בקשה אחריות על עגלה

שני 1212

משתמש צעיר
לפני שש שנים רכשתי עגלה עם אחריות על השלדה לכל החיים הילד השתמש בה שנתיים ועכשיו בילד השני נשברה השלדה בחנות שלחו לחברה אך החברה נמכרה/ החליפה בעלות והם לא מוכנים לקחת אחריות
מה דעתכם אני אמורה לעשות לותר? להתייאש או שיש סיכוי שהם ייקחו אחריות
אציין שלא השתמשנו בעגלה לקניות וכו'

חי טוב

משתמש צעיר
לפני שש שנים רכשתי עגלה עם אחריות על השלדה לכל החיים הילד השתמש בה שנתיים ועכשיו בילד השני נשברה השלדה בחנות שלחו לחברה אך החברה נמכרה/ החליפה בעלות והם לא מוכנים לקחת אחריות
מה דעתכם אני אמורה לעשות לותר? להתייאש או שיש סיכוי שהם ייקחו אחריות
אציין שלא השתמשנו בעגלה לקניות וכו'
מה עד יש לעשות? להצטער זה לא בריא.

shani123

משתמש מקצוען
ידוע... חברת ביבי ג'וגר?
ברגע שהתחילו לחזור אליהם עם שלדה שבורה עוד ועוד אנשים הם ביטלו את תוקף האחריות לכל החיים...

ואהבת כמוך

משתמש צעיר
אם זה משהו שקרה להרבה אתם יכולים להתאסף ובאמת לעשות את במרוכז..
אבל זה יקח שניים ולא שווה את הכאב ראש והלב.

ממליצה מאוד על הספורט ליין, אצלי היא עברה המון כולל סחיבת קניות/ העברת דירה חח..

הרבה הליכה ברגל והיום עוד חודש היא חוגגת 4 בע"ה.
הגלגל כן משמיע רעש אבל היא לגמרי נוסעת יפה.
קשה לי להיפרד ממנה (:

nuyh

משתמש פעיל
אם זה משהו שקרה להרבה אתם יכולים להתאסף ובאמת לעשות את במרוכז..
אבל זה יקח שניים ולא שווה את הכאב ראש והלב.

ממליצה מאוד על הספורט ליין, אצלי היא עברה המון כולל סחיבת קניות/ העברת דירה חח..

הרבה הליכה ברגל והיום עוד חודש היא חוגגת 4 בע"ה.
הגלגל כן משמיע רעש אבל היא לגמרי נוסעת יפה.
קשה לי להיפרד ממנה (:
יכול להיות שמספיק לשלוח להם קישור לאשכול כאן @שני 1212

shani123

משתמש מקצוען
יש כאן עוד שזה קרה להם?
מכירה כמה שקרה להם, והאופציה היחידה היתה לקנות שילדה חדשה מהחברה (בזמנו עלה 300 ש"ח)

בשביל הבריאות הנפשית שלכם, תעזבו, אין לכם יכולת להתמודד מול גופים גדולים

תבדקו באגורה וביד 2 יש כל הזמן למסירה ולמכירה במחיר מוזל.

הללו

משתמש מקצוען
אני קניתי בייבי גוגר לפני 9 שנים, וכבר אז לא סופקה אחריות לכל החיים. (העגלה עובדת בע"ה ועדיין לגמרי בתוקף)
על עגלה שנקנתה 3 שנים קודם קבלנו אחריות, וכשנשבר ממשנו וקבלנו עגלה חדשה.
אחרי התיקון הם אמרו שעקב החלפת בעלים אין יותר אחריות לכל החיים.

(אם לפני 6 שנים הובטחה האחריות, תבדקו אם באמת האחריות הובטחה ע"י החברה או שזה כבר לא היה בתוקף)

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
מכירה את הנושא מקרוב. אין לכם עם מי להלחם. בייבי ג'וגר בישראל לא פעילה יותר. היבואן החדש הוא דוורון שמביא עוד עגלות ממותגים אחרים. אין לו אחריות לכל החיים ואפשר לקנות שלד או לחפש באגורה .(מה שעשייתי לאחרונה פורסמו שם 2-3 כאלו)
אני ממליצה להמשך עם העגלה זאת הכי טובה שהיתה לי והיו לי הכל!!
בכל מקרה מאחריות לכל החיים .(מחברת היי סטנדרט- היבואן הקודם..) אין לך איך לממש... את יכולה לבדוק חוקית אם יש לך מה לתבוע אותם אבל אני מאמינה שהם מכוסים חוקית
כמו שקונים חברה לא לוקחים את החובות....

שני 1212

משתמש צעיר
מכירה כמה שקרה להם, והאופציה היחידה היתה לקנות שילדה חדשה מהחברה (בזמנו עלה 300 ש"ח)

בשביל הבריאות הנפשית שלכם, תעזבו, אין לכם יכולת להתמודד מול גופים גדולים

תבדקו באגורה וביד 2 יש כל הזמן למסירה ולמכירה במחיר מוזל.
מענין לא הציעו לי אשאל אותם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה