עזרה אופן קבלת תמלוגים

תהילה בצלאל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
שלום, אני לקראת סגירה עם הו"ל על ספר. אשמח לעזרה לגבי הסעיף הבא:
ההפצה תשלם את התשלום הנ"ל, כנגד מסמך חוקי. כדלקמן : חשבונית מחברה. חשבונית מעוסק מורשה. קבלה מעוסק פטור. בדרך של הצגת תיאום מס שכר סופרים. או בכל דרך חוקית אחרת.

יודעים להסביר לי מה הכוונה בכל אחת מהדרכים? יש דרך שלא להתעסק כלל עם ניכוי מס הכנסה וכל הקשור לכך?

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
שלום, אני לקראת סגירה עם הו"ל על ספר.
דבר ראשון, הרבה הצלחה וס"ד.
אשמח לעזרה לגבי הסעיף הבא:
ההפצה תשלם את התשלום הנ"ל, כנגד מסמך חוקי. כדלקמן : חשבונית מחברה. חשבונית מעוסק מורשה. קבלה מעוסק פטור. בדרך של הצגת תיאום מס שכר סופרים. או בכל דרך חוקית אחרת.

יודעים להסביר לי מה הכוונה בכל אחת מהדרכים? יש דרך שלא להתעסק כלל עם ניכוי מס הכנסה וכל הקשור לכך?
הכי פשוט זה להוציא אישור שכר סופרים, פעם בשנה, (אני הוצאתי אצל רואת החשבון שלי).

במידה ויש לך כבר עוסק פטור\מורשה או חברה, את פשוט מביאה את האישור על זה,
אבל אם אין לך אז זה כבר תהליך קצת יותר מסובך של לפתוח את אחד מהאפשרויות הנ"ל , יותר מסובך מלהוציא אישור שכר סופרים.

אבל יש כאן שיקול נוסף, שאם את רוצה לפתוח עסק, ולהיחשב כעצמאית, יכול להיות שכן יהיה כדאי לך לפתוח עוסק פטור מעכשיו. אבל את זה את יכולה לפתוח גם אחרי ספר, שניים, שלושה.
אני הייתי ממליצה לך ללכת ולהוציא אישור שכר סופרים. קל ופשוט.

תהילה בצלאל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אני הייתי ממליצה לך ללכת ולהוציא אישור שכר סופרים. קל ופשוט.
תודה רבה. גם עם הסעיף הזה זה פשוט?
בתשלום בדרך של שכר סופרים. ההוצאה תשלם את התשלומים כפי שנקבעו בחוזה זה במלואם, ועל בעל הזכויות תחול חובת התשלומים לרשויות המס, וניהול כל הקשר עמם. ונשיאה באחריות מלאה לכל עניין מכל סוג שהוא בתחום זה.
רואה חשבון דואג לזה? מה העלות שהוא לוקח על הטיפול בזה?
בנוסף, יודעת להגיד לי מה ההשלכות מבחינת גובה מס והאם זה בהתאם לגובה המס שאני משלמת היום כשכירה?

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
תודה רבה. גם עם הסעיף הזה זה פשוט?
בתשלום בדרך של שכר סופרים. ההוצאה תשלם את התשלומים כפי שנקבעו בחוזה זה במלואם, ועל בעל הזכויות תחול חובת התשלומים לרשויות המס, וניהול כל הקשר עמם. ונשיאה באחריות מלאה לכל עניין מכל סוג שהוא בתחום זה.
רואה חשבון דואג לזה? מה העלות שהוא לוקח על הטיפול בזה?
בנוסף, יודעת להגיד לי מה ההשלכות מבחינת גובה מס והאם זה בהתאם לגובה המס שאני משלמת היום כשכירה?
אצלי ההוצאה לאור מטפלת בתשלומי המס. אז על זה אני באמת לא יודעת לענות לך.
המס בעיקרון הוא מע"מ פשוט. אאל"ט.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה