דרוש מידע אוניברסיטה הפתוחה

• פותח הנושא 455
  • פורסם בתאריך

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
באקדמיה. או בעיני כל מי שמחשיב תואר כהתפתחות אישית ונשגבות כללית.
מעסיק פרקטי שמחפש כישורי התארגנות ותפקודי שליטה גבוהים וגם יודע שזה נדרש במידה גבוהה לשם סיום התואר בפתוחה, אולי יתן נקודת בונוס למועמדת משם.
אני חוויתי בדיוק להיפך.
באקדמיה ובמחקר ידעו להעריך, ברמה של פרגון שחבל על הזמן.

מעסיקים מעולמות אחרים - פחות.

לילי 1

משתמש מקצוען
אני חוויתי בדיוק להיפך.
באקדמיה ובמחקר ידעו להעריך, ברמה של פרגון שחבל על הזמן.

מעסיקים מעולמות אחרים - פחות.
מעניין.
אני סומכת עליך שיש לך מושג על מה את מדברת ולכן אני אשאל.
מה למחקר ולאוני' הפתוחה?

פררו רושה

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
@פררו רושה זה נכון שאין יותר אופציה באו"פ של מדעים בהדגשת מדעי המחשב?
מתוך האתר של האו"פ:

בוגר (‏B.Sc.‎)‏ במדעים בהדגשת מדעי המחשב

על-פי כללי המועצה להשכלה גבוהה (‏המל"ג‎)‏‏ לא ניתן עוד לציין את ההדגשה בתעודת הבוגר. ההדגשה תצוין בגליון הציונים לתואר. הוראה זו תחול על סטודנטים שנרשמו לראשונה ללימודים החל מסמסטר א2021. הוראה זו לא תחול על סטודנטים שהחלו לימודיהם לפני סמסטר א2021 ובלבד שישלימו את הדרישות לתואר עד סמסטר ג2025 ‏(‏כולל‎)‏‏. לאחר מכן לא תצוין עוד ההדגשה בתעודת הבוגר, ותצויין רק בגליון הציונים לתואר

אלעדית

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
בגדול, מכללות לחינוך מסתמכות על לימודי בכיר בתור שכבר עשית 80% מהתואר, ואז את צריכה לעשות רק 20% ממנו. זה חסכון מטורף בזמן ובעלויות.
כדאי לבדוק את זה. מנסיון אישי שלי הגעתי ללימודי תואר ראשון עם בכיר ושני רשיונות הוראה ואמרו לי במכללת י-ם שכיון שהתואר הוא לא באותו מקצוע אני צריכה לצבור שע' מתחילה.... כל תחנוני לא הועילו!

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
כדאי לבדוק את זה. מנסיון אישי שלי הגעתי ללימודי תואר ראשון עם בכיר ושני רשיונות הוראה ואמרו לי במכללת י-ם שכיון שהתואר הוא לא באותו מקצוע אני צריכה לצבור שע' מתחילה.... כל תחנוני לא הועילו!
את צודקת, התואר הישיר והקצר הוא בהמשך לבכיר, ולכן הבכיר צריך להיות באותו התחום של התואר הסופי.
בכל מקרה, סביר להניח שלא צריך ללמוד ממש מהתחלה, כמו מי שמגיע ישר מהתיכון.
אולי שנתיים במקום שנה, אבל מניחה שלא למדת ארבע שנים מהתחלה?

נחמי פורתא

משתמש מקצוען
יש אפשרות להשתמש בספק אינטרנט כלשהו דרך נטסטיק - לדוגמא 019, ולהתחבר לאתרוג דרך המחשב,
עובד לי מעולה פלוס, אני במסלול קהילות באתרוג - שנחשב מסלול שמור יחסית, ועדיין אתר האוניברסיטה עובד מעולה.

נחמי פורתא

משתמש מקצוען
ובאשר לתואר בפתוחה - לפעמים זאת האופציה היחידה להכנס ללימודי תואר כלשהם שדרושים היום לכל עבודה הכי פשוטה בשוק, בשל העובדה שאין להם דרישות קבלה.
למרות שצריך לקחת בחשבון, שגם התואר הכי פשוט אצלם - תואר במדעי החברה והרוח - דורש המון, הן מבחינת רמת הלמידה והן מבחינת הזמן הרבבבבבבבבב שצריך להשקיע במטלות ובהכנה למבחנים.
מין גישה מעניינת שלהם האומרת - אין בעיה, אנו מקבלים כל אחד בברכה, אח"כ, הסינון כבר נעשה מעצמו במהלך הלמידה.

ושאלה לסיום -
איך נחשב בשוק העבודה או באקדמיה תואר במדעי החברה והרוח של האוניברסיטה הפתוחה?

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
זה ברור, השאלה נגיד אם רוצים לפנות עם זה להסבה כלשהי, או סתם להתקבל לעבודה אדמניסטרטיבית שדרוש בשבילה תואר, באיזו רמה מתייחסים אליה?
לעבודה אדמניסטרטיבית שדורשת תואר - זה מעולה.
להסבה - תלוי במה.
תואר שני במדעי החברה או הרוח מן הסתם אפשרי בקלות.
תואר שני ספציפי שדורש ידע קודם כמו פסיכולוגיה נניח לא יקבלו.

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
מאיזו בחינה? יש לי אתרוג בעבודה ובבית - נתיב. אני מרוצה יותר מנתיב.
נתיב מאוד האט לי את המחשב
השירות שלהם היה לא משהו בכלל
חוץ מזה שהוא סינון רק על המחשב ולא רק על הרשת, שזו בעיה גדולה בפני עצמה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה