אוי וי תשמעו מה קרה לי

רעמית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני מכניסה את הכרטיס למחשב, מלא תמונות, והמחשב כותב לי שהכרטיס לא מאותחל, ועלי לאתחלו עכשיו, כך בשני מחשבים! (אחד כתב כי יתכן שהכרטיס פגום)

מה שאני משערת זה כי עקב כך שאחין זאטוט שלי בן שנה משך את הכרטיס באגרסיביות מהמחשב.
מיד לאחר המשיכה נמחקו הרבה קבצים ובאו במקומם תקיות פגומות,
אבל הכרטיס המשיך לתפקד כרגיל, המשכתי לצלם לשתימשפחות השבוע, מהאתם אומרים? לאתחל? מה לעשות???????.

ביוגרפיק

משתמש צעיר
לא לאתחל.
ולא להמשיך להשתמש
יש תוכנות שיחזור קבצים
או להיעזר באיש מקצוע לצורך שחזור

רעמית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י ביוגרפיק;1265942:
לא לאתחל.
ולא להמשיך להשתמש
יש תוכנות שיחזור קבצים
או להיעזר באיש מקצוע לצורך שחזור

איזה תוכנות, אני יחפש אחריהם.

שלמה

משתמש מקצוען
נכתב ע"י רעמית;1265887:
....
אבל הכרטיס המשיך לתפקד כרגיל, המשכתי לצלם לשתימשפחות השבוע, מהאתם אומרים? לאתחל? מה לעשות???????.

רגע אחד. את צילמת אח"כ תמונות בכרטיס הזיכרון?

רעמית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י שלמה;1265992:
רגע אחד. את צילמת אח"כ תמונות בכרטיס הזיכרון?

כן, בהחלט. הצטערתי על התמונות שהלכו, אבל לא חלמתי להפסיק לצלם,הוא עבד עשר בערך עוד שבוע!!!!!

שלמה

משתמש מקצוען
כמה הנפח כרטיס הזיכרון?
אולי בכלל זה לא קשור לאחיין?

רעמית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י שלמה;1266044:
כמה הנפח כרטיס הזיכרון?
אולי בכלל זה לא קשור לאחיין?

32 גיגה
אני חושבת שקשור כי עד אותו יום לא היו בעיות

שלמה

משתמש מקצוען
מדי פעם תעשו הצצה לתיקיית השיחזור, יש מצב שהוא שיחזר את מה שאת צריכה.
הוא ישחזר גם דברים שכבר לא רלוונטיים.

רעמית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
זה יורד כקובץ דחוס או שאני לא במקום הנכון?

פוטו נוה יעקב

משתמש רשום
יש תוכנה מצוינת לשחזור, נקראת RECUVA, יש לה גירסה חינמית מעולה. משחזרת מעולה גם אחרי פירמוט.

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
ניק בשם הפרסומון מומה מיוחד בענין. גשו אליו.

הגלים

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מצטרף להמלצה על RECUVA.

יש מצב טוב שהוא יעבוד טוב יותר דוקא אחרי אתחול. לא על אחריותי....

עוד אחד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
נכתב ע"י הגלים;1266254:
מצטרף להמלצה על RECUVA.

יש מצב טוב שהוא יעבוד טוב יותר דוקא אחרי אתחול. לא על אחריותי....

הבאתי אותה עם קישור להורדה בהודעה קודמת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה