שיתוף איורים למגזין

מ. אברהמוב

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי

הנה הסקיצה של הבניין, (קצת מטושטש...)
באיור הסופי נוספו עוד הרבה דמויות, זה היה מאתגר כי כולם היו צריכים להיות בנים, וכולם עם כובע/כיפה (גם התינוקות).

Untitled-1.jpg

סתם בשביל השיתוף תראו את אחד השלבים הקודמים:
החתול - חיה טמאה - ירד.
הילדים - קיבלו כובעים.
וסגרנו את הסורגים שאף אחד לא יפול.

1682319131871.png

אני 2023

משתמש מקצוען
הנה הסקיצה של הבניין, (קצת מטושטש...)
באיור הסופי נוספו עוד הרבה דמויות, זה היה מאתגר כי כולם היו צריכים להיות בנים, וכולם עם כובע/כיפה (גם התינוקות).

צפה בקובץ המצורף 1359226

סתם בשביל השיתוף תראו את אחד השלבים הקודמים:
החתול - חיה טמאה - ירד.
הילדים - קיבלו כובעים.
וסגרנו את הסורגים שאף אחד לא יפול.

צפה בקובץ המצורף 1359228
קשוחים:sneaky:

שני.ס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מקסים! מצויין! והשלישיות וכו' - חמוד ביותר
הציור המצונזר - הם הפסידו לדעתי :) זה חמוד ובטוב טעם והרי ומוסיף קצת טיבול לציור של פורים
הצלחה!

יחיאל ב.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
סיוט הצנזורים האלה
יש בתחום הגזמה פרועה, העורכים מפחדים מכל דבר ברמה היסטרית,
עושים צל הרים כהרים, והרמה האומנותית מידרדרת ....

לדעתי עורכים צריכים לצנזר רק בדבר שנוגד את ההלכה.
מעבר לזה , צריך לתת לאמן להתבטא.

איילת יעקב

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
איזה סגנון מתוק!
מהמם!
(גם אני חושבת שהצנזור היה כאן מיותר...)

מ. אברהמוב

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי

לגמרי...

מקסים! מצויין! והשלישיות וכו' - חמוד ביותר
הציור המצונזר - הם הפסידו לדעתי :) זה חמוד ובטוב טעם והרי ומוסיף קצת טיבול לציור של פורים
הצלחה!

איזה סגנון מתוק!
מהמם!
(גם אני חושבת שהצנזור היה כאן מיותר...)

תודה לכן!
שמחה שאהבתן.
לפחות אפשר לשתף כאן שיראה אור...

סיוט הצנזורים האלה
יש בתחום הגזמה פרועה, העורכים מפחדים מכל דבר ברמה היסטרית,
עושים צל הרים כהרים, והרמה האומנותית מידרדרת ....

לדעתי עורכים צריכים לצנזר רק בדבר שנוגד את ההלכה.
מעבר לזה , צריך לתת לאמן להתבטא.

הכל עניין עסקי בסופו של דבר, הם צריכים לרצות את הקהל, ולתת תוכן שמתאים למגוון של השקפות - אז מלכתחילה הולכים על הקיצוני ביותר. וכן, הרמה בהתאם.

למרות שכאן חייבת לציין שהעורכת הייתה ממש בסדר, ביקשה לשכלל ולהוסיף פרטים לאיור מה שהיה ממש במקום. אני חושבת שגם היא הצטערת שזה נפסל בוועדה הרוחנית .... (מעניין אותי מי יושב שם... זה יכולה להיות קריקטורה מגניבה.)

יפית כוכב

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מיכל אני מאוהבת בציורים שלך!
יש לך סגנון ככ יחודי ומדהים. אם הייתי מוציאה לאור הייתי רוצה שתאיירי לי סדרות שלמות
(נראה לי כבר אמרתי לך את זה:D אבל זה מה שקופץ לי כל פעם מול הציורים שלך, הרצון לרכוש אותם)

ים הצלחות!!!

שרי ש.

משתמש פעיל
אני זוכרת שראיתי את האיור הראשון במרווה (נכון?)
ופשוט התענגתי עליו.... התעמקתי בו ממש!!
יש לך סגנון מתוק ומדוייק!!

שרי ש.

משתמש פעיל
סיוט הצנזורים האלה
יש בתחום הגזמה פרועה, העורכים מפחדים מכל דבר ברמה היסטרית
אני לא מאיירת (לצערי;) בתור ילדה דווקא ניסיתי!)
אבל תבינו שיש אנשים (כמוני, ועוד הרבה) שרוכשים מגזין מסוים, דווקא בגלל הוועדה הרוחנית הזאת....
מסתבר שאם היו שואלים אותי -
לא הייתי פוסלת תינוקות בלי כיפה או חתול חמוד על הגג.
אבל כשאני חוזרת לתמונה הסופית - אני ממש אוהבת את התוצאה -
כמה מתיקות, כמה טוהר וחן יהודי, גם הציפורים - מקוריות הרבה יותר מחתולים!
בכלל, יש כלל: ככל שיש יותר הגבלות - היצירתיות גוברת.
הנה, זה עבד...

מ. אברהמוב

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מיכל אני מאוהבת בציורים שלך!
יש לך סגנון ככ יחודי ומדהים. אם הייתי מוציאה לאור הייתי רוצה שתאיירי לי סדרות שלמות
(נראה לי כבר אמרתי לך את זה:D אבל זה מה שקופץ לי כל פעם מול הציורים שלך, הרצון לרכוש אותם)

ים הצלחות!!!

יפית איזה מרגשת את!
ואת בעצמך השראה ענקית :D
באיורים כמובן, אבל גם האישיות והמוטיבציה שלך להתקדם כל הזמן

אני זוכרת שראיתי את האיור הראשון במרווה (נכון?)
ופשוט התענגתי עליו.... התעמקתי בו ממש!!
יש לך סגנון מתוק ומדוייק!!

איזה כיף לשמוע! תודה!
נכון - שני האיורים היו עבור מרווה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה