אורזים בארגזים- אנחנו זזים!!!!!!!!!!!!!

תו

משתמש פעיל
אנו לקראת מעבר דירה ב"ה. יש לכם טיפים בענין אריזה וארגזים שתוכלו לתרום לי?
אשמח מאד לדעת איך אורזים הכי טוב דברים שבירים. באיזה גודל ארגזים כדאי להשתמש לדברים השונים (ספרים, ביגוד וכו').
ממש תודה !!!!!!!!!!!!

תילי5565

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
המלצתי:
רק ארגזים חדשים ( ניתן לרכוש)
דברים כבדים ושבירים בארגזים קטנים

על ארגז שביר לכתוב בענק ובלורד זוהר ״שביר״

ניתן להגן על כלי זכוכית בעזרת מצעים.

בנוסף לכך
חלקי את הבית לחדרים לפי צבעים לדוגמא מטבח - צבע כתום
וכך על כל ארגזי המטבח שימי מדבקה כתומה בכל צד וכן הלאה.

אני לקחתי מחברת ושמתי בכל ראש עמוד מדבקה לפי צבעי החדרים
ומספרתי את הארגזים וכתבתי מה בתוכם.

ברגע שאת מגיעה לדירה החדשה
את אומרת למובילים שיכניסו את הארגזים ישר לחדרים לפי הצבעים.
וכך בקלות את מחליטה איזה ארגזים קריטיים לך ואותם את פותחת ראשונה.
המון הצלחה

אסתר כהן

משתמש מקצוען
המלצתי:
רק ארגזים חדשים ( ניתן לרכוש)
דברים כבדים ושבירים בארגזים קטנים

על ארגז שביר לכתוב בענק ובלורד זוהר ״שביר״

ניתן להגן על כלי זכוכית בעזרת מצעים.

בנוסף לכך
חלקי את הבית לחדרים לפי צבעים לדוגמא מטבח - צבע כתום
וכך על כל ארגזי המטבח שימי מדבקה כתומה בכל צד וכן הלאה.

אני לקחתי מחברת ושמתי בכל ראש עמוד מדבקה לפי צבעי החדרים
ומספרתי את הארגזים וכתבתי מה בתוכם.

ברגע שאת מגיעה לדירה החדשה
את אומרת למובילים שיכניסו את הארגזים ישר לחדרים לפי הצבעים.
וכך בקלות את מחליטה איזה ארגזים קריטיים לך ואותם את פותחת ראשונה.
המון הצלחה
ואללה,
כמו שאומרים הוצאת לי את המילים מהפה...
אני גם עשיתי ככה היה מעולה!!!

שפריץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
לספרים - ארגזים קטנים. כי ספרים הם כבדים. ביגוד,מצעים ומשחקים אפשר ארגזים גדולים יותר.

בשביל חפצים שבירים דוגמת כלי מטבח, מקמטים עיתונים קימוטים אווריריים ומרפדים את תחתית הארגז. אחר כך אפשר להניח צלחת לדוגמא, ואז שוב, לגרום שהעיתונים המקומטים יהיו החומר המבודד שבין כל שני כלים.

אני השתמשתי במצעים ומגבות במקום עיתונים בחלק מהארגזים, אפקטיבי גם כן.
צריך לגרום לכך שגם אם הארגז יטולטל, לא יהיה מפגש בין שני חפצים בתוך הארגז.

לרשום הכי ברור על כל ארגז מה יש בתוכו, אבל לא על הארגז של הכלי כסף... אותם תיקחו איתכם.

ועוד משהו: תכינו ארגז שמכיל הכל הכל ליום המעבר וליום שאחריו, או אפילו מזוודה. שם יהיו פיז'מות, נטלה, בגדים לבוקר ולהחלפה לתינוק, טיטולים, דברים למקלחת הראשונה אם צריך, דובי, בובה, מוצצים, וגם בשבילכם כל מה שצריך. שעד הבוקר שלמחרת תהיו מסודרים עם מה שיש שם.

סופר וספר

משתמש פעיל
כלי קריסטל, וחפצים שבירים נוספים -
ניתן לעטוף בטיטולי תינוקות,
שכבת הספיגה העבה מונעת שברים מדפיקות.
(אם אני לא טועה - זה הופיע פעם ב'פטנט רשום' בהמודיע).

הרבה הצלחה וישוב טוב

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני ארזתי את הדברים השבירים עטופים במגבות, שום דבר לא נשבר.
כמה טיפים נוספים:
ארזתי מזוודות עם בגדים והכל לכולנו, ממש כאילו יוצאים לצימר שאין בו כלום: בגדים, סבונים, מגבות וכו' ואז אין את הלחץ של לפרק מיידית את כל הקרטונים כי אחרת אין מה ללבוש.
יום לפני המעבר כיבסתי לכולם את המצעים ושמתי נקי על המיטות, בבוקר המעבר שמתי לכל מיטה את המצעים שלה בתוך שקית אשפה, כולל מגן מזרן, שמיכה וכרית, ככה דבר ראשון שמגיעים לדירה החדשה (וזה לוקח יום שלם!) יש לכל אחד את המיטה שלו מוצעת ובגדים נקיים למחר - אנחנו מסודרים :p
שיהיה הרבה בהצלחה!

עובדת

משתמש רשום
אנחנו לקחנו חברת הובלות שגם אורזת
ממש לא יצא יקר
קמנו בבוקר של המעבר, בלי לעשות כלום
בערב הכל היה בדירה החדשה
תענוג וחוסך כאב ראש של הרבה זמן

מילולית

משתמש מקצוען
עצה שלי, כנ"ל.
לקחת חברת הובלות עם שירותי אריזה.
זה באמת תענוג. שווה כל שקל לענ"ד.
כך שהמעבר דירה מתחיל בבוק רעם האריזה ומסתיים אחר הצהרים,עם הפירוק בדירה החדשה.
ואת עוברת כמו מלכה בלי ארגזים על הראש.
רק תעקבו אחרי האורזים שיסמנו מה יש בכל ארגז.

chavy l

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לקנות גליל של נילון נצמד אפשר למצוא בכלבו ירחמיאל במלכי ישראל ופשוט לעטוף כל ערמה של צלחות ביחד משחקים שיש בהם חלקים בודדים וכדומה וכך שום דבר לא זז ולא נעבדים חלקים וכן לעטוף כל קופסא בהרבה נילון נצמד שכך היא לא נפתחת.

שביעית

משתמש סופר מקצוען
כמו שכתבו כאן כמה. להדביק על כל ארגז מדבקות מכל הכיוונים לפי צבע החדר [סלון - כחול. מטבח - כתום וכו'] וכן לרשום מספר על כל ארגז ובדף לציין מה הוא מכיל. כך כשאת צריכה משהו מסויים את יודעת ישר איזה ארגז לפתוח.
דברים שבירים כדאי לעטוף היטב בשרינק [כמו ניילון נצמד תעשייתי גדול ועבה] ואולי גם במצעים, מגבות וכו'.

דבר חשוב: תשאירי מספריים/סכין יפני בהישג יד ולא בתוך ארגז. כי אם לא - תמצאי את עצמך עם ארגזים מסודרים, ממויינים, מאורגנים ו...סגורים.

משה מנחם

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
דבר נוסף שעוד לא כתבו:
לעשות ודם קניה שבועית/חדשית של מצרכי יסוד, אם יש בחנות משלוח - להשאיר בארגזים, וכן ירקות. לא כדאי להגיע למקום חדש ומיד לחפש חנות לארוחת ערב...

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
עברתי דירה לפני חצי שנה ואכתוב מנסיוני דברים שממש הועילו.
רוב הדברים אין לי מה לחדש רק
1. ליום האריזה לדאוג לאוכל ועדיף מוכן . לא תמיד יש אופציה לבשל
אני עשיתי טוסטים .

2. ספרים ובתוכם ספרי קודש רק קופסאות קטנות

3. לכתוב בכל צד של הקופסא איזה חדר. ופחות או יותר מה הוא מכיל .
לסגור היטב. יש מכשיר של דבק שממליצה לך לרכוש , עודה את העבודה קלה.
צבע לכל חדר . וכשעוברים לשים מיד קופס לחדר.

4. דברים שבירים לעטוף בנילון בועות. קונים את זה בטמבור לפי מטר וזה הדבר שלדעתי הכי מונע שברים. דבר שביר ועדין ביותר לעטוף כמה סיבובים והדבקתי את הנילון עם דבק מסקנטייפ.

5. קופס' את יכולה להשיג או אצל המוביל. יש שנותנים.
אנחנו הלכנו לסופר בשעות הבוקר המוקדמות לצד של הפריקה והעמסנו הרבה קופסאות טובות וחזקות וגדולות .

6. דברים הכרחיים כמו תרופות, איפור , חפץ שילד נרדם רק איתו ותצפי שלקטנים יהיה קשה וזמן הסתגלות. ועוד
לקחת הכל בתיק יד ביחד איתכם ולא במשאית

והעיקר המון הצלחות וישוב טוב.
לא להיבהל מהבלאגן, לקחת באיזי ולהנות מהקטע.

גיסות שלי שבאו לעזור לארוז( אני לא אוהבת שמישהו אחר עןשה לי את זה גם לא החברה) כתבו על הארגזים כל מיני שטויות ובדיחות . ואיירו.
"ראובן ושמעון הם הילדים הכי חמודים בכל העיר"
"הרחוב הזה יתגעגע ללוי עם סמיילי בוכה"
"הבנין ברחוב(ולכתוב את השם החדש) מחכה לשרהלה" עם סמיילי פורש ידים וכו
הם כתבו יחד עם הילדים והיה מלא צחוקים זה גם כיף וגם משחרר את הלחץ והחרדה של המעבר , הפרידה.

הם כל כך נהנו מהענין עד שנאלצתי להגביל . כי כמעט לא ראיתי את הכיתוב מה רשום על הקופסא..
וחוץ מזה פדיחות . .

פדואלה

משתמש סופר מקצוען
על הצד הטכני רשמו לך פה דברים מועילים ומלאים חכמת ניסיון.
אכתוב מניסיון על הצד הרגשי-
דברו עם הילדים על המעבר, איך הם מרגישים עם זה? מה עלול להוות להם בעיה? איך ניתן לפתור אותה? מה אומר לכם המילה "חדש" לטוב ולמוטב? וכד', כמה שיותר שאלות ותשובות מצדכם המבוגרים, יהיה לילדים קל יותר ומרופד יותר.
והמון תפילות לס"ד ולשכנים טובים...

*לא להתבייש להיעזר במי שאפשר, ע"מ לגמור את העניין בכמה שפחות עצבים ובורח טובה.

**(בימים הראשונים - מילאתי לקטנים "בריכה"
באמבטיה, ומילאתי אותה בסבון מקציף ומריח טוב, וקצת השתוללנו שם עם מזרקים ושות', הם הלכו לישון עם צחוק על הפנים, וזה עשה לי הכי טוב בנשמה באותו הזמן)

***אל תשכחי את עצמך בכל הסאגה הזאת(סנדוויץ' טוב ומדיף ניחוחות, עיתון שאת אוהבת לרפרף בו בין הארגזים, טלפון מוטען, מפיץ ריח שאת אוהבת וכד') נותן המון כח ואנרגיות להמשך.

יישוב טוב והצלחה מרובה בבית החדש!

חמג

משתמש מקצוען
לעשות רשימה מסודרת מה שמת בכל ארגז.

לדוג' ארגז 1 מטבח: כלים בשריים וכו''
אפשר להדביק כל חדר בצבע אחר וזה מסודר יותר.

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אם כבר עברנו לדבר על המעבר הרגשי לילדים;
כמה ימים לפני המעבר לקחנו אותם לסיור בדירה החדשה, הסברנו להם איפה הולך להיות החדר של כל אחד ואיך הבית הולך להיראות, אח"כ היו להם יומיים לדבר ולחלום על הדירה החדשה וזה ממש עזר...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה