בקשה איזה בעל מקצוע אני צריכה?

ניק 7841

משתמש רשום
דירה בטאבו משולש
באחת מהדירות החשבון מים יוצא בפער גדול מהאחרות
אני חושדת שהחלוקה הפנימית של המוני מים לא תקינה
(נראה שאין נזילות,והשותפה שמחשבת את החלוקה עושה את זה ביושר נראה לי
למי שיוצא הכי זול -לא לה אלא לשותף השלישי)

כלומר נניח -שהמונה הפנימי של הדירה שלנו סופר את המים שלנו + המטבח של השותף הצמוד
(לא של כל הדירה אמבטיה וכ' ,כי יש להם חשבון מים הגיוני)

איזה בעל מקצוע יבדוק לי את החלוקה ?
ואם יש לכם מישהו מומלץ בבני ברק ?

סבא ישראל

משתמש מקצוען
אתם רואים את המונה הפנימי שלכם?
אם כן שאתם יוצאים שבת תצלמו את המונה וכשאתם חוזרים תבדקו אם הוא זז (אפשר לנסות פעמים שלוש כדי להיות בטוחים שגם השכנים לא יצאו שבת)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה