שיתוף איור מדבקות לגנים

Hodayabaya

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
ערב טוב לכולם.

לדמות הזאת אני קוראת רובובתי (Robubathi) והיא באה מהשראת בובות ורובוטים. חשבתי להשתמש בה לגנים כמו תמונת ספר מחזור או תמונת מזכרת לילדים בגן. האמת שבהתחלה חשבתי שזאת מדבקת קיר טובה.
רובובתי מוכנה לארוחה-02.jpg
רובובתי מנופפת לשלום.jpg

רובובתי יושבת-02.jpg

רובובתי צובעת-02.jpg

רובובתי קוראת-02.jpg

מה דעתכם?
תודה רבה

נערך לאחרונה ב:

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הודיה אלופה חיכיתי לשיתוף הזה (שגם אגב צוייר באילוס, ריספקט על כמות הפרטים שעשית) אני יכולה לדמיין את הרובובובה על דפי קשר או בתור אמא של שבת או בפינת האוכל או הבובות..במי בהצלחה עם זה :)

נ.ב ההצללות בידיים מהממות וזה נראה עכשיו כמו יד מבד. אוהבת את הפרח על הראש במיוחד

הבובה של הבן בעיני אפילו עוד יותר מוצלחת ואם מדפיסה עם רקע עגול אז מתאים בתור מדבקה

Hodayabaya

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הודיה אלופה חיכיתי לשיתוף הזה (שגם אגב צוייר באילוס, ריספקט על כמות הפרטים שעשית) אני יכולה לדמיין את הרובובובה על דפי קשר או בתור אמא של שבת או בפינת האוכל או הבובות..במי בהצלחה עם זה :)

נ.ב ההצללות בידיים מהממות וזה נראה עכשיו כמו יד מבד. אוהבת את הפרח על הראש במיוחד

הבובה של הבן בעיני אפילו עוד יותר מוצלחת ואם מדפיסה עם רקע עגול אז מתאים בתור מדבקה

תודה! איזה פרגונים ,ישתבח שמו. :D כן, באמת רציתי שזה יהיה על קירות של פינות מסוימות בגנים.
ועל ההצללות בכלל לא ידעתי אם לוותר ולמחוק מהידיים או לא.
ושמחתי שאהבת את רובובן,אבל למה התכוונת בלהדפיס עם רקע עגול? את מתכוונת שהנייר יהיה עם רקע או צורה עגולה(סליחה אם זה לא הגיוני אני פשוט חצי ישנה...)

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תודה! איזה פרגונים ,ישתבח שמו. :D כן, באמת רציתי שזה יהיה על קירות של פינות מסוימות בגנים.
ועל ההצללות בכלל לא ידעתי אם לוותר ולמחוק מהידיים או לא.
ושמחתי שאהבת את רובובן,אבל למה התכוונת בלהדפיס עם רקע עגול? את מתכוונת שהנייר יהיה עם רקע או צורה עגולה(סליחה אם זה לא הגיוני אני פשוט חצי ישנה...)

התכוונתי שאפשר להדפיס את הדמות עם או בלי רקע. הרקע העגול מזכיר לי מדבקות, אלו שהילדים שלי מתחננים לקבל כשהם אצל האחות. אם זה לפינה מסויימת בגן זה יכול להיות יפה גם בלי רקע. רואים איך השליטה שלך צומחת מדמות לדמות.

Hodayabaya

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
התכוונתי שאפשר להדפיס את הדמות עם או בלי רקע. הרקע העגול מזכיר לי מדבקות, אלו שהילדים שלי מתחננים לקבל כשהם אצל האחות. אם זה לפינה מסויימת בגן זה יכול להיות יפה גם בלי רקע. רואים איך השליטה שלך צומחת מדמות לדמות.
תודה טלי'ה! אין כמוך.
כן, וזה נכון אפשר באמת לעשות את זה בלי המדבקה, פשוט חשבתי שזה יעבוד טוב יותר אם נשתמש באותה תבנית כמו רובובתי.
ואגב, הצחקת אותי עם המדבקות של קופ"ח.
ותודה ,לומדים ומשתפרים. אני כבר מחכה לראות עבודות חדשות שלך.

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בהצלחה רבה וכל הכבוד שאת לא מפחדת מאילוס.. לא יכולה לשכוח את הציור ההוא שעשית של המילקשייק האגדי וחבל שנמחק.. תעשי עוד מאכלים כאלה.. ועוד רובובות.

Hodayabaya

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
גיליתי כמה טעויות בהגשה שלי.
רובובן-יצירות-02.jpg

רובובן-היכרות2-02.jpg
עכשיו אני יכולה להירגע.~ שבת שלום.

קבצים מצורפים

• רובובן-יצירה-02.jpg
    רובובן-יצירה-02.jpg
    KB 99.1 · צפיות: 13
נערך לאחרונה ב:

Hodayabaya

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
בהצלחה רבה וכל הכבוד שאת לא מפחדת מאילוס.. לא יכולה לשכוח את הציור ההוא שעשית של המילקשייק האגדי וחבל שנמחק.. תעשי עוד מאכלים כאלה.. ועוד רובובות.
תודה, אני חושבת שככל שמנסים משהו יותר מצליחים בו יותר. ובקשר למילקשייק אני אנסה משהו. ויש משהו רובובי באופק בעזרתו יתברך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה