דרוש מידע איזה דברים חשוב לזכור לעשות לאירוסין?

אביגילושש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עיצוב ואדריכלות פנים
בעז"ה בעוד שבועיים וחצי יש לי אירוסין ולכן אני צריכה אתכם!!

הבו רעיונות, לקחים מאירועים להפקת אירוסין וכו'
מטעויות ומאחרים לומדים!!!

מה לקנות, להביא, לדאוג שיהיה.. לפני, אחרי...
סומכת עליכם!!!

נערך לאחרונה ב:

אביגילושש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עיצוב ואדריכלות פנים

עד מתי

משתמש מקצוען
כרגע זה אוחז בין פגישה ראשונה לשניה? או עוד בבירורים?... :). לנו בדיוק יש ברית עוד שבועיים וחצי אז לא נוכל לבוא. סורי...
אין מקום לציניות
ספרדים חוגגים אירוסין אחרי חודש לפעמים ואף יותר

באקינגהם

משתמש מקצוען
מה?
אוחז ב"ה אחרי וורט
מזל טוב דבר ראשון ובית נאמן בישראל, ו-בונוס!!! דורות ישרים ומבורכים! פשוט בדרך כלל יש פחות זמן מהווארט עד האירוסין אז זה נשמע משפט סאטירי משהו שיש לך אירוסין עוד שבועיים.... אגב אומרים לי עכשיו שיכול להיות שמקדימים את הברית ונוכל להגיע!!!

אביגילושש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עיצוב ואדריכלות פנים
אין מקום לציניות
ספרדים חוגגים אירוסין אחרי חודש לפעמים ואף יותר
נכון!!
מזו טוב דבר ראשון ובית נאמן בישראל, ו-בונוס!!! דורות ישרים ומבורכים!
תודה!
פשוט בדרך כלל יש פחות זמן מהווארט עד האירוסין אז זה נשמע משפט סאטירי משהו שיש לך אירוסין עוד שבועיים....
אצלינו זה מקובל ואפילו יש שעושים חודש+ מהוורט

בקיצור..
אשמח לעיצות מהמומחים!!

saralulu

משתמש מקצוען
רמקול בגברים!
באחד האירוסין שהיו לנו, החברים הקרובים נעמדו לדבר בשבחו של החתן וכ"כ הצטערנו שהיה כזה רעש מטורף מהנשים שלא יכולנו לשמוע ובקושי בהסרטות הצלחנו להבין מה הם אומרים, מאז אנחנו יודעים שאין מצב לעשות אירוסין בלי רמקול בגברים, וגם עדיין לא נמצא פתרון להשתיק נשים לכמה דקות... חוץ מפעם אחת שהייתי בשבת שבע ברכות והגיע דרשן מרתק ברמות משעשעות שנראה שהוא רגיל לדבר לנשים נהיה כזה שקט והמון גלי צחוק... :)

א.ר.ז.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מזל טוב.

רמקול בגברים!
באחד האירוסין שהיו לנו, החברים הקרובים נעמדו לדבר בשבחו של החתן וכ"כ הצטערנו שהיה כזה רעש מטורף מהנשים שלא יכולנו לשמוע ובקושי בהסרטות הצלחנו להבין מה הם אומרים, מאז אנחנו יודעים שאין מצב לעשות אירוסין בלי רמקול בגברים, וגם עדיין לא נמצא פתרון להשתיק נשים לכמה דקות... חוץ מפעם אחת שהייתי בשבת שבע ברכות והגיע דרשן מרתק ברמות משעשעות שנראה שהוא רגיל לדבר לנשים נהיה כזה שקט והמון גלי צחוק... :)
נגן להקלטת הדרשות.

פספוס שלא לשמוע אחר כך את מה שנאמר.
גם אם יהיה רמקול, בדרך כלל אין את הריכוז לשמוע ברצף.

היו היה

משתמש פעיל
אם מקבלים תכשיטים באירוסין לקבוע חצי שעה לפני כדי לבחור בראש שקט ובלי לחץ
לבחור מראש את התכשיטים
לי הביאו לאירוסין כמה דגמים של שעונים שהייתי צריכה להחליט על המקום מה אני אוהבת, ובטח שהיה לי ריכוז לזה...

saralulu

משתמש מקצוען
אם מקבלים תכשיטים באירוסין לקבוע חצי שעה לפני כדי לבחור בראש שקט ובלי לחץ
אני עד היום מצטערת שלא בחרתי את התכשיטים עם בעלי, יש לו טעם כ״כ טוב ולא יידעו אותו שקיימת בכלל אופציה לבחור איתי, מאז אנחנו תמיד קונים יחד ואני מקבלת מלא מחמאות על הטעם הטוב!
מה אני באה לומר, פשוט תיידעו את החתן והכלה כי לא תמיד יודעים או אוחזים ראש ואח״כ מצטערים וחבל...

saralulu

משתמש מקצוען
אל תשכחי לקבוע תור למאפרת שאת אוהבת....
והמון המון מזל טוב
אם את מבני ברק יש לי מישהי ממש טובה!
בחתונה שלי לקחתי מישהי יקרה שהמליצו לי וממש הייתי מאוכזבת :(
לחתונה של אחי לקחתי מישהי שאני מכירה אישית ולא גמרו להחמיא לי על האיפור המושלם ובעיקר שלא ירד לי כלום עד סוף האירוע ואפילו יום אחרי (אחר כך כמובן הורדתי)
בשבילי איפור מהמם שמחזיק ואת מקבלת עליו אינסוף מחמאות זה אומר הרבה! וד״א סירקתי את הפאה שלי אצל מישהי שהמליצו לי וכל פעם אחרי הסירוק שאלו אותי אם הפאה חדשה.

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
להזמין פטיפורים מספיק מוקדם :ROFLMAO:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ח

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַגִּתִּית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ אֲשֶׁר תְּנָה הוֹדְךָ עַל הַשָּׁמָיִם:ג מִפִּי עוֹלְלִים וְיֹנְקִים יִסַּדְתָּ עֹז לְמַעַן צוֹרְרֶיךָ לְהַשְׁבִּית אוֹיֵב וּמִתְנַקֵּם:ד כִּי אֶרְאֶה שָׁמֶיךָ מַעֲשֵׂי אֶצְבְּעֹתֶיךָ יָרֵחַ וְכוֹכָבִים אֲשֶׁר כּוֹנָנְתָּה:ה מָה אֱנוֹשׁ כִּי תִזְכְּרֶנּוּ וּבֶן אָדָם כִּי תִפְקְדֶנּוּ:ו וַתְּחַסְּרֵהוּ מְּעַט מֵאֱלֹהִים וְכָבוֹד וְהָדָר תְּעַטְּרֵהוּ:ז תַּמְשִׁילֵהוּ בְּמַעֲשֵׂי יָדֶיךָ כֹּל שַׁתָּה תַחַת רַגְלָיו:ח צֹנֶה וַאֲלָפִים כֻּלָּם וְגַם בַּהֲמוֹת שָׂדָי:ט צִפּוֹר שָׁמַיִם וּדְגֵי הַיָּם עֹבֵר אָרְחוֹת יַמִּים:י יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה