אושפיז

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י משויטט;n5112940:
לא יודע אם שמת לב, אבל זה כבר מזמן לא פיל לבן אלא היפופוטם צבוע אדום בקרנבל תאילנדי בימי הברונזה. כל אשכול חדש ברבעון האחרון מתחיל או מסתיים, בגוף הפוסט או בתגובותיו, בענייני פאנץ' והמסתעף.
מסכים שאין צורך לעשות מזה עניין (לא בטוח שמזמיני הכתיבה יסכימו גם) אבל הכל התחיל מקטע תמים של גדי, שלאחר קריאתו הרגשתי שאני מפספס שם איזה משהו. ומשם, ובכן, הכל היסטריה מטורפת..
נכון.
לכן אסוציאטיבית זה כל כך הזכיר לי את הפיל הלבן פיל הלבן הפיל הל

נכתב ע"י משויטט;n5112943:
זה כבר יאלץ להיות בתשלום שמן.

מקובל. כתוב את הקטע ואחר כך נקוב בשכרך.

נריה מגן

משתמש מקצוען
אין לי מושג איך גלש הדיון מהפוסט הכל כך כל כך מתוק וכל כך כל כך איכותי לנושא הפאנצ'ים למינהם. המעוניין יכול לפתוח לעצמו לכל פוסט גם פוסט נלווה תחת הכותרת "=אושפיז=נספח פאנצ'ים=" וכן על זה הדרך. להסיט את הדיון מהכתיבה היפהפיה שהפגינה כאן בכשרונה כי רב בב זה פשוט בזבוז.

משויטט

משתמש מקצוען
נכתב ע"י נריה מגן;n5113085:
אין לי מושג איך גלש הדיון מהפוסט הכל כך כל כך מתוק וכל כך כל כך איכותי לנושא הפאנצ'ים למינהם. המעוניין יכול לפתוח לעצמו לכל פוסט גם פוסט נלווה תחת הכותרת "=אושפיז=נספח פאנצ'ים=" וכן על זה הדרך. להסיט את הדיון מהכתיבה היפהפיה שהפגינה כאן בכשרונה כי רב בב זה פשוט בזבוז.

צודק.
מחילה בחסד מחילה ברחמים.

ציפה דריפה

משתמש פעיל
טוב, זה_(איך למען ה' עושים חץ ללמעלה?.....:rolleyes::confused:) מה שכתבתי קודם, היה לפני שקראתי את דברי משויטט.
עכשיו ברור יותר אחד+אחד = שמונה. אה, לא. טוב עזבו, זה פיל אדום בקרנבל..... (הגננת צבעה)

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
בב קטע מקסים!!
נגעת בנקודות מדויקות והצגת אותן מאד יפה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה