השקעות אורי צדוק

יצא לי להתעסק איתו כמה פעמים וכל הזמן הוא דחף אותי להשקעה בדירת נופש בטבריה
זה לא קצת מוזר ..
זה הרבה מעבר
אני יכול לומר לך שלפני שלוש שנים הוא כל הזמן דחף "ופשוט המליץ" לפרוייקט של קניית משרדים
תבדוק מה קורה עם זה היום אחרי שלוש שנים

ולפי זה תנסה להבין , מה יקרה בעוד שלוש שנים עם הדירות נופש בטבריה

נ. .ב , תשים לב שההצעה שלו היא לא לרכוש דירה רגילה ולהשכיר אותה לנופש
(שזה עוד איכשהו יכול להישמע ... , כמובן שאני לא ממליץ , אבל לפחות אולי אפשר לומר שיש כיוון ...)
ההצעה שלו היא אחרת לגמרי ...
תבדוק טוב.
ואשמח אם תוכל בבקשה לעדכן .

אבל הוא נשמע בן אדם טוב
את הסיומת הזאת לא כל כך הבנתי

נערך לאחרונה ב:

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
בהרצאות שעשו במודיעין עילית
מטעם יד שמשון
אמר אחד (לא בטוחה, אז מעדיפה לא לכתוב)
לא כל אחד שיש לו צ.ד.ק. באותיות
זה אומר שהוא צדיק.
מי שרוצה לקשר- מוזמן...
מי שרוצה עדיין להתעניין- מוזמן...

נועה ב

משתמש מקצוען
לברוח לברוח לברוח יותר מהר עוד יותר מהר אולי גם להתחבא כמו מאש או יותר נכון כמו משאר האנשים שעל פניו הם נשמעים טובים ואולי הם עצמם גם רוצים להיות כך אך זה לא יחזיר את הגלגל אחורה רק יעזור להוסיף עוד סיפורים לבאים אחריכם אז זהו אם כולם ממליצים עדיין תבדקו אך אם לא אחד ולא שניים מזהירים ואפילו מעקמים את האף אז לא לנסות בכח
בבקשה בבקשה בבקשה בתחינה ובתפילה....

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה