אטופיק דרמטיטיס אצל תינוקות קטנים!

amaizing

משתמש רשום
חדשה...
מעיון באשכול הבנתי כמה נקודות עיקריות-
1. לכבס את הבגדים של הילד לבד עם אבקה של תינוקות וללא מרכך.
2. להתמיד במריחת קרם לאחר המקלחת- קניתי בהמלצת הרופאה אווה קרם אבל אני קוראת כאן שזה שורף..
3. על פצעים פתוחים- בפנטן, בייבי או רגיל ?

איך עוד אפשר להקל עליו ? הוא מזיע מאוווווד וכל הפנים מחוספסות מהפצעים והפריחה הזאת...
שלא לדבר על הפצעים הגדולים מהגירודים... וההפרעות בשינה...
1עדיף לכבס עם ג'ל כביסה
2להתמיד במריחת קרם מיד אחרי המקלחת לאחר ניגוב טוב
3. במצב חמור עדיף משחה עם קורטיזון

אפשר לנסות להקל ולשים עליו קרחים איגלו וכו'
משהוא נוסף שאפשר להקפיא את הפיגמה לכמה שעות לפני השינה לא פותר אבל מקל מאוד מניסיון
בהצלחה!!

תשיעית

משתמש מקצוען
טיפול בבפנטן בייבי עוזר מאד לבייבי שלי, אבל למרות שכבר לא רואים כלום במקום (אזור החיתול), הוא ממשיך לגרד.
יכול להיות שמגרד לו למרות שלא רואים יובש או אדמומית?

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
טיפול בבפנטן בייבי עוזר מאד לבייבי שלי, אבל למרות שכבר לא רואים כלום במקום (אזור החיתול), הוא ממשיך לגרד.
יכול להיות שמגרד לו למרות שלא רואים יובש או אדמומית?
כן, זה מאד מצוי באטופיק שממשיך לגרד גם כשלא רואים כלום.

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
לא מחייב אני לא שם אחרי זה אבל לי זה לא ממש אטופיק אלא עור רגיש מאוד הדומה אטופיק וזה מה שאני עושה אולי במקרה של אטופיק ממש זה שונה

אחרי שטיפה במים באטופיק - חובה חובה חובה למרוח קרם לחות.
(היוצא דופן היחיד זה מים מיוחדים ממעינות מרפא, מעיינות אוון ולה רוש פוזה).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה