עיצוב אולי תצליחו לתת לי כיוון לעיצוב המטבח?

ח.ג.ג'.

משתמש פעיל
חשבתי שאני יודעת פחות או יותר מה אני רוצה במטבח אבל נטרפו לי הקלפים. אני בבעיה כי אני יודעת יותר מה אני לא רוצה מאשר מה כן... אולי אתם תצליחו לתת לי כיוון?
אני אוהבת עיצוב נקי, לא אוהבת רעש בעיניים. מצד שני, אני מתחברת למטבחים צבעוניים דווקא, במיוחד ירוק.
המטבח המתוכנן גדול (בעיקר ארוך), עם ארונות עליונים (כנראה בשני עומקים). (אני מצרפת שרטוט של המטבח. בקיר הארוך יהיו ארונות עליונים מעל כל אורך השיש, בקיר הקצר ממול קיר גבוהים עם ארונות, בילד-אין ומקרר.
חשבתי לעשות חלק מהארונות ירוקים וחלק בצבע נייטרלי בהיר , עם שיש וחיפוי יחסית נייטרליים.
מה ששבר לי את התכנון זה שהמעצבת הורידה אותי מהרעיון של גרניט פורצלן, בגלל העמידות.
קיסר ודומיו אני לא רוצה, כי חשוב לי שיהיה אפשר לשים סיר חם ישר על השיש ואני לא אוהבת את זה שהשיש סופג כתמים. מה שמשאיר גרניט (אם אני לא אבהל מהמחיר בסופו של דבר. יש המון שיש...)
הבעיה היא שהגרניט נורא דרמטי, ויש לי הרגשה שזה יחד עם ארונות צבעוניים כבר יהיה לי יותר מדי רועש.

אני מחפשת כיוון לדגמים של גרניט שלא יהיו צעקניים מדי גם בכמות גדולה, ופלטת צבעים שאפשר לשלב איתם ככה שהתוצאה תיראה חיה מצד אחד, אבל גם לא רועשת מצד שני. יש חיה כזו?

Capture.JPG

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
אני אוהבת עיצוב נקי, לא אוהבת רעש בעיניים. מצד שני, אני מתחברת למטבחים צבעוניים דווקא, במיוחד ירוק.
אולי יעזור לך להחליט/ לבחור
כמה שילובים עץ וירוק
בינה מלאכותית:
f2c6091fedc74138affc3c5b68c494ae.jpg

c133d8c66fc04252857a73d1395bba41.jpg

14253695cd9944fda70c0d7b0d8b6c94.jpg

d0679ecfc0be4a2bb742c1435d89a3a9.jpg

סתם שאלה, למה לא לשלב את הירוק באביזרים? למה דווקא בארונות? אפשר גם בכיסאות, גופי תאורה, מכשירי חשמל....

מניפה!

שיינדי שיף
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
שיש גרניט פחות מומלץ בגלל שהיא מקבלת סדקים, אז קחי את זה בחשבון.
בהצלחה!

נערך לאחרונה ב:

ilan p

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
חשבתי שאני יודעת פחות או יותר מה אני רוצה במטבח אבל נטרפו לי הקלפים. אני בבעיה כי אני יודעת יותר מה אני לא רוצה מאשר מה כן... אולי אתם תצליחו לתת לי כיוון?
מטבח ירוק בהחלט מקורי והתמונות שהעלתה @פנינה ריימונד לדעתי משגעות
יש לכם מטבח גדול ורחב ומאוד הפריע לי הכפילות של 2 מערכות ישיבה סמוכות ממש והאורגן שלא קשור למטבח בכלל וגם שנלחצתם להעמיס דוקא את השטח הצר במקום לנצל את הרוחב --אם יש לכם פיתרון להעביר את הפינת אוכל השבתית למקום אחר --לסלון לדוגמה ---אפשר לתכנן כמו סקיצה מצוב -- וזה גם מתחבר לסגנון התמונות שהעלתה פנינה ומחילה שהתיחסתי לתכנון עצמו כי לפני העיצובים משהו לא הסתדר לי בהעמדה הכללית

קבצים מצורפים

• Capture.JPG
    Capture.JPG
    KB 144.4 · צפיות: 27

ח.ג.ג'.

משתמש פעיל
@פנינה ריימונד תודה על התמונות, זה בהחלט הסגנון, במיוחד הראשונה והשניה. אבל השיש די נייטרלי... זה בדיוק מה שלא ברור לי שאפשר להשיג עם הגרניט, ונראה לי שאם אני מוסיפה גרניט דרמטי על העיצוב הזה, זה כבר יהיה טו-מאצ'.
למה דווקא ארונות ולא אביזרים - אני אוהבת מראה נקי ומסודר. אביזרים שמצטרפים לדברים שגם ככה על השיש עושים לי בלגן. כמות האביזרים תהיה די מינימלית כנראה. גופי תאורה חייבים להיות צמודי תקרה ולא בולטים מדי כי התקרה נמוכה. כסאות כנראה יהיו זהים לאלו של פינת האוכל.
@ilan p - תודה על ההצעות אבל זה פחות רלוונטי. לא העליתי את התמונה של כל הדירה, אבל הסלון קטן מכדי להזיז אליו את פינת האוכל. זה ממילא לא שתי פינות אוכל. אנחנו משתמשים באותו שולחן לכל הארוחות ביום חול ובשבת, והוא מוצב בין המטבח לסלון. המטרה של האי היא לפנות את שולחן האוכל משאר הדברים ששמים עליו היום - כמו למשל מחשב (לא במקום חדר עבודה, בשביל הזמנים שרוצים אותו בחלל הציבורי, לגלוש בין הבישולים וכו'). האמת שחשבתי לעשות שם משהו כמו פינת עבודה, אבל המעצבת שכנעה אותי לעשות אי שיתחבר אל המטבח ויהיה יותר רב-תכליתי. הסיבה ש"דחסנו" דווקא את החלק הצר היא שאני רוצה משולש עבודה נורמלי. יש לי היום משהו לא רחוק ממה ששרטטת ואפילו פחות ארוך, וזה לא נוח לי. אני מעדיפה גם שהפונקציות המלוכלכות לא יהיו בקו ראיה מהסלון.

byy

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
בתמונות המצורפות הגרניט ירוק והארונות בהירים. אמנם לא הסגנון שהולך היום.זה מטבח מלפני הרבה שנים .רק שתראי את השילוב של בהיר עם גרניט ירוק

גרניט ירוק 2 (1).PNG

גרניט ירוק   (1).PNG

ח.ג.ג'.

משתמש פעיל
הסתכלתי על קטלוגים של גרניט באינטרנט ושמתי לב שדווקא הדגמים הכהים נראים לי יותר שקטים. יכול ללכת משהו כמו אפור כהה עם ארונות כמו בתמונות של פנינה?

ב. רוזנפלד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
הדמיה מאוד יכולה לעזור במקרה שלכם!
תוכלי לראות בעיינים ולהתרשם איך יצא שילוב הצבעים ואיך זה יתחבר!
בהצלחה

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
@ח.ג.ג'. אם אהבת את הראשונה, לכי על חיפוי קיר ירוק! ככה גם תוכלי להחליף כשתרצי
אני לא מונחת בעומק תורת החומרים, ואין לי מושג מה הכי טוב/ פרקטי

ח.ג.ג'.

משתמש פעיל
@ח.ג.ג'. אם אהבת את הראשונה, לכי על חיפוי קיר ירוק! ככה גם תוכלי להחליף כשתרצי
אני לא מונחת בעומק תורת החומרים, ואין לי מושג מה הכי טוב/ פרקטי
חיפוי זה גם אופציה.
אני פשוט מסתבכת עם השיש.
הגרניט הוא כנראה הכי פרקטי מבחינתי. יש גם דגמים יפים כשלעצמם.
אבל אם אני מנסה להתאים לזה את שאר המטבח אני מסתבכת. לא מצליחה לחשוב על משהו שהוא לא אנמי מדי או רועש מדי.
אני מבינה גם מקריאה פה שבעצם צריך לבחור קודם את ארונות המטבח ורק אחר כך את השיש, ככה שאני לא יכולה ממש לתכנן הכל סביב השיש. במיוחד בגלל שזה גרניט, ככה שאי אפשר לבנות על דגם מסוים.

ilan p

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
. האמת שחשבתי לעשות שם משהו כמו פינת עבודה, אבל המעצבת שכנעה אותי לעשות אי שיתחבר אל המטבח ויהיה יותר רב-תכליתי. הסיבה ש"דחסנו" דווקא את החלק הצר היא שאני רוצה משולש עבודה נורמלי.
הבנתי את המצב והדרישות --אבל לא השתכנעתי שהפיתרון שלכם מבחינת סידור החלל הוא הנכון
לדעתי גם לשיטתכם אפשר להוציא מכאן משהו יותר יותר "חכם "ופונקציונלי גם יש לי כמה רעיונות
אבל צריך להיות פתוחים לגישה קצת אחרת ---ונראה לי שכבר השלמתם עם התכנית
אז בכל מקרה שיהיה לכם בהצלחה

HennyS

משתמש מקצוען
חיפוי זה גם אופציה.
אני פשוט מסתבכת עם השיש.
הגרניט הוא כנראה הכי פרקטי מבחינתי. יש גם דגמים יפים כשלעצמם.
אבל אם אני מנסה להתאים לזה את שאר המטבח אני מסתבכת. לא מצליחה לחשוב על משהו שהוא לא אנמי מדי או רועש מדי.
אני מבינה גם מקריאה פה שבעצם צריך לבחור קודם את ארונות המטבח ורק אחר כך את השיש, ככה שאני לא יכולה ממש לתכנן הכל סביב השיש. במיוחד בגלל שזה גרניט, ככה שאי אפשר לבנות על דגם מסוים.
אולי אם את הולכת על גרניט כן תתכנני את הכל סביב השיש.
תבחרי דוגמא יפה (בגרניט יש דברים מדהימים!) ותתאימי לה את הצבעים של הארונות

ח.ג.ג'.

משתמש פעיל
הבנתי את המצב והדרישות --אבל לא השתכנעתי שהפיתרון שלכם מבחינת סידור החלל הוא הנכון
לדעתי גם לשיטתכם אפשר להוציא מכאן משהו יותר יותר "חכם "ופונקציונלי גם יש לי כמה רעיונות
אבל צריך להיות פתוחים לגישה קצת אחרת ---ונראה לי שכבר השלמתם עם התכנית
אז בכל מקרה שיהיה לכם בהצלחה
תודה. העליתי לפה כבר פעם את התכנית השלמה וקיבלתי עליה כל מיני הערות, חלקן יושמו וחלקן השתכנעתי שלא מתאימות לנו. התכנית כרגע כבר סגורה מבחינתנו, על יתרונותיה וחסרונתיה. האדריכלית עובדת כרגע על תכניות עבודה.
כמובן שאם נגלה משהו קריטי שלא חשבנו עליו כד עכשיו נעשה שינוי גם בשלב הזה, אבל אפרופו השרשור הסמוך על התייעצות בפורום, אני לא רוצה לשגע פה אנשים לשווא. זו תכנית שכבר חושבים עליה לא מעט זמן.

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
בתור ילדה קטנה, גרתי בבית עם מטבח ירוק
מעלה לי בחילה להזכר...

זה ממש לא קלאסה...

ציפי122

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אמרת שיש 2 עומקים של ארונות עליונים, אז אפשר להוסיף את הירוק (שיש לו הרבה גוונים....) רק בארונות עומק 30 ומסביב לבן, אפור או עץ, אפשר גם מחורץ קצת
אני אישית מאד אוהבת ירוק
שולחת לך באישי כמה תמונות השראה

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים

כמה דוגמאות למטבחים ירוקים לצורך השראה להתאמת צבעים נוספים במשטחים ונגרות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה