תרופה אטנט, קשב וריכוז עזרה..

ראובן1223

משתמש חדש
מנוי פרימיום
ביום חמישי חזרתי מהבסיס לשבת חופשה ממילואים ועכשיו חוזר לבסיס בצפון למקום ומחפש מישהו שיכול למכור לי אטנט 30 מ"ג - מס' כדורים/קופסא סגורה מאזור המרכז/ראש העין והסביבה כי נגמרו לי הכדורים לפני הזמן (5 ימים) ואין מקום ליד הבסיס אפשרות לרכוש.
המייל שלי זה aviplay אוטלוק נקודה סיאו נקודה אייאל
תודה רבה לעוזרים

(כמובן שיש לי מרשם קבוע להציג לצורך אימות)

Tamarit

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
ביום חמישי חזרתי מהבסיס לשבת חופשה ממילואים ועכשיו חוזר לבסיס בצפון למקום ומחפש מישהו שיכול למכור לי אטנט 30 מ"ג - מס' כדורים/קופסא סגורה מאזור המרכז/ראש העין והסביבה כי נגמרו לי הכדורים לפני הזמן (5 ימים) ואין מקום ליד הבסיס אפשרות לרכוש.
המייל שלי זה aviplay אוטלוק נקודה סיאו נקודה אייאל
תודה רבה לעוזרים

(כמובן שיש לי מרשם קבוע להציג לצורך אימות)
אזור ירושלים, אפשרות לכמה כדורים בודדים
עוזר?

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה