שיר אולי בעצם אני אוהב לב שבור?

נכתב בדם הלב

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
שוב פותח חדשות

שוב נקרע בי הלב

שוב בוכה עד אין כוחות

שוב צורח מכאב

שוב אדמע בסרט מר

שוב אוכל את התסביך

שוב אזיע רטט קר

שוב דמעה לילי תסמיך

ושוב אבחר לכאוב עד מוות

שוב אבחר בים דמעות

אולי בעצם אני אוהב קצת

לב שבור מלא קריעות

סיפור8

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
בעז"ה

אני חושבת שהשיר כאן עלה על משהו חשוב...
קל יותר להיכנס לדיכאון
ללב שבור
לבכי...
מאשר להיכנס למצב של שמחה.
נקודה...
במיוחד שדיכאון זה מצב שהיום מתקבל בהבנה רבה.

בסביבות פורים אמרה לי מישהי: איך אפשר לשמוח עכשיו?
אדרבה, שאלתי אותה, האם העצב יוסיף משהו למצב של עם ישראל? שלך?
אנחנו רוצים להוסיף ולעזור משהו לעמי"ש? נעבוד על שמחה ונקדיש זאת לזכות כל מי שצריך זכויות כרגע. להגיע לשמחה זו עבודה, עבודה ראויה, ועל אף שעל פי ההתנהגות החיצונית היא מטעה שכביכול היא קלה וכייפית יותר- היא לא פשוטה בכלל!!
אז לפעמים העצב והשברון לב הוא פשוט בריחה, בריחה אל הקל המוכר והממכר.
נקוט האי כללא בידך: מה שיותר קל לעשות, זהו סימן המצביע על כך שזה בא מטעם היצה"ר ולא מטעם היצר הטוב.

נכתב בדם הלב

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
בעז"ה

אני חושבת שהשיר כאן עלה על משהו חשוב...
קל יותר להיכנס לדיכאון
ללב שבור
לבכי...
מאשר להיכנס למצב של שמחה.
נקודה...
במיוחד שדיכאון זה מצב שהיום מתקבל בהבנה רבה.

בסביבות פורים אמרה לי מישהי: איך אפשר לשמוח עכשיו?
אדרבה, שאלתי אותה, האם העצב יוסיף משהו למצב של עם ישראל? שלך?
אנחנו רוצים להוסיף ולעזור משהו לעמי"ש? נעבוד על שמחה ונקדיש זאת לזכות כל מי שצריך זכויות כרגע. להגיע לשמחה זו עבודה, עבודה ראויה, ועל אף שעל פי ההתנהגות החיצונית היא מטעה שכביכול היא קלה וכייפית יותר- היא לא פשוטה בכלל!!
אז לפעמים העצב והשברון לב הוא פשוט בריחה, בריחה אל הקל המוכר והממכר.
נקוט האי כללא בידך: מה שיותר קל לעשות, זהו סימן המצביע על כך שזה בא מטעם היצה"ר ולא מטעם היצר הטוב.
מדהים! תודה על השיתוף

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה