אז מה מביאים השנה למטפלת?

mend123

משתמש רשום
ושוב, כבכל שנה,לפני פורים...
מה מביאים למטפלת למשלוח מנות?

יש לך כבר רעיון?
נשמח אם תשתפי את כולנו לתועלת הכלל...

mend123

משתמש רשום
50-60 שקל.
אגב, מדובר במעון -
הבנתי שמקובל להביא לכל המטפלות של קבוצת הגיל הזו,
מדובר בכ5 מטפלות.
מה להביא לכל השאר?
(לא משהו גדול מידי, זה הצומי)

צילומנציה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי כמה רעיונות אבל הרעיון שלקח היה "חד פעמי"
הבאתי (לכל הצוות בלי אפליות)
סט חד פעמי צבעוני (צלחת גדולה+צלחת קטנה+לפתניות+מפיות+כוסות) עם פרלינים או קליק בצבע תואם, אפשר להשקיע בסט יותר יקר אם בא לך או להוסיף גם מחזיקי מפיות וכו'

והיתה ברכה חמודה שהטיפול המסור, ההשקעה המסירות הם לא חד פעמי ורק ההזדמנות להודות היא חד פעמית, אם תרצי אעלה לך את הברכה
עשיתי גם בגן וגם במעון והיה משוב נלהב

aser

משתמש מקצוען
נכתב ע"י צילומנציה;1994493:
יש לי כמה רעיונות אבל הרעיון שלקח היה "חד פעמי"
הבאתי (לכל הצוות בלי אפליות)
סט חד פעמי צבעוני (צלחת גדולה+צלחת קטנה+לפתניות+מפיות+כוסות) עם פרלינים או קליק בצבע תואם, אפשר להשקיע בסט יותר יקר אם בא לך או להוסיף גם מחזיקי מפיות וכו'

והיתה ברכה חמודה שהטיפול המסור, ההשקעה המסירות הם לא חד פעמי ורק ההזדמנות להודות היא חד פעמית, אם תרצי אעלה לך את הברכה
עשיתי גם בגן וגם במעון והיה משוב נלהב

רעיון מהמם!
אני רוצה את הברכה.

גלידה

משתמש מקצוען
הרעיון של החד פעמי מאד יפה ועם הברכה זה ממש מקסים,
אבל למי יש רעיון למשהו אישי יותר ושלא יתבזבז כ"כ מהר וגם לא משחק לילדים

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
אני קניתי לפני שנתים את הספר "אותי הוציא משם" ושמתי מוצרים כשרים לפסח.
עד היום אני שומעת תגובות...

רק שזה קצת יותר מ60 ש"ח.

חני

רי

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י שמואל גרינשטיין;1994940:
אני קניתי לפני שנתים את הספר "אותי הוציא משם" ושמתי מוצרים כשרים לפסח.
עד היום אני שומעת תגובות...

רק שזה קצת יותר מ60 ש"ח.

חני

מה זה הספר הזה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה