דרוש מידע אחריות לאחר יישור שיניים

י.ג

משתמש חדש
שלום,
סיימתי יישור שיניים לפני בערך שנתיים, ולצערי השיניים החלו לזוז חזרה (יצאו החוצה ונוצר מרווח קטן בין השיניים)
מישהו יודע האם יש לי אחריות על זה מבחינה חוקית? או שזה אינדוודואלי לפי המקום בו עושים את הטיפול?
תודה!!!

beedebi

משתמש פעיל
לא הביאו לך שומר מצב? תמיד יש לשיניים נטיה לחזור למצב הקודם, לכן חובה בסיום הטיפול לקבל 'שומר מצב' אותו יש לשים לפי הוראות האוטודנט פעמיים/פעם בשבוע לכמה שעות

מבריק הפלא

משתמש סופר מעניין
מנוי פרימיום
לא רק זה
בד"כ יש שומר מצב קבוע (פס מתכת) הדבוק לשיניים מבפנים

י.ג

משתמש חדש
לא הביאו לך שומר מצב? תמיד יש לשיניים נטיה לחזור למצב הקודם, לכן חובה בסיום הטיפול לקבל 'שומר מצב' אותו יש לשים לפי הוראות האוטודנט פעמיים/פעם בשבוע לכמה שעות

לא רק זה
בד"כ יש שומר מצב קבוע (פס מתכת) הדבוק לשיניים מבפנים
מקבע (מצב קבוע) שמו.
שומר מצב לא הביאו.:(

י.ג

משתמש חדש
לא הבנתי
שומר מצב אמור לשמור על היישור שיניים
התכוונתי על מה ש beedebiכתב :
לא הביאו לי.

מבריק הפלא

משתמש סופר מעניין
מנוי פרימיום
השאלה האם הם מחויבים כרגע רק להביא לי את השומר מצב (שלא בטוח שיהיה תועלתי עכשיו אחרי שהשניים החלו לזוז)
או לשאת באחריות על זה שלא הביאו/ על המצב ולטפל בי שוב "מחדש"?
לדעתי זה חלק מהטיפול
וזה סוג של רשלנות
ולכן הם חייבים לסדר לך את העניין

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה