אזרח קטן חדש לארה"ב - משתלם?!

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
זה לא נראה לי כ"כ נחמד שאת מבקשת עזרה וכשאנשים מנסים לעזור לך הגישה שלך פשוט מזלזלת כלפי כולם...
לתשומת ליבך.

ותמיד לבחור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י eden7115;609812:
זה לא נראה לי כ"כ נחמד שאת מבקשת עזרה וכשאנשים מנסים לעזור לך הגישה שלך פשוט מזלזלת כלפי כולם...
לתשומת ליבך.
איפה ראית זלזול??? :confused:

התגובה האחרונה היתה מהירת שפיטה, וזאת בלשון עדינה. חושבני כי זכותי למחות.

מלבד זאת? תודתי לכל העונים, בהחלט כיוונתם אותי.

adr חשבונאו

משתמש רשום
אני חדש בפרוג.
חשבתי שכאן כל אחד מנסה לעזור מהידע האישי שלו.
אבל נראה לי יותר שכל אחד מביע עמדה ומכאן והלאה הוא עוסד להוכיח שהוא ורק הוא צודק. נקודה למחשבה.

אילנית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לא בטוח שזה משתלם לכם.
ידוע לי שיש חברה העוסקת בהסדרת אזרחות ארה"ב לילדים ומסובכת עם חקירות רשויות המס של ארה"ב. זה לא כל כך פשוט לקבל את דמי הביטוח לאומי של ארה"ב ואני גם לא בטוחה שמי שאזרח אמריקאי ממשיך לקבל גם כאשר הוא מתגורר מחוץ לגבולות ארה"ב. בכל מקרה אם מנסים להוציא מהם את הכספים בדרכים בלתי חוקיות,הם אכזרים מאין כמותם! ועבירות מס בארה"ב - נחשבות לחמורות ביותר.

המליצו לך נכון וטוב: שווה השקעה של יעוץ עם רו"ח אמריקאי המתמצא בחוקי המיסים של ארה"ב. ולא נראה לי שזה עולה כמה מאות שקלים ואולי אף לא עולה בכלל.
ובכל מקרה קחי בחשבון שזאת השקעה אדירה גם של משאבים פיננסיים וגם של משאבים אנושיים - לא קל ללדת בארה"ב.

בכל מקרה - שיהיה בשעה טובה!

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
נכתב ע"י adr חשבונאו;610492:
אבל נראה לי יותר שכל אחד מביע עמדה ומכאן והלאה הוא עוסד להוכיח שהוא ורק הוא צודק. נקודה למחשבה.
אני לא יודע לגבי אחרים, אבל לגביך...
זה לא הפעם הראשונה שאתה מנסה להוכיח את זה.
:)

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י אילנית;610610:
המליצו לך נכון וטוב: שווה השקעה של יעוץ עם רו"ח אמריקאי המתמצא בחוקי המיסים של ארה"ב. ולא נראה לי שזה עולה כמה מאות שקלים ואולי אף לא עולה בכלל.

בכל מקרה - שיהיה בשעה טובה!

אהבתי !!!

הרואה חשבון הולך לאסוף כסף בבוקר באיצקוביץ ואחה"צ בזכרון משה !!

תג

מנהל קהילת המעמדים
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
המקסימום שיכולים להרוויח מזה הוא בסביבות ה$8000 לשנה, כדי לקבל הסכום הזה אתה צריך להרוויח כ50000$ לשנה, והם יכולים לבקש תלושים על סכום זה, ורק אם יש לך 6 ילדים (פחות מזה אתה מקבל פחות, בערך כ1200$ לילד.
מצד שני פה בארץ אתה צריך לשלם מיסים על ה50000$ יותר מ$8000, רוב האמריקנים שגרים בארץ פשוט לא מדווחים למס הכנסה פה בארץ את ההכנסה הזו, ולכן זה משתלם להם. יודע דבר אומרים שבעתיד הלא רחוק יעשו הצלבה בין המידע של הIRS האמריקני ומס הכנסה הישראלי, ואז כולם יפסיקו לעשות את זה.

בשני מילים: לא שווה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה