דרוש מידע אוזניות JBL קשת

הדס.ט

משתמש צעיר
היי מישהו התנסה ויודע להמליץ על אוזניות JBLאיכותיות
משהו בסביבות 150-200 שח
והאם שווה להשקיע עוד 50/100 שח על סינון רעשים
אשמח לעזרתכם
תודה

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הי
המלצתי באשכול אחר בדיוק אתמול
קניתי ממש לאחרונה אוזניות JBL TEMU 520
בלוטות' כמובן, שמע מעולה,
הטענה מהירה וסוללה חזקה מספיק להמון שעות כל טעינה
שמע עוצמתי, מתחבר למחשב וגם לפלאפונים (כשרים)
מומלץ!
הכי זול שמצאתי אחרי חיפוש בזיפ וגם בחנויות פיזית בירושלים היה באתר של חנות "הצלצול" בפ"ת
יש משלוחים (בעיקרון עלות משלוח 25 ש"ח אני בחרתי משלוח חינם דרך הדואר והגיע עד הבית :) )
קישור (לא שיווקי אין לי איתם כלום פשוט זה הכי זול שמצאתי):

הדס.ט

משתמש צעיר
הי
המלצתי באשכול אחר בדיוק אתמול
קניתי ממש לאחרונה אוזניות JBL TEMU 520
בלוטות' כמובן, שמע מעולה,
הטענה מהירה וסוללה חזקה מספיק להמון שעות כל טעינה
שמע עוצמתי, מתחבר למחשב וגם לפלאפונים (כשרים)
מומלץ!
הכי זול שמצאתי אחרי חיפוש בזיפ וגם בחנויות פיזית בירושלים היה באתר של חנות "הצלצול" בפ"ת
יש משלוחים (בעיקרון עלות משלוח 25 ש"ח אני בחרתי משלוח חינם דרך הדואר והגיע עד הבית :) )
קישור (לא שיווקי אין לי איתם כלום פשוט זה הכי זול שמצאתי):
תודה
גם אני ראיתי אותם
ועוד חברות המליצו לי עליהם
מצאתי אותם ב140 במחסלים באלעד
אני מקווה שהם יהיו טובות

אצל חברות שלי ראיתי שהפד של האוזניה (החלק הרך שצמוד לאוזן)
נהיה מגעיל כזה אחרי חודש
אבל קניתי בכל זאת
זה נראלי האוזניות הכי טובות במחיר כזה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  22  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה