דרוש מידע אטופיק דרמטיטיס בים המלח. אשמח למענה מבעלי ניסון בלבד!!!!

בכיוון הנכון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
כמו בכללללל הטיפולים של האטופיק, יש כאלו שעוזר להם, ויש כאלו שלא.

כמו משחות מסויימות, כמו פוטותרפיה, כמו שוויץ וכו' וכו'...

אצלינו לא עזר בכלל (היינו ביום), אצל ידיד שלי זה גמר את האטופיק.. (הוא שהה 10 לילות בים המלח. לא במלון או משהו, הגיע עם הילד ברכב לחוף כלשהו, פתח חלונות, וישנו שם...)

ותפסיקו לריב כאן... זה גורם לסטרס שמעורר בצורה ודאית את האטופיק... ;)

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
כמו בכללללל הטיפולים של האטופיק, יש כאלו שעוזר להם, ויש כאלו שלא.

כמו משחות מסויימות, כמו פוטותרפיה, כמו שוויץ וכו' וכו'...

אצלינו לא עזר בכלל (היינו ביום), אצל ידיד שלי זה גמר את האטופיק.. (הוא שהה 10 לילות בים המלח. לא במלון או משהו, הגיע עם הילד ברכב לחוף כלשהו, פתח חלונות, וישנו שם...)

ותפסיקו לריב כאן... זה גורם לסטרס שמעורר בצורה ודאית את האטופיק... ;)
לי זכור שהמחקרים מדברים על 50% הצלחה בים המלח ובפוטותרפיה (בשניהם).
רעיון הידיד ההומלס :)

נס שאני כאן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
הפקות ואירועים
הוא שהה 10 לילות בים המלח. לא במלון או משהו, הגיע עם הילד ברכב לחוף כלשהו, פתח חלונות, וישנו שם...
רעיון מדהים!
ממה ששמעתי לאחרונה, כל חוף טוב לשהייה בשעות הקרירות שלו. זה לא מחקר מוכח אבל בעמותה ממליצים על שהייה בכל חוף ים למשך כשעתיים לא בשעות החמות
לי זכור שהמחקרים מדברים על 50% הצלחה בים המלח ובפוטותרפיה
זה מה שידוע לי.
חשבתי אולי אראה פה איזה התלהבות שתעלה את אחוזי ההצלחה ל60%

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
רעיון מדהים!
ממה ששמעתי לאחרונה, כל חוף טוב לשהייה בשעות הקרירות שלו. זה לא מחקר מוכח אבל בעמותה ממליצים על שהייה בכל חוף ים למשך כשעתיים לא בשעות החמות

זה מה שידוע לי.
חשבתי אולי אראה פה איזה התלהבות שתעלה את אחוזי ההצלחה ל60%
ההמלצה על שהיה בחופי הים התיכון היא המלצה ותיקה של פרופ' אפרים שגיא.

לגבי האחוזים - גם המלצות מקיר לקיר לא משנות תוצאות מחקר :)
לכל היותר זה הטיה סטטיסטית שנובעת מזה של אשכול נכנסים רק בעלי עניין.

שינדי- זה אני.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אם עוזר,
הייתי לאחרונה עם קבוצה בשמש צדקה ומרפא
בגדול- למי שהקפידה ממש ממש על הכללים, ראתה שיפור
אבל מי שהגיע וגם נפש וחגג על הדרך- אין קסם בעניין!!!

בכל אופן,
היו בקבוצה: פסוריאזיס, אטופיק ודלקת פרקים

בפסוריאזיס היה השיפור הגלוי ביותר בקבוצה
באטופיק אחוזים נמוכים ממש של הצלחה (היתה אשה שכל חצי שנה מגיעה ומקפידה על התוכנית מאד מאד ואז יש לה שקט ל4 חודשים, כל השאר לא היה שיפור בכלל)
בדלקת פרקים בגלל שזה שהייה דווקא במים ולא בחוף היה להם יותר קל להתמסר לשעות השהייה והיה שיפור גדול

בכל אופן,
אנחנו אצל רופא מיוחד מאד ולגבי מה שלא התרפא (בעיקר מתחת לשיער) קיבלנו אישור לעבור שלב בטיפול.
עשיתי קצת חקר על השלבים והאישורים וזה הולך כך:
משחות
פוטותרפיה
רפואה אלטרנטיבית (שיקויים, משחות, שינוי תזונה וכו')
ים המלח
שלב ביניים: טיפות מיוחדות לטפטוף על נגעים פעילים
אשפוז יום במחלקות חוץ- עור (במרכז יש את זה בתל השומר ובבלינסון מאמינה שבעוד מקומות) למשך 5 ימים * 3 שבועות, טיפול שמדבר על 100% הצלחה לזמן לא ידוע - תלוי בנ"א.
זריקות ביולוגיות- יש חסם של מינימום גיל ותקופות חיים בנשים

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
אם עוזר,

בכל אופן,

באטופיק אחוזים נמוכים ממש של הצלחה (היתה אשה שכל חצי שנה מגיעה ומקפידה על התוכנית מאד מאד ואז יש לה שקט ל4 חודשים, כל השאר לא היה שיפור בכלל)
בדלקת פרקים בגלל שזה שהייה דווקא במים ולא בחוף היה להם יותר קל להתמסר לשעות השהייה והיה שיפור גדול

בכל אופן,
אנחנו אצל רופא מיוחד מאד ולגבי מה שלא התרפא (בעיקר מתחת לשיער) קיבלנו אישור לעבור שלב בטיפול.
משחות
פוטותרפיה
ים המלח
אשפוז יום במחלקות חוץ- עור (במרכז יש את זה בתל השומר ובבלינסון מאמינה שבעוד מקומות) למשך 5 ימים * 3 שבועות, טיפול שמדבר על 100% הצלחה לזמן לא ידוע - תלוי בנ"א.
השלבים הם לגבי פסוראזיס או אטופיק?

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
אם עוזר,

בכל אופן,

בכל אופן,
משחות
פוטותרפיה
ים המלח
שימו לב שזה על פסוריאזיס וכותרת האשכול על אטופיק. אז לא להתבלבל.

נס שאני כאן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
הפקות ואירועים

שם עט

משתמש פעיל
שמעתי אפילו על המלצה להיות כמה שעות עם התינוק בעל האטופיק בשעות הערב/לילה כמובן ליד ים המלח,
מי מכיר את המקומות שם, מה הכי קרוב ומומלץ למי שמגיע מירושלים?

rivkar

משתמש מקצוען
הייתי רוצה לנסות את זה בחופש באופן עצמאי. לתינוק בן שנה+
יש פה מישהו שיכול להנחות אותי איך (אני גרה בירושלים, כנראה בחופש נהיה עם רכב)
אז מה מומלץ? לסוע כל ערב (מתי בדיוק?) להיות שעתים בחוף ים המלח איתו? או איזה חוף הכי כדאי? יש הוראות מדויקות יותר? למשך כמה זמן?(תקופה ושעות) וסליחה על השאלה עדיף הוא יהיה ערום שם?
בקצור - אם מישהו יכול להחכים אותי איך זה יכול להועיל (על הצאנס של 50% שווה לי) אשמח מאד

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
הייתי רוצה לנסות את זה בחופש באופן עצמאי. לתינוק בן שנה+
יש פה מישהו שיכול להנחות אותי איך (אני גרה בירושלים, כנראה בחופש נהיה עם רכב)
אז מה מומלץ? לסוע כל ערב (מתי בדיוק?) להיות שעתים בחוף ים המלח איתו? או איזה חוף הכי כדאי? יש הוראות מדויקות יותר? למשך כמה זמן?(תקופה ושעות) וסליחה על השאלה עדיף הוא יהיה ערום שם?
בקצור - אם מישהו יכול להחכים אותי איך זה יכול להועיל (על הצאנס של 50% שווה לי) אשמח מאד
ממש שאני יודעת צריך את השמש באופן ספציפי... בחודשים מרץ או אוקטובר
לא מכירה את העניין של להיות ליד הים
אולי @DvoraVidman

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
ממש שאני יודעת צריך את השמש באופן ספציפי... בחודשים מרץ או אוקטובר
לא מכירה את העניין של להיות ליד הים
אולי @DvoraVidman
אכן צריך את השמש. בחודשים שציינת.
אין לי זמן לפרט כרגע, אם תתייגו אותי מאוחר יותר אשתדל לחזור לאשכול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה