WordPress אחסון משתלם כרגע- הוסטינגר או סייטגראונד?

אלישבע גוהר

מאיירת דיגיטלית (לשעבר 'אילוסטרייטורית אחת')
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אני רוצה לרכוש אחסון ודומיין לבנות בו את האתר וורדפרס שלי (פרוטפוליו למאיירת), ואני מתלבטת איפה כדאי לרכוש אחסון מבין 2 האופציות הנ"ל, נכון ל2021 מה יותר משתלם מבחינת מחיר, אבטחה, ביצועים וכו'?
אשמח לחוות דעת... תודה~

YYDevelop

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הוסטינגר הרבה יותר זולים, אין שם הרבה תחרות.
אם מדובר על אתר פשוט הם יכולים להתאים אבל לאתרים מורכבים יותר זה יצריך אחסון טוב יותר.

סייטגראונד היו מצויינים בעבר אבל הם העלו מחירים והרמה של השירות גם ירדה בשנה שנתיים האחרונות. יש לך עוד המלצות נוספות, ביקורות ומחירים בעמוד מתחת:

אלישבע גוהר

מאיירת דיגיטלית (לשעבר 'אילוסטרייטורית אחת')
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
הוסטינגר הרבה יותר זולים, אין שם הרבה תחרות.
אם מדובר על אתר פשוט הם יכולים להתאים אבל לאתרים מורכבים יותר זה יצריך אחסון טוב יותר.

סייטגראונד היו מצויינים בעבר אבל הם העלו מחירים והרמה של השירות גם ירדה בשנה שנתיים האחרונות. יש לך עוד המלצות נוספות, ביקורות ומחירים בעמוד מתחת:
תודה, אני אקרא את המאמר הוא נראה מעולה ומקיף.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה