תאונה אולי יפתחו אשכול של תיעוד תאונות דרכים - בשביל זהירות בדרכים!!!

הבריסקער הנודד

משתמש פעיל
לדעתי זה דבר שיכול מאוד להשפיע לטובה על הנהיגה.
מה אתם אומרים???
מקווה שלא עברתי על הכללים...

הבריסקער הנודד

משתמש פעיל

יאסעלעS

משתמש פעיל

מ.לוינגר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בתאונה קשה שהתרחשה בירושלים בחמישי האחרון, נפצע ילד בן 10 באורח בינוני מפגיעת רכב פרטי בצומת הרחובות חטיבת הראל וארץ חפץ שבעיר.
בתיעוד של התאונה נראה הילד חוצה את מעבר החצייה באור אדום - ונפגע על-ידי רכב שחצה את הצומת בירוק. הילד פונה לבית החולים כשמצבו הוגדר בינוני. כעת, מצבו יציב, והוא סובל משבר ברגל וממכות יבשות.
הורי הילד אישרו את פרסום תיעוד התאונה, כפי שנקלטה במצלמת הדרך של אחת מהמכוניות שעמדו ברמזור.

(צילום: באדיבות אור ירוק)

משה 05276

משתמש מקצוען
קשה לצפיה בברכפלד במודיעין עילית
בתאונה קשה שהתרחשה בירושלים בחמישי האחרון, נפצע ילד בן 10 באורח בינוני מפגיעת רכב פרטי בצומת הרחובות חטיבת הראל וארץ חפץ שבעיר.
בתיעוד של התאונה נראה הילד חוצה את מעבר החצייה באור אדום - ונפגע על-ידי רכב שחצה את הצומת בירוק. הילד פונה לבית החולים כשמצבו הוגדר בינוני. כעת, מצבו יציב, והוא סובל משבר ברגל וממכות יבשות.
הורי הילד אישרו את פרסום תיעוד התאונה, כפי שנקלטה במצלמת הדרך של אחת מהמכוניות שעמדו ברמזור.

(צילום: באדיבות אור ירוק)
צפה בקובץ המצורף 1688701
אם זה פתוח בנטפרי אשמח אם תעלו כאן

הבריסקער הנודד

משתמש פעיל
בארה"ב ניסוי לעשות קמפיין להראות תאונות קשות ואחרי כמה חודשים מס' התאונות רק עלה והעניין בזה דאדם שרואה גורם לו להתרגל, ונהיה נורמלי ח"ו וכמו לראות אלימות ח"ו,
היתה תקופה שרצו להשים בצמתים כל מיני מכוניות שהתרסקו לגמרי אחרי תאונות כדי להראות מה קורה אם ח"ו...
לא חודע למה זה לא תפס
אבל ברור שזה נותן פרספקטיבה רצינית על נהיגה
לא מתווכח עם "מחקרים" - עוד שניה מישהו יצטט מפרופסור בראון... (שם בדוי...) שלראות את זה מפחית בשמונים אחוז תאונות
עיינו ערך מחקרים על קפה שחור נמס חמאה קולה במבה ומה לא...
בנתיים מחכים לסרטונים של תאונות שהיו ושלא יהיו עוד אמן.

משה שאחא

משתמש פעיל
סתם שאלה ובבקשה תשובה כנה זה באמת בשביל שאנשים יראו ויזהרו או בשביל יצר הסקרנות שאוהב לראות כאלו הסרטות יש כ"מ תמונות על חפיסות סיגריות אתה מכיר אחד שבגלל זה לא מעשן כ"א בטוח שהוא יודע לנהוג הכי טוב ולו זה לא יקרה וגם אם הוא יראה הסרטות הוא יראה את כל הטעויות שהובילו לתאונה ושוב יגיד לי זה לא יקרה

סתם שאלה ובבקשה תשובה כנה זה באמת בשביל שאנשים יראו ויזהרו
תשובה כנה שלי, אולי זה יזכיר להולכי רגל (גם המבוגרים) עד כמה מסוכן לעבור באדום. ואם מישהו חוצה זה לא אומר שכולם יכולים לחצות בלי לבדוק. ולהזהר יותר..
או בשביל יצר הסקרנות שאוהב לראות כאלו הסרטות יש כ"מ תמונות על חפיסות סיגריות אתה מכיר אחד שבגלל זה לא מעשן כ"א בטוח שהוא יודע לנהוג הכי טוב ולו זה לא יקרה וגם אם הוא יראה הסרטות הוא יראה את כל הטעויות שהובילו לתאונה ושוב יגיד לי זה לא יקרה
ואם מישהו מתרגל לראות אנשים נדרסים ולא ניהיה זהיר יותר אלא זחוח יותר. הוא מסכן.

הבריסקער הנודד

משתמש פעיל
סתם שאלה ובבקשה תשובה כנה זה באמת בשביל שאנשים יראו ויזהרו או בשביל יצר הסקרנות שאוהב לראות כאלו הסרטות יש כ"מ תמונות על חפיסות סיגריות אתה מכיר אחד שבגלל זה לא מעשן כ"א בטוח שהוא יודע לנהוג הכי טוב ולו זה לא יקרה וגם אם הוא יראה הסרטות הוא יראה את כל הטעויות שהובילו לתאונה ושוב יגיד לי זה לא יקרה
סתם תשובה ובבקשה תשובה כנה: ובכן מזה ומזה אל תנח ידך
זה לא סותר את עיקרי הדברים
ואם כבר גם אני שאלה לא סתם... ותשובה כנה: האם אתה נמצא בפרוג רק רק מצורך אמיתי? או גם מסקרנות???
אני "מאוד" סקרן לדעת תשובה........

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה