כללי אוסף אקשנים שימושיים?

lelor

משתמש רשום
בס"ד בר"ה

אתמול אתחלתי להשתמש בכמה אקשנים בודדים שיש לי וזה ממה יעיל וחוסך הרבה עבודה.

למי יש איזה אוסף שימושי?

תודה מראש!

lelor

משתמש רשום
כן זה בדיוק מה שהורדתי אתמול (: בגלל זה נדלקתי על הרעיון הזה...

למישהו יש עוד?

moshiko00

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אם אתה מעונין במשהו כזה... העלתי רק את האקשנים.

קבצים מצורפים

• 23127332.jpg
    KB 143.7 · צפיות: 11
  • Cover Action Pro 2.0.rar
    KB 747.5 · צפיות: 14

lelor

משתמש רשום
לא, אשקנים לעצב כל מיני תמונות מיוחדות כמו שעושים באלבום תמונות גרפי

ישראלה

ללמוד תוכנות בכייף :)
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
מושיקו, ישר כח על האקשנים השימושיים מאוד שהעלתם.
נשמח לעוד כאלו או דומים.

קוביה

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
תודה רבה על אקשנים, אני צריכה אקשן להדמיה תוית על בקבוק שתיה, האם יש למישהו?
תודה מראש

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
יש לי טונות, אבל אין לי איך להעלות לכאן.
יש לי אקשנים כמעט לכל דבר.
אתה מוזמן לבוא לקבל הכל על דיסק.

פלפליה

פלפל שחור
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
תודה רבה לך מושיקו
וגם לך גינגית על אקשנים שהעלת באשכול אחר
יש לי שאלה
כשאני מפעילה אקשן מסויים כל כמה שלבים קופצת לי הודעה
"שכבה 1 לא פעילה" (או2/3/4 וכו')
למה?
איך אני אמורה להפעיל את האקשן בשלימות?
אני שואלת כי עד היום הייתי בונה אקשנים בעצמי בהדמיות שבניתי לבד, כך שלא הייתה לי את הבעיה הזו של שכבות לא קיימות
מקוה שהובנתי

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י טובי;442223:
תודה רבה לך מושיקו
וגם לך גינגית על אקשנים שהעלת באשכול אחר
יש לי שאלה
כשאני מפעילה אקשן מסויים כל כמה שלבים קופצת לי הודעה
"שכבה 1 לא פעילה" (או2/3/4 וכו')
למה?
איך אני אמורה להפעיל את האקשן בשלימות?
אני שואלת כי עד היום הייתי בונה אקשנים בעצמי בהדמיות שבניתי לבד, כך שלא הייתה לי את הבעיה הזו של שכבות לא קיימות
מקוה שהובנתי
יש לך פוטושופ בעברית...
זה בעיה... אבל אפשרי להפעיל בו אקשנים.

פלפליה

פלפל שחור
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מה הבעיה? ואיך פותרים אותה?

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L

פלפליה

פלפל שחור
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יש למישהו הסבר בשבילי?

אתי לוי

משתמש פעיל
הדמיות בתלת מימד
הסבר

כל אקשן מותאם לגודל מסוים של תמונה/עמוד/מס' שכבות מסוים לכן יש באמצע הערות שונות , לפעמים האקשן נעצר כדי לבחור אפשרויות ש"את רוצה" כמו אפקטים למיניהם. צריך לעקוב ולקרוא מה כתוב (ואם זה חשוב להכין מראש גודל תמונה/שכבות מתאים לאקשן)

bathen

משתמש חדש
היי גינגית :) נעים להכיר, ראיתי שרשמת שיש לך טונות של אקשנים אני מחפשת אקשנים לאלבומים דיגיטלים, יש לך? ואם כן איך אוכל לקבל ממך
תודה ושיהיה יום מקסים

bathen

משתמש חדש
היי טובי יש לך עבודות יפהיפיות
אפשר לקבל בבקשה אקשנים לאריזות? כפי שראיתי אצליך ואם יש לך להזמנות חתונה או אלבמים דיגיטלים
אשמח לקבל
שיהיה לך יום מקסים בינתיים... :)

RMO

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
סליחה על הבורות, אבל איך משתמשים באקשנים אחרי שהורדתי למחשב?

סטודיו ליין

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
לתמונות

..

קבצים מצורפים

• 30-Photo-Effects.jpg
    KB 199.9 · צפיות: 14
  • 30-Photo-Effects.rar
    KB 29.3 · צפיות: 15

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה