שיתוף - לביקורת אוהבים חלומות? גם אני!

כותב השורות

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
אני אוהב חלומות!

תגידו אתם, זה לא עדיף מלישון, סתם ככה בשביל לישון?

אני אוהב חלומות, בזכותם, במקום לעצום עיניים ולא לראות כלום מעבר לחושך וחושך וחושך, אני מוצא את עצמי משייט בכנפיים שצמחו לי בין רגע מעל עירי האהובה - בני ברק, מגיע לכוילל תוך שלושים שניות, בקרבת הבית מדרש אני ניסיתי ללא הצלחה להוריד גובה, פשוט כי הכנפיים התנועעו מאיליהם – ולי לא היה שום שליטה עליהם, זה נגמר בנוסף אחרי מאבק ממושך כשנתפסתי בזהירות עם הרגליים בעמוד חשמל גבוה וככה אט אט ירדתי כשאני נאחז בו, מתנתק מציפוריותי, למטה איך שהוא נעלמו לי הכנפיים [נס, אחרת איך הייתי נכנס ככה לכולל...] וחזרתי ב"ה להלך כאדם מן היישוב, מבין שאולי טוב שלא נולדתי ציפור.

אני אוהב חלומות, ככה במקום להתהפך מצד לצד בלי שום סיבה משמעותית, אני מסתובב הצידה רק כשאני הולך להתנגש ברכבת ממולי, אז אני מעדיף לרדת מהפסים ולעבור לכביש אספלט, כשבנס המעבר הזה עבר בשלום, כשאני מציל 400 נוסעים והופך בלילה אחד לגיבור לאומי שמקבל את הזכות להשיא משואה ביום העצמאות, את השורות המרגשות שהתחלתי לכתוב לא הספקתי לסיים כי התעוררתי, חבל, רציתי לעשות קידוש ה' גדול.

אני אוהב חלומות, ככה במקום לגרד פעם ופעמיים בשיער רק בגלל שמגרד, אני מוצא את עצמי בפעם הראשונה מול בית מדרש מפוצץ בבחורים, מוסר שיעור עמוק בגדרי ספק ספיקא, מגרד בזקן כשהעילוי של הישיבה הפציץ שאלה, ואני אחרי גירוד או שניים הבסתי אותה עם הגדרה מדוייקת אחת ועשרה מובאות מהש"ס שמצטער, אבל אני לא זוכר אף אחת מהם עכשיו.

אני אוהב חלומות, ככה במקום להתעורר בבהלה מצרחות הרעב של התינוק, אני שקוע עמוק במחזה אימים של קריסת חצי עיר ומבצע הצלה הרואי שאני מבצע להצלת לכודים, כשצרחת התינוק שלנו מזניקה אותי לעברו, הצלתי את הבן שלי! איזה אושר, אתם לא יכולים להבין, זה כמו לקבל ילד במתנה.

אני אוהב חלומות, ויש לי הרבה סיבות טובות, לפעמים גם מפחידות,

כי כמו בחלומות ככה זה גם בחיים, לפעמים חלומות מתגשמים...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה