דרוש מידע אוהדי כלי כסף נקיים? עזרה בבקשה!

בוחר בעילום שם

משתמש פעיל
א. יש לי פמוטים במצב חיצוני מזעזע, כל הטריקים שהציבור נותן כבר ניסינו - שום דבר לא עוזר, הפמוטים קיבלו צבעים מוזרים כולל מלא נקודות שחורות ושעווה שלא יורדת, יש כאן איזושהי עצה מנסיון איך 'לחדש' את הפמוטים?
אגב, הם עברו כבר את הציפוי הזה שפירסמו עליו שנים רבות בכל העיתונים, ולמרות כל זאת - זה המצב.
ב. בהנחה שלא נמצא משהו שישנה את המצב, אשמח מאד לקבל כבר עכשיו אינפרומציה מנסיון [לא דיס, בבקשה] על חנות \ אתר מומלצ\ת לקניית פמוטים של חברות מוכרות ולא כל מיני יבואנים שונים.
תודה מראש על כל עצה..

יונלה

משתמש מקצוען
בביתר יש צורף שמחדש כלי כסף,
ממליצה לכם לנסות את האופציה של החידוש לפני שמתייאשים.

מביאה את המשיח

משתמש פעיל
אין לי מושג לגבי השעווה אבל להתייאש לא כדאי
אני החייתי פעם גביע שהיה ירוק שחור משהו מזעזע
עם החומר הורוד בבקבוק כחול קטן שכחתי את שמו 4 סיבובים של נקיון לפחות וחזר לנצנץ
אבל לא מבינה בכלים עם ציפוי
מענין מה כבר ניסיתם?

פנינה 99

משתמש סופר מקצוען
ראשית להוריד שעווה במים רותחים.
יש מוצר של סילבו.
מין גליל מטליות עבה ספוג בחומר חזק במיכל פח קטן.
אצלי הוא התגבר על כלי כסף שהיו במצב נואש.
מריחה והברקה (ללא שטיפה)

קבצים מצורפים

• 20230312_232202.jpg
    20230312_232202.jpg
    3.3 MB · צפיות: 22
נערך לאחרונה ב:

יראת גאולה

משתמש מקצוען
יכול להיות שזה בגלל הציפוי? אי אפשר לנקות עם חומרים של כלי כסף מעל הציפוי, צריך קודם להוריד אותו בצורה מקצועית, לא?
יש חנויות או צורפים שמתעסקים עם חידוש כלי כסף, או עם ציפוי, מן הסתם יש להם אמצעים מתאימים.

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
בדיוק מה שבאתי לכתוב
זה נשמע שחלק מהציפוי התקלף
יש צורף בבית שמש ממש מקצועי (שימעלה מביתר מתווכים אותו אני חושבת) שמוריד את הציפוי ומנקה ממש טוב
ולא מנקים ציפוי כמו כלי כסף
המון אנשים נפלו עם זה

בוחר בעילום שם

משתמש פעיל
אין לי מושג לגבי השעווה אבל להתייאש לא כדאי
אני החייתי פעם גביע שהיה ירוק שחור משהו מזעזע
עם החומר הורוד בבקבוק כחול קטן שכחתי את שמו 4 סיבובים של נקיון לפחות וחזר לנצנץ
אבל לא מבינה בכלים עם ציפוי
מענין מה כבר ניסיתם?
ניסינו גם את החומר הזה לא 4 פעמים 100 פעמים [לא זוכרת את שמו, אבל זה החומר הידוע לניקוי כסף] גם את המים רותחים וסודה, גם חומר מיוחד שהמליצו עליו של חברת יעקבי אאל"ט, גם תפילות... מה עוד צריך?
הכלי לא עם ציפוי הוא פמוט רגיל של חברה ידועה, אחרי כמה שנים מהקניה המליצו לי על מישהו שטובל את הכלי בחומר מיוחד ששומר על יופיו למשך שנים רבות, אני בהחלט חוששת שזה עצמו קצת הרס לי, כי כמה כלים שנתתי להם היו יפים למשך תקופה והיום נראים כמו הפמוטים רח"ל.

בוחר בעילום שם

משתמש פעיל
בדיוק מה שבאתי לכתוב
יש צורף בבית שמש ממש מקצועי (שימעלה מביתר מתווכים אותו אני חושבת) שמוריד את הציפוי ומנקה ממש טוב
המון אנשים נפלו עם זה
אדרבה ואדרבה, יש לכם מושג מיהו אותו צורף? אשמח מאד לדעת

shani123

משתמש מקצוען
ניסינו גם את החומר הזה לא 4 פעמים 100 פעמים [לא זוכרת את שמו, אבל זה החומר הידוע לניקוי כסף] גם את המים רותחים וסודה, גם חומר מיוחד שהמליצו עליו של חברת יעקבי אאל"ט, גם תפילות... מה עוד צריך?
הכלי לא עם ציפוי הוא פמוט רגיל של חברה ידועה, אחרי כמה שנים מהקניה המליצו לי על מישהו שטובל את הכלי בחומר מיוחד ששומר על יופיו למשך שנים רבות, אני בהחלט חוששת שזה עצמו קצת הרס לי, כי כמה כלים שנתתי להם היו יפים למשך תקופה והיום נראים כמו הפמוטים רח"ל.
בדיוק מה שבאתי לכתוב
המון אנשים נפלו עם זה
בדיוק כפי שהסבירה לכם
בגלל שעשיתם את הציפוי בחומר מיוחד
יש לגשת לאותו מקום/ מקום שמתמחים בנושא - להסיר את הציפוי המיוחד

לפני הסרת הציפוי: כל נסיונות הניקוי - לא יעזרו ואפילו יזיקו. (מים רותחים, סודה לשתיה, חומר לכלי כסף וכו')

עד מתי

משתמש מקצוען
יש ברכסים בצפון צורף מקצועי והגון מאד מאד
הבאתי לו לחידוש גביע שכבר התייאשתי ממנו - ב 100 ש"ח קיבלתי גביע חדש ממש!!! יישר ( גביע על רגל שהתעקם ) , הבריק הכל כולל בתוך הבליטות והקישוטים - מדהים!!
וכן חידש לי את הפמוטות, הרגשתי שקיבלתי חדשות ממש

יראת גאולה

משתמש מקצוען
אחרי כמה שנים מהקניה המליצו לי על מישהו שטובל את הכלי בחומר מיוחד ששומר על יופיו למשך שנים רבות,
זה הציפוי עליו מדובר בתגובות,
כנראה נסיונות הניקוי פגמו את החומר המדובר באופן חלקי, ולכן התוצאות הן כאלו.
(לי יש פמוטות עם ציפוי, כבר למעלה מ8 שנים, והם נראים יפים, אמנם לא כמו כשהציפוי היה חדש. מעולם לא ניקיתי מעל הציפוי, וגם הורדת שעווה שנטפה אני עושה בזהירות רבה כדי שלא ייפגם הציפוי)

אבא1

משתמש פעיל
יש גם מישהו בירושלים,
ברחוב בית הדפוס,
אולי טיפה יותר יקר.
אם מעניין אותך, אחפש את המספר שלו.

מקס 22

משתמש צעיר
יש בבני ברק ברבי עקיבא- חזון איש
צורף שטובל כלי כסף באמבטיה של אמוניה
זה מחולל פלאים
(ד"א התחושה שלי שהפמוטים לא עשויים מכסף איכותי אם בכלל...)

CO2

עריכה לשונית היא חמצן לטקסט
מנוי פרימיום
ראשית להוריד שעווה במים רותחים.
יש מוצר של סילבו.
מין גליל מטליות עבה ספוג בחומר חזק במיכל פח קטן.
אצלי הוא התגבר על כלי כסף שהיו במצב נואש.
מריחה והברקה (ללא שטיפה)
גם אני משתמשת בו הוא מעולה יותר מכל חומר שניסיתי
עם החומר הורוד בבקבוק כחול קטן שכחתי את שמו
קוראים לו דלו (DELU)
אבל כנל, סילבו יותר מוצלח - לא צריך להתאמץ ומוריד כתמים ממש קשים

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  17  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה