דרוש מידע אטופיק דרמטיטיס- דאבוס

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
תודה ענקית לכל העונים .

לצערי , מדובר בבחור בן 18 ולא בעולל ..
יש למישהוא נסיון בטיפול עם מבוגרים ? אני חושבת שהאגודה בעיקר פונה לעוללים הפיציים ..
אבל תאמינו לי שגם הגדולים הם תינוקות של רבן שלא חטאו .. ואני כבר לא מדברת על קושי חברתי ....

דווקא בגלל שזה מקרה קלסי שלא מצריך ב"ה אשפוזים . אבל הגרד והעור המגורה ..והחברה..
והתנודתיות ההזויה . יש חודשים שאנחנו רוצים סטרואידים בזריקה כי המראה והקושי מזעזע .. ויש תקופות ..דבש .. אין זכר לאטופיק ...
(לרופאים איו הרבה מה לתרום חוץ מלאבחן כאטופיק ולומר שזה תורשתי ... מעודד!!!! :( )
..
אני חושבת שאין כמו נסיון של כאלה שחווים אטופיק . ונעזרו - לפחו' כך נדע מה לא לנסות ... ומה כן לתת סיכוי ..

הרבה המליצו פה על פוטותרפיה... ים המלח ..
יש למישהוא מידע ממוקד לגבי שיטות טיפול ומה בדיוק בים המלח ? המלח מזיק ? או ההיפך ? אני כבר מבולבלת ....ומה הקטש' בים המלח האמבטיות שמש ? אוויר ? אוירה רגועה ? או שדווקא המלח ?
לא מניסיון אישי. סיפרה לי פעם ידידה שהבן שלה בן ה6 סבל נוראות והיה מאושפז רבות.
הם עשו לו את הדיאטת ניקוי רעלים של הרב אשרוב. היא אומרת שהוא היה במצב כ"כ גרוע שלא היה אכפת לו (נראה לי זה מה שהוא כמו 40 יום) מאז אין זכר למחלה.

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
ממליצה מאד על קרם LIPIKAR AP של חברת LA-ROCH-POSAY
וכן על הסבון שלהם LIPIKAR SYNDET
שני המוצרים הנ"ל מותרים גם לתינוקות

לא זול, אבל אצלינו התוצאות שוות כל רגע של שינה רגועה ושלווה - העור כמעט ולא מפתח אדמומיות ומרגיש רך בהרבה

ממליצה לקנות במבצעים בסופר פארם - יש השני ב-50% או 25% על מוצר ראשון לעיתים קרובות
יש את המוצרים בבית מרקחת של הקופה (אצלינו המאוחדת במחירים ממש טובים) אבל נראה לי הם מתאימים לאטופיקים "קלים".

חני מיסים

משתמש צעיר
נסיעה בחורף.
כאמור עוזר לכמה שנים ממש!
הזמן הטוב הוא ביפברואר.
אז אם להתאמץ שוה לעשות את זה בזמן הנכון.
לא מבינה למה קומי עורי לא מכין נסיעות מאורגנות כאלה.

חיה37

משתמש רשום
יש את המוצרים בבית מרקחת של הקופה (אצלינו המאוחדת במחירים ממש טובים) אבל נראה לי הם מתאימים לאטופיקים "קלים".
אכן, מנסיון עם המוצרים, ראינו הטבה משמעותית ביותר,העור נעשה חלק ונעים ממש, לא מקרה מאד קיצוני מאד, אבל מספיק מטריד. המחירים יחסית זולים במאוחדת, אבל עדין המוצרים יקרים. מה שכן, הגירוד לא פסק, ניראה כמו משהו פנימי מטריד, מדובר בילד בן 9 שממש מתגרד, למרות שהעור ניראה מצוין, מישהו נתקל בתופעה ויודע לייעץ לנו?? חשבנו בעבר לנסוע לים המלח, השאלה אם יוכל לשפר את מצב הגירוד

צבי ג.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
אכן, מנסיון עם המוצרים, ראינו הטבה משמעותית ביותר,העור נעשה חלק ונעים ממש, לא מקרה מאד קיצוני מאד, אבל מספיק מטריד. המחירים יחסית זולים במאוחדת, אבל עדין המוצרים יקרים. מה שכן, הגירוד לא פסק, ניראה כמו משהו פנימי מטריד, מדובר בילד בן 9 שממש מתגרד, למרות שהעור ניראה מצוין, מישהו נתקל בתופעה ויודע לייעץ לנו?? חשבנו בעבר לנסוע לים המלח, השאלה אם יוכל לשפר את מצב הגירוד
גם אצלנו המוצרים שיפרו רק במעט. הגירוד ממשיך במלא עוזו. וגם המוצרים מאוד יקרים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה