דרוש מידע אוהבי קטשופ אוסם - תתחילו לאגור

• פותח הנושא 3524
  • פורסם בתאריך

מירי סורסקי

משתמש צעיר
תנסו קטשופ של יכין
אותו טעם!!!! ואני אחת שמבינה בדקויות
7290017105253.jpg
ממש לא!!!
עדיף הלמנס גם לא אותו טעם, אבל לפחות טעם טעים
שימו לב שיש גם תפוציפס של עלית היתר מכירה, זה כתוב על האריזה.
יש, אבל זה בלי הבד"ץ כמובן, והם סימנו את זה בולט על החבילה.

רכבת

משתמש פעיל
באמת ממליצה לנסות את הקטשופ המופחת סוכר
טעם מעולה

ששון בן שמחה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
היתר מכירה זה לא 'טרף' ואם יש כשרות טובה אחרת, בהחלט נשקול להשתמש גם אם לא יהיה יבול חו"ל, השאלה רק כמה הכרחי לקנות דווקא אסם, אבל אם ממש נהיה מוכרחים נקנה גם היתר מכירה. כמובן שכל אחד יעשה כרבותיו אבל לא להניח כמובן מאליו שהיתר מכירה זה כבר לא מהדרין.

אבל בכל אופן אני לא חושב שאסם יוותרו על רוב הציבור החרדי שמחמיר לקנות דווקא יבול חו"ל או נכרי.

דיאלוג

משתמש סופר מקצוען
מבלי ליכנס לדיונים - היתר מכירה זה דבר ש85% מהגולשים כאן לא צורכים.
מה שברור לי - מי שאצלם המנעות מהיתר מכירה זה 'הידור'
ניסיון לא קל יש להם בביקור בסופרים שמוכרים היתר מכירה..
עגבניות שכמעט ומעולם לא ראיתי עומדים צפופים יפים וגדולים במחלקת הירקות,
במחירים נמוכים.
תוצרת ישראל לצערנו... עם איכות ישראלית שכל השנים בעיקר מייצאים או מוכרים ביוקר, ולנו נשאר הטורקים.
במקום לנסות למצא איזה עגבניה קצת סמוקה בסופר בד"ץ במחיר של 7.9

פ.נ

משתמש מקצוען
חלק מהמחסור זה ביגלל שאנשים אוגרים וסתם נילחצים
חברים תרגעו הכל בסדר!!!

רכבת

משתמש פעיל
היתר מכירה זה לא 'טרף' ואם יש כשרות טובה אחרת, בהחלט נשקול להשתמש גם אם לא יהיה יבול חו"ל, השאלה רק כמה הכרחי לקנות דווקא אסם, אבל אם ממש נהיה מוכרחים נקנה גם היתר מכירה. כמובן שכל אחד יעשה כרבותיו אבל לא להניח כמובן מאליו שהיתר מכירה זה כבר לא מהדרין.

אבל בכל אופן אני לא חושב שאסם יוותרו על רוב הציבור החרדי שמחמיר לקנות דווקא יבול חו"ל או נכרי.
לא חושבת כזאת תגובה ראויה בציבור

מציאותית

משתמש סופר מקצוען

מבחינתנו ומבחינת כל מי שמתקרא "חרדי" זה טרף ממש.
שמעתי מרב פעם שהיתר מכירה, גם כשהותר ע"י מרן עובדיה יוסף זצ"ל, זה בתנאים מסויימים שכמעט לא אפשרי לעמוד בהם כל שכן חקלאים שיראת שמים זה לא הצד החזק שלהם...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה