 שקל. משנה שניה והלאה מקבלים 3/4 אחוז
יש שתי סוגים שמומלצים:
כאל - מקבלים ביימי, צריך לצבור מינימום 50 שקל בשביל להמיר לביימי. בביימי יש הרבה חנויות. (לבחור ברגיל ולא בפרו שהוא דיינרס אם לא רוצים להיתקע עם עסקים שלא מקבלים אותו)
מקס - יש שתי אפשרויות לניצול 1. כרטיס גיפטקארד לכמה רשתות ורק באמצעות סמארטפון. 2. אם צוברים 500 שקל, שזה אומר לקנות ב50.000 שקל, מקבלים את הכסף במזומן 450 לחשבון (קצת פחות מאחוז - הם הורידו את ההחזר למזומן החל מ2025). הנקודות של כל שנה נשמרו ל3 שנים.

בקיצור אם קונים ב3 שנים ב50.000 בכרטיס אשראי אחד (לא מצטרף עם בן הזוג) כדאי את הכרטיס הזה, אם לא אז את של כאל. (יש עוד כרטיס של ישראכרט שיש לו מעלה שבקניה מעל 7500 בחודש מקבלים יותר מאחוז החזר וכן צבירה משותפת לזוג, הבעיה בו שניתן לממש רק עם סמארטפון).

בכל החברות יש פטור לשנה מדמי כרטיס, אח"כ צריך להתקשר להאריך מידי שנה.
במקס אני חושב שאחרי שנה יש פטור אוטומטי חלקי/מלא תלוי לפי גובה השימוש
תודה רבה לך , באמת אחרי שהגבתי לך פתאון שמתי לב לתקנון ואז ראיתי את הטקסט שצוטטת פה , רק שכחת נקודה אחת
דיינרס-- אם אתה משלם לחברת חשמל איתו , או מתדלק בדלק , או סופר פארם זה 5% רווח ועשיתי עם זה לא קצת ביימי בכלל ( אני וועד בית ....)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה