מצב
הנושא נעול.

מנדי פ.

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
ראיתי שכבר שאלו בנושא אבל החלטתי לשאול גם בעצמי. הדרישות:
מצלמה
בלוטות'
קבצים (תמונות, וידאו, שמע).
אפשרות להעברת קבצים (משחקים, סרטונים, וכו') גם חשובה.

תודה מראש!

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
ממליצה על נוקיה 215, המקשים נוחים. יש קבצים ובלוטוס. אפשר להעביר דברים בבלוטוס (כגון: סרטונים ותמונות), אבל למיטב ידיעתי אין אפשרות להעביר משחקים..

לא ממש טובה
ל-215 אין מצלמה.

חושך

משתמש רשום
אין כמו C2 מקורי. מניסיון!
רק צריך לדעת שבתחילת 2025 (כמעט עוד שנה) כל רשתות 2 ו3 מפסיקות לעבוד
כך שחבל לשלם 1200 שקל על מקורי רק לשנה
ומחודש לא שווה כלום. מניסיון!
שיומי על כל הסוגים (חוץ מפלאפון חכם, פשוט אין לי כזה ואין לי מידע עליו) מתקלקלים מהר
כמו כן צריך לדעת שהחברות הגדולות (סמסונג ונוקיה) עושות דווקא את הדגמים החדשים פחות טובים מבעבר
פשוט הם רוצים שתעברו לפלאפון חכם!!!
נ.ב יכול להיות שלא דייקתי וסמסונג בכלל לא עושים היום פלאפונים כשרים לא בדקתי

ברכי. ו

בונה אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני כבר כמה שנים עם C2 מחודש, ומאד מרוצה כמובן שצריך ליפול על מכשיר טוב, ביחד עם שלי קניתי עוד 2 מכשירים C2 והם היו על הפנים היו דפוקים מההתחלה.
המצלמה לא משהו מיוחד אבל ביחס לשאר הכשרים היא ממש סבבה.
יש העברת קבצים בבלוטוס משחקים שירים סרטונים וכו' [כדי שהסרטונים יפתחו בטלפון הם צריכים להיות בסיומת מסוימת שאני לא זוכרת כרגע לא MP4]
השמע בשיחות כל כ"כ טוב והקליטה לא תמיד מושלמת.

אני יודע

משתמש פעיל
ה225 וה215 סובלים מבאגים ותקלות לC2 (מחודש) יש חסרונות (בטריה קליטה) אבל היתרונות עולים בהרבה
יש נוקיה 230 מאוד איכותי ועונה לכל הדרישות ביותר יקרים יש את 6300 (מצויין) וה800

מנדי פ.

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
ממליצה על נוקיה 215, המקשים נוחים. יש קבצים ובלוטוס. אפשר להעביר דברים בבלוטוס (כגון: סרטונים ותמונות), אבל למיטב ידיעתי אין אפשרות להעביר משחקים..

לא ממש טובה
זה בסדר.. המצלמה לא חייבת להיות מיליון דולר.

ספריה בהכחדה12

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
זה בסדר.. המצלמה לא חייבת להיות מיליון דולר.
אויש, כתבתי בטעות 215 במקום 230.
התכוונתי לזה.
יש סלפי, ואפשרות לאינטרנט(אם הסים לא חסום)
1702920305473.png

התכוונתי

עוף דורס

משתמש פעיל
215 זה נראה לי הטלפון הכי טוב כרגע שיש היום כמעט כולם הולכים אם הטלפון הזה אני גם קניתי את הטלפון הזה לפני חצי שנה ואני מאוד מרוצה וקניתי את זה כי מישהו המליץ לי אל זה מאוד שהיה לו את זה שנה לפני זה והוא אהב את זה מאוד

מנדי פ.

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אמרו לי שיש עכשיו טלפון נוקיה 225 חדש...
זה נראה משהו כמו זה:
ךך.png

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה