דרוש מידע אזרחות אנגלית מקבלים מענקים?

אבא לבן

משתמש רשום
מישהו שמע האם יש אופציה למי שיש אזרחות אנגלית לקבל מענקים חודשיים על חינוך לילדים בריאות שכר דירה וכדומה
אפילו שגרים בארץ
בדומה למה שמקבלים מענקים עם אזרחות אמריקאית?

sherit

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אבא שלי אנגלי
אחותי הגדולה עשו לה אזרחות
וממני ואילך ההורים שלי לא עשו....
איך שהבנתי מהם שהאזרחות האנגלית לא נותנת כסף....
מי שרוצה לטוס הרבה לאנגליה אז אולי שווה לו, וגם עצם הרעיון שיש עוד אזרחות זרה זה מעלה (לנו יש גם אזרחות אמריקאית )
פעם היה את המעלה שיכלו לטוס בכל אירופה עם דרכון אנגלי אבל אנגליה עזבה את האיחוד האירופאי לפני כמה שנים אז גם את זה אין כבר....

תבדקי יותר מדויק אך איך שאני הבנתי זה לא שווה כלום רק יקר נורא לחדש דרכונים...

עבמית

משתמש פעיל
בתור ׳אזרחית הממלכה המאוחדת׳
מעולם לא קיבלתי שום מענק כספי בעקבות כך.
ויותר מזה- כשטסתי לאנגליה השתמשתי בדרכון הישראלי שלי, ולא בבריטי, כיון שהרבה יותר פשוט וזול היה לעשות דרכון ישראלי חדש מאשר לחדש את הדרכון הבריטי שלי, כשפג תוקפו.
היתרון היחיד שאולי יש לאזרחות בריטית הוא- ייתכן ודרכון בריטי אינו מצריך ויזה לכניסה לארצות הברית? אני לא יודעת בוודאות, מעולם לא ביררתי את הנושא.

אבא לבן

משתמש רשום
תבדקי יותר מדויק אך איך שאני הבנתי זה לא שווה כלום רק יקר נורא לחדש דרכונים...
בתור ׳אזרחית הממלכה המאוחדת׳
מעולם לא קיבלתי שום מענק כספי בעקבות כך.
לא מקבלים באופן רשמי
רק שמעתי כאלה שעשו כאילו הם גרים שם
ואז הם מקבלים כסף על חינוך לילדים וסיוע בשכר דירה וכדומה
יש באנגליה כאלה שמסדרים את כל המסמכים בשביל זה
ואפילו שוכרים איזה מחסן שיהיה על שמך והם גובים על זה כסף
{דומה לאלה שמסדרים פה בארץ סיוע בשכר דירה}
היתרון היחיד שאולי יש לאזרחות בריטית הוא- ייתכן ודרכון בריטי אינו מצריך ויזה לכניסה לארצות הברית? אני לא יודעת בוודאות, מעולם לא ביררתי את הנושא.
למי שיש דרכון אנגלי לא צריך ויזה לארצות הברית

עבמית

משתמש פעיל
לא מקבלים באופן רשמי

לא מכירה את זה… תודה על המידע.

לא מתייאשים

משתמש חדש
לא מקבלים באופן רשמי

בארץ אין מישהו ??

אבא לבן

משתמש רשום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה