דרוש מידע אזרחות ממדינת דנמרק

האמת והשלום

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
אין לי שמץ של מושג בנושא
אבל אבא שלי הוא יליד דנמרק
אני מבין שיש לי את האפשרות לקבל אזרחות דנית ודרכון
אני רוצה לשאול כמה שאלות
א. האם צריך לטוס לדנמרק לשם הוצאת דרכון?
ב. האם התהליך הוא מורכב שצריך עו"ד או משהו כזה?
ג. האם יש איזה הטבות שמקבלים מהם?
אשמח לקבל מידע בנושא

משך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
צילום מקצועי
יוצרי ai
אין לי שמץ של מושג בנושא
אני רוצה לשאול כמה שאלות
אשמח לקבל מידע בנושא

לא, אין צורך לטוס לדנמרק לשם הוצאת דרכון. ניתן להגיש את הבקשה לדרכון דני בשגרירות או בקונסוליה הדנית בישראל.

תהליך ההוצאה של דרכון דני הוא מורכב למדי, ויש לצרף אליו מסמכים רבים. עם זאת, אין צורך בהכרח להיעזר בעורך דין. ניתן להגיש את הבקשה באופן עצמאי, או להיעזר בחברה המתמחה בהוצאת אזרחות אירופאית.

בעלי אזרחות דנית הם אזרחי האיחוד האירופי, ונהנים מהטבות רבות, כגון:
  • חופשת עבודה, לימודים, מגורים ועסקים בכל מדינות האיחוד האירופי.
  • זכות לבחור ולהיבחר לפרלמנט האירופי.
  • זכות לקבל סיוע מהאיחוד האירופי במקרה של חירום.
להלן פירוט הטבות ספציפיות שתקבלו כבעלי אזרחות דנית >
  • חופשת עבודה: תוכלו לעבוד בכל מדינה באיחוד האירופי ללא צורך בהוצאת ויזת עבודה.
  • חופשת לימודים: תוכלו ללמוד במוסדות להשכלה גבוהה בכל מדינה באיחוד האירופי ללא צורך בהוצאת ויזת סטודנט.
  • חופשת מגורים: תוכלו לגור בכל מדינה באיחוד האירופי ללא צורך בהוצאת ויזת מגורים.
  • חופשת עסקים: תוכלו להקים עסק בכל מדינה באיחוד האירופי ללא צורך בהוצאת ויזת עסקים.
  • זכות לבחור ולהיבחר לפרלמנט האירופי: תוכלו להשתתף בבחירות לפרלמנט האירופי, הגוף המחוקק של האיחוד האירופי.
  • זכות לקבל סיוע מהאיחוד האירופי במקרה של חירום: במקרה של חירום, כגון אסון טבע או מלחמה, תוכלו לקבל סיוע מהאיחוד האירופי, כגון סיוע הומניטרי, סיוע כספי או סיוע רפואי.
כדי לקבל אזרחות דנית, עליך לעמוד באחד מהתנאים הבאים:
  • נולדת להורים דנים.
  • נישאת לאזרח דני.
  • התגוררת בדנמרק במשך חמש שנים לפחות.
  • קיבלת אישור שהייה בדנמרק לתקופה של חמש שנים לפחות.
אם אתה עומד באחד מהתנאים הללו,
תוכל להגיש בקשה לדרכון דני. את הבקשה ניתן להגיש בשגרירות או בקונסוליה הדנית בישראל.

להלן רשימה של המסמכים שיש לצרף לבקשה לדרכון דני:
  • טופס בקשה לדרכון דני.
  • צילום פספורט.
  • תעודת זהות ישראלית.
  • תעודת לידה.
  • תעודת נישואין או גירושין (אם רלוונטי).
  • אישור שהייה בדנמרק (אם רלוונטי).
  • אישור על התגוררות בדנמרק במשך חמש שנים לפחות (אם רלוונטי).
הטיפול בבקשה לדרכון דני אורך בדרך כלל מספר חודשים. לאחר קבלת האישור, תוכלו לקבל את הדרכון הדני בשגרירות או בקונסוליה הדנית בישראל.

משך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
צילום מקצועי
יוצרי ai
תודה רבה

אם רק אחד מההורים דני גם אפשר להוציא?
כן.
"מי שאחד מהוריו הוא אזרח דני זכאי אוטומטית גם הוא לאזרחות דנית."
---
1705535857421.png

אין לי שמץ של מושג בנושא
אני רוצה לשאול כמה שאלות
אשמח לקבל מידע בנושא

שלום רב
רציתי לדעת אם יצא לך משהו מהוצאת הדרכון הדני,
גם בי עוברת עכשיו מחשבה כזו להוציא דרכון דני(אבא שלי דני)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה