דרוש מידע אורטונדט\ית מומלץ בירושלים

יוכיש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני התחלתי עם הבת שלי אצל ד"ר מלמן, גם זול יחסית 6500 ש"ח כולל צילומים והכל, אני עוד לא יכולה להגיד מה התוצאות, אבל בינתיים השירות היה מעולה,
וגם שאלתי כמה שבאים אליה ומאוד מרוצים

artline

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הייתי אצל שלושה אורתודנטים להצעת מחיר וכל אחד אמר שצריך משהו אחר
אחד אמר להגדיל שיניים כי הלסת גדולה והשינים קטנות (סתימות לבנות)
שני קוביות רגיל - לצמצמם רווחים
והשלישי - שצריך ניתוחון קטן בשפה העליונה כי השריר שם חלש וזה לא יחזיק מעמד אם לא
-
התבלבלתי
ככה זה גם בתחום יישור שיניים שיש חוות דעת שונה לכל רופא???

tamar123

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אשמח לשמוע גם על מייק טורצקי
ואולי משהי מכירה באזור רמות בירושלים משהו טוב?

מתוקה דבש

משתמש רשום
אחרי ההמלצות כאן בפורום, הייתי השבוע אצל ד"ר מייק טורצקי
אבל דרך ההגעה לשם זוועתית אם מגיעים מחוץ לעיר ירושלים
קו 32 מרמות זה שעה נסיעה!! צריך לקחת שעה נוספת להלוך ושעה נוספםת לחזור. ז"א כל היום הלך לי רק על נסיעות - שעתיים נסיעה הלוך חזור בינעירוני, ושעתיים עם קו 32 הלוך חזור לרמות
תכלס הצוות שם נפלא ומיוחד וכמובן ד"ר מייק
באתי לשם עם 2 ילדים - על אחד אמר שהטיפול והשיטה שלו מתאימים לזה, ועל השני אמר שלא בטוח שיצליח להכניס מאה אחוז לפי השיטה שלו - שזה ללא עקירות ותוך חצי שנה....והסיבה - הלסת העליונה מאד בולטת החוצה. בזמן שהשיניים התחתונות מאד פנימה כך שזה לא יצא ישר לגמרי . הוא יוכל לעשות רק 80 אחוז בערך...

התבלבלתי... לא יודעת לאן להמשיך או לסגור אצלו. מה הייתן עושות?

יש רופא נוסף ברמה שלו ובמחיר שלו עם תוצאות מוכחות גם אחרי שנים? בירושלים או מודיעין עילית?

סבתא חביבה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
ממודיעין
אני התחלתי עם הבת שלי אצל ד"ר מלמן, גם זול יחסית 6500 ש"ח כולל צילומים והכל, אני עוד לא יכולה להגיד מה התוצאות, אבל בינתיים השירות היה מעולה,
וגם שאלתי כמה שבאים אליה ומאוד מרו
ממודיעין עילית?
אם כן, יש לך פרטים שלה? טלפון?

malky

משתמש רשום
ד"ר אוריאל בלוך מקבל בשערי העיר בירושלים
מקצועי מאוד

Mail

משתמש מקצוען
אחרי ההמלצות כאן בפורום, הייתי השבוע אצל ד"ר מייק טורצקי
אבל דרך ההגעה לשם זוועתית אם מגיעים מחוץ לעיר ירושלים
קו 32 מרמות זה שעה נסיעה!! צריך לקחת שעה נוספת להלוך ושעה נוספםת לחזור. ז"א כל היום הלך לי רק על נסיעות - שעתיים נסיעה הלוך חזור בינעירוני, ושעתיים עם קו 32 הלוך חזור לרמות
תכלס הצוות שם נפלא ומיוחד וכמובן ד"ר מייק
באתי לשם עם 2 ילדים - על אחד אמר שהטיפול והשיטה שלו מתאימים לזה, ועל השני אמר שלא בטוח שיצליח להכניס מאה אחוז לפי השיטה שלו - שזה ללא עקירות ותוך חצי שנה....והסיבה - הלסת העליונה מאד בולטת החוצה. בזמן שהשיניים התחתונות מאד פנימה כך שזה לא יצא ישר לגמרי . הוא יוכל לעשות רק 80 אחוז בערך...

התבלבלתי... לא יודעת לאן להמשיך או לסגור אצלו. מה הייתן עושות?

יש רופא נוסף ברמה שלו ובמחיר שלו עם תוצאות מוכחות גם אחרי שנים? בירושלים או מודיעין עילית?
המשכת לבסוף אצל ד"ר מייק?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה