אוביקט גלובלי /JSON באנגולר

תאו

משתמש פעיל
D I G I T A L
האם יש אפשרות ליצור אוביקט שמוכר מכל קומפיננטה בכל הפרויקט באנגולר ?
אוביקט שמכיל מערך של נתונים - למשל ב"א -שם , משפחה , כתובת - רחוב, עיר , וכו' ... כמו אוביקט JSON ..?

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
בindex.html להוסיף תגית סקריפט, לא?
אבל בכל קומפוננטה צריך להצהיר עליו.
אמנם נשמע שאתם מנסים לעשות משהו שלא אמורים, אפשר לדעת מה זה?

ari rm

משתמש פעיל
האם יש אפשרות ליצור אוביקט שמוכר מכל קומפיננטה בכל הפרויקט באנגולר ?
אוביקט שמכיל מערך של נתונים - למשל ב"א -שם , משפחה , כתובת - רחוב, עיר , וכו' ... כמו אוביקט JSON ..?
כמו שאמרו כבר, חסר פרטים בשאלה,
לגבי שיהי גישה מכל הקומפוננטות - זה סרוויס.
לגבי האובייקט בעצמו - זה אמור להיות משהו סטטי או דינמי?
סטטי - אפשר לעשות סתם אובייקט בסרוויס אממה הוא לא ישמור שינויים, ובכל ריענון הוא יאתחל את האובייקט לכמו שהיה בהתחלה.
דינמי - צריך מסד נתונים לשמור את זה וזה mongodb או sql (mySql/sqlLite ...)

תאו

משתמש פעיל
D I G I T A L
סטטי - אפשר לעשות סתם אובייקט בסרוויס אממה הוא לא ישמור שינויים, ובכל ריענון הוא יאתחל את האובייקט לכמו שהיה בהתחלה

אני צריכה ליצור אוביקט בשביל לעשות עליו כמה פעולות :הוספת שורה , מחיקת שורה , וכו' לצורך הדגמה ,
אולי זה יכול להיות טוב.
אני יוצרת סרוויס ובו אני יוצרת משתנה ?

רפ

משתמש סופר מקצוען

תאו

משתמש פעיל
D I G I T A L
יצרתי אוביקט בסרוויס ,
אני מנסה להציג אותו באחת הקומפיננטות , וזה רושם לי רק את מספר השורות לא את התוכן,
זה מביא את השגיאה הזאת בקונסול:
InvalidPipeArgument: '[object Object],[object Object]' for pipe 'AsyncPipe'

ari rm

משתמש פעיל
בס"ד
כדאי לצרף קוד של הservice וה component.
בכל אופן זה נראה בעייה של אסינכרוני אפשר לראות כאן.

תאו

משתמש פעיל
D I G I T A L
האם יש אפשרות ליצור פונקציות עבור האוביקט שיצרתי שיוכרו בכל הקומפיננטות ?
לדוג' שאם אני יוצרת פונק' של הוספת שורה לאוביקט בקומפיננטה מסוימת אני יכולה לקרוא לפונק' הזאת גם מקומפיננטות אחרות ?

ari rm

משתמש פעיל
האם יש אפשרות ליצור פונקציות עבור האוביקט שיצרתי שיוכרו בכל הקומפיננטות ?
לדוג' שאם אני יוצרת פונק' של הוספת שורה לאוביקט בקומפיננטה מסוימת אני יכולה לקרוא לפונק' הזאת גם מקומפיננטות אחרות ?
בservice.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה