דרוש מידע אחרי יישור שיניים

I am the best

משתמש חדש
יש לי כמה שאלות:
-עברתי יישור שיניים לפני כשנה וחצי ומאז אני משתמשת בפלטות שקופות ועכשיו הן נעלמו לי כבר כמה ימים ולעשות חדשות עולה בסביבות 1000-1500 ש"ח, האם זה קריטי? מישהו יכול לומר מניסיון שאם לא אשתמש יקרה נזק או שאחרי שנה וחצי זה כבר לא כ"כ משנה?
-יש לי השלמה בשן האמצעית בלסת העליונה וכמעט כל בוקר אחרי השינה אני מרגישה כאילו הקיבוע זז באזור הזה, מישהו/י יכול/ה לשתף האם יש בכך ממש והאם יתכן שאכן ההשלמה תיפול/ הקיבוע יזוז? אציין גם שיש לי בעייה של דחיקת לסת- הלשון דוחפת את השיניים וצריך להפעיל שרירים כדי להזיז אותה אחורה מה שבשינה לא כ"כ אפשרי, האם יש פתרון לבעיה הזו? (שמעתי פעם משהו על גודר לשון- אשמח לשמוע אם מישהו/י מכיר/ה את זה)
אשמח למענה מהיר!!!
תודה!

איכות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לי השיניים זזו.
הלכתי לקל"ת ותרגילים מאד עזרו לי לתופעה של דחיקת לשון.

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
השיניים זזות...
אמנם הרופא המליץ על פרק זמן מסוים של שימוש בפלטות אבל מכל מי ששמעתי- השיניים נשארות ישרות לגמרי רק בשימוש קבוע בפלטות גם אחרי שנים

התותח מאמזון

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
-עברתי יישור שיניים לפני כשנה וחצי ומאז אני משתמשת בפלטות שקופות ועכשיו הן נעלמו לי כבר כמה ימים ולעשות חדשות עולה בסביבות 1000-1500 ש"ח, האם זה קריטי? מישהו יכול לומר מניסיון שאם לא אשתמש יקרה נזק או שאחרי שנה וחצי זה כבר לא כ"כ משנה?
א. אני יודע שהפלטות הרגילות עולות באזור ה 600 ש"ח.
ב. אחרי הרבה זמן שלא שמים את הפלטה אפשר לראות בצילומים שהשניים זזות קצת , ככה הרופאים אומרים.
לי הרופאה אמרה לשים את הפלטה כל זמן שאני רוצה שהשיניים ישארו ישרות...

I am the best

משתמש חדש
אז לעשות פלטות חדשות? ובאמת צריך להישאר איתן כל החיים? ואם אעשה עכשיו והן יישברו/יעלמו שוב בעוד כמה שנים, אצטרך לעשות חדשות?
א. אני יודע שהפלטות הרגילות עולות באזור ה 600 ש"ח.
מה זה רגילות? לא שקופות? מה ההבדל מבחינת התועלת ואופן השימוש?
ב. אחרי הרבה זמן שלא שמים את הפלטה אפשר לראות בצילומים שהשניים זזות קצת , ככה הרופאים אומרים.
גם כששמתי באופן רצוף שנה וחצי עדיין היה נראה שהשיניים זזות כל כמה שבועות עוד קצת. עז עכשיו אני בכלל לא יודעת מה לעשות... אבל קראתי בכמה מקומות שהטיפול עם הפלטות השקופות נועד בעצם לקצר את הטיפול עם הקוביות וצריך לשים אותן רק בסביבות שנה-שנה וחצי.
בכל אופן- תודה לכל המייעצים והמייעצות!!! :)(y):D

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה