טיול איזה חוף נפרד הכי טוב לגברים

עוף דורס

משתמש פעיל
יש עומס בכול החופים איזה חוף הכי פחות עמוס? ובאיזה שעות הכי טוב ללכת?

גונן

משתמש מקצוען
שאלה קשה אולי אשקלון בגלל שהוא רחוק יחסית, אבל אני זוכר שדובר על כך בעבר שהוא לא ממש נפרד...

עוף דורס

משתמש פעיל
יכול ליהות אבל מה עושים אני וחברים שלי רוצים לצאת אנחנו מתחילים תחילת שבוע את הישיבה ואנחנו חיבים לצאת לים כי עדין לא יצאנו ואנחנו לא יודעים לאן

עוף דורס

משתמש פעיל
עדיף ים התיכון כי נשאר לנו מחא יום אחרון של בין הזמינים ואנחנו לא נספיק לחזור לבתים לפני שבת

צבע כסף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
היציאה מהחופים לפני שבת פקוקה מאד
לא מומלץ הרגע האחרון במיוחד למי שצריך להגיע גם באוטובוס פנימי בירושלים

צבע כסף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הייתי השבוע באשדוד והיה מצוין כנראה גם בת ים טוב
זה שעות יוקדות במיוחד ומועדות להישרף ,רצוי להתמרח היטב היטב

בני מלכים

משתמש חדש
בבוקר מיד בפתיחה בדרך כלל אין עומס
מתפללים ותיקין באשדוד ויוצאים מיד

bayit

משתמש פעיל
עריכה תורנית
היינו השנה באשקלון. החוף הנפרד נמצא באיזור מבודד ולידו איו חוף מוכרז אחר, ככה שאין שם אנשים אחרים שמסתובבים. החוף היה די ריק אבל המצילים היו שם היסטריים ולא נתנו להכנס עם גלגלי ים ובאיזור 6:15 הוציאו את כולם מהימים כי זה "דגל שחור".... היינו גם בהרצליה והיה יחסית ריק שם וים רגוע.

H. Clin

משתמש מקצוען
היינו השנה באשקלון. החוף הנפרד נמצא באיזור מבודד ולידו איו חוף מוכרז אחר, ככה שאין שם אנשים אחרים שמסתובבים. החוף היה די ריק אבל המצילים היו שם היסטריים ולא נתנו להכנס עם גלגלי ים ובאיזור 6:15 הוציאו את כולם מהימים כי זה "דגל שחור".... היינו גם בהרצליה והיה יחסית ריק שם וים רגוע.
תודה! אז לא הבנתי את מה ש @גונן כתב, אלא אם משהו השתנה השנה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה