אובדת עיצות...

הדס'וש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נמחק לי הכככככככככככלל מהמחשב, אין לי מושג איך.
הכל ריייייק.
מה עושים?????????

מודה מראש למי שיוכל לעזור

הדס'וש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא פתחתי שום מייל לא ידוע.
פתחתי את המחשב והכל ריק.
אווווווווף מעצבן.
כל התמונות סרטונים, הכלללללללל.
אפשר לשחזר??

שי613

משתמש מקצוען
D I G I T A L
מה הכוונה הכל ריק? השולחן עבודה שונה? אולי זה משתמש אחר..?

דיצה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אם את על המשתמש שלך במחשב, והחומר לא מאוכסן בכונן חיצוני שאולי התנתק,
תנסי לכבות ולהדליק את המחשב.
אפילו פעמים-שלוש.
אמור לעזור למחשב לחזור לעצמו.

את יכולה לפנות לניק פופקו או לפרסומון.
אולי גם הם יוכלו לעזור.

kola

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עוסקים בשחזור:
08-9102795
05276-32449
050-3327252

הדס'וש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה לכולם שניסו לעזור.
אין כמו משתמשי פרוג היקרים.
ברוך ה' הכל הסתדר.:)

אין לי מושג מה היה פה, מאוד מוזר.
פתחתי את המחשב והכל היה ריק, כל המסמכים, הורדות תמונות מוסיקה כל התיקיות היו ריקות. הייתי בהלם.
כיביתי את המחשב, והדלקתי ורק אחרי יום שלם (אולי יותר מיום) הככככככככככככככככככל חזר, אין לי מושג איך, ומה היה פה.

אז שוב תודה לכווווווווולם,
ושבת שלום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה