דרוש מידע אוטובוסים ממודיעין עילית לירושלים

החיים היפים!!

משתמש פעיל
מישהו יודע מה מצב האוטובוסים?
מחר אני צריכה ליסוע לי-ם,
יש סיכוי?
או שאין בכלל אוטובוסים..

צל"ש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש אוטובוסים כל חצי שעה קו 300- מסלול מרכזי.
בשעות הבוקר רגוע יותר
אחה"צ כדאי ללכת לתחנות הראשונות.

Sara Rivka

משתמש מקצוען
בשעות הבוקר רגוע יותר
מחר יום שישי, מאמינה שגם בבוקר יהיה עמוס.

אני נסעתי השבוע פעמים והאוטובוס הגיע אלי כמעט מלא לגמרי, ממש אחרי הוא הפסיק להעלות...
אני גרה די בתחילת המסלול.

מירושלים למודיעין עילית, הם עוצרים בתחנה הראשונה, השנייה (ירמיהו/ הצבי) ולפעמים השלישית, אח"כ הם מלאים גם בעמידה...

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אם זה נסיעה לשבת הייתי ממליץ להקדים אותה ככל האפשר ולא להסתמך על שעות הצהרים......

(:1234

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
בשעות הבוקר רגוע יותר
זה רק לפרוטוקול
תכלס חצי מהאוטובוסים בכלל לא יוצאים
והחצי השני מהתחנה השלישית בערך כבר לא עוצר
עדיף כבר מלכתחילה ללכת לכניסה לעיר ולעצור טרמפים
מנסיון רב... :(

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה